1

@Odcinkowy Wziąłem sobie ostatnio samsunga M21, 1000 zł, bateria trzyma dłuuugo. Ładuje go co 2-3 dni w sumie, a używam często. Nie zacina póki co :D

1

@Chakalaka Akurat do grudnia się wypłaszczy elegancko, otworzą wszystko, w połowie grudnia zaczną robić 3x więcej testów i na święta cyk, lockdown, zakaz wychodzenia z domu XDDD

6

Spotkałem się z opinią, że Nawałka wcale nie był lepszy od Złomka, tylko miał kadrę w prime. Ok, a Złomek ma Lewego w życiowej formie, masę chłopaków, którzy grają w najlepszych ligach na świecie i nie potrafi tego poustawiać.

Wystarczy popatrzeć na Bayern przed i po przyjściu Flicka. Zawodnicy tam byli zawsze, ale nie było trenera, który da ten impuls. Przychodzi Flick i wygrywa wszystko w świetnym stylu. Jestem pewny, że jakby przyszedł trener z jajami do tej reprezentacji to chociaż byśmy walczyli z tymi najlepszymi ekipami, a nie rozkładali nogi jak panie pod latarnią.

Nawałce nie wyszedł turniej w Rosji, coś się wypaliło, ale za jego kadencji wygraliśmy z Niemcami, przeszliśmy w fajnym stylu eliminacje na Euro we Francji, a tam zagraliśmy powyżej oczekiwań. Byliśmy o włos od półfinału, graliśmy na równi z Mistrzami Świata, bardzo dobrą Szwajcarią czy Portugalią. Pazdan potrafił wyłączyć Ronaldo z gry, kadra była spójna i atmosfera była rodzinna, a teraz mam wrażenie, że każdy ma już dość co pokazują obrazki Lewego z wczorajszego wieczoru. Kapitan, najlepszy piłkarz na świecie w tym momencie nie potrafi powiedzieć jaki był plan na mecz, za który odpowiada trener i musi palić głupa przed mediami. Glik, który otwarcie mówi jak jest. Obawiam się przyszłego Euro w naszym wykonaniu, jak nie stanie się jakiś cud to wrócimy wspomnieniami do 2012 roku i wcześniej.


1

@Maniek9444 Te argumenty, że jako jedyny walczył mnie śmieszą najbardziej xD Gość jeździ sankami po boisku, chce zrobić krzywdę przeciwnikowi, a internetowi eksperci go chwalą. Można grać ostro, ale z głową i szacunkiem dla zdrowia. Teraz widać, że Góralski to taki typowy drwal jak przychodzi rywal, który umie grać piłką. On to na taki Kazachstan, Andore czy Macedonie może być dobry kiedy my jesteśmy przy piłce. Inaczej to tykająca bomba. Wczoraj tylko osłabił drużynę i nic więcej nie wniósł do gry.

A ten złomek na ławce jak najszybciej powinien wylecieć, bo na Euro to sam Fati nam wbije 5 bramek, a my nie wyjdziemy z połowy boiska.

1

@sebasek99 Quebonafide bodajże odmówił przyjęcia tej kasy i za to duży szacunek, a gość traci teraz tyle co chyba nikt, cała trasa koncertowa odwołana, a po tej promocji i klimatycznej płycie zgarnąłby krocie. W sumie tak jak zawsze.

Ale jaki jest sens dawania tej kasy ludziom, którzy mają własne wytwórnie, cały czas działają, wydają płyty, mają swoje marki odzieżowe i cały czas dochód ze swojej działalności? To takie typowe wybielanie się po gównie jaki stworzyli. Pomyśleliby o mniej znanych artystach, których nie stać na kręcenie klipów i mnożenie swojej kasy, o tych, dla których wyjście na scene to jedyny dochód...

3

@NeroTFP Nos ma większy niż mózg xd

0

@marcin000019 Tak tylko kto ich weźmie teraz patrząc na to jak grają :D I za jakie pieniądze

0

@hardmind Najlepsza część jaka wyszła po Black Flagu. Może być w topce roku moim zdaniem :D

3

@matijas Kupiłem i warto. Mapa w końcu wygląda tak jak powinna, a nie milion znaczników jak w Odyssey. Aktywności poboczne odkrywamy sami, nie przez tablice w miastach jak poprzednio. Główny bohater dobrze napisany, optymalizacja bardzo dobra jak na Ubisoft (na PC, nie wiem jak na konsolach), klimat wikingów świetny, który dopełnia zajebista muzyka. Do tego fabuła zachęca do grania dalej, a to najważniejsze. System walki jest tylko taki sobie, ale to tylko moje odczucie. Na razie 10h za mną i chce się grać dalej :D

A i chyba najlepsza zmiana względem poprzedniej części. Nie musimy wbijać lvla żeby robić główne zadania, nie ma durnego skalowania poziomu i tu brawa dla twórców, że posłuchali graczy.

3

@chudymc Zostawiam, bo chce zagrać w Cyberpunka w końcu

1

@banann16 Prawda, sam przestałem chodzić do kościoła kiedy zacząłem być bardziej świadomy, w okresie dojrzewania. Księża zaczęli mnie obrzydzać po prostu, zaczęli być sztuczni, tylko namawiali do dawania na tace, na remont kościoła, kolejne to nowe rzeczy. Teraz uważam, że kościół to miejsce do robienia kasy i przekrętów, coraz mniej ma to związek z Bogiem.

Oczywiście nie wszyscy tacy są żeby nie było. W swoim życiu spotkałem paru księży, z którymi można było wódkę pić, pogadać, zasięgnąć rady, po prostu byli normalnymi ludźmi i nie biła od nich ta fałszywość. Niestety to mniejszość.

0

Jakieś seriale godne obejrzenia? Thrillery lub gangsterskie :D 2 miesiące w domu i nie wiem co mam robić z tym czasem

1

@kaamil1910 Nie ma sensu, bo te dziadki leśne i tak mają to w dupie. Ostatnio po 9 rano widziałem pełno seniorów w sklepie. Nie mogli poczekać tej godziny już? Od 10 do 12 mają cały sklep dla siebie. A weź takiemu zwróć uwagę to Ci naubliża. Coraz głupsze jest to starsze społeczeństwo niestety. Robią coś dla nich to i tak tego nie szanują, a młodsi muszą się podporządkowywać durnym przepisom, które tak na prawdę nie mają żadnej logiki i są na pokaz, że niby władza coś robi.

4

@tobiasson92 Wczoraj w tv to samo, dodatkowo dodane było, że jest zmniejszona liczba testów XDDDD No więc ciekawe dlaczego statystyki lecą w dół XD

0

@Mroziu Sporo zakładów dzisiaj pracuje ze względu na straty podczas pandemii. Oczywiście nic nie jest przymusowe, chyba że jakaś huta lub kopalnia, tam pracują non stop ;p

1

@dawidw4 Poszła wpłata, niech wraca do zdrowia :)

3

Skoro już jest płyn dezynfekujący do prania, który zabija wszystkie wirusy w tym covid-19 to chyba faktycznie już nie musimy się bać, wirus w odwrocie w takim razie, Morawiecki miał racje.

0

@matheo Leże właśnie w szpitalu po operacji przepukliny i marze jedynie o tym żeby w końcu stąd wyjść.. Opieka masakra, nie daje rady sam się ubrać, a te mi każą chodzić co chwilę i starać się załatwić, gdzie jeszcze czucia nie mam. Na pytanie czy mogą mi założyć cewnik usłyszałem chamskie "po co, nie ma takich wskazan". A to załatwiłoby sprawę, bo i ból by się zmniejszył kiedy pęcherz by się nie napełniał. Nigdy nie czułem się taki samotny, nikt nie może wejść na oddział co jest dla mnie głupie, przecież robią każdemu teścik, po którym wynik jest po 10 minutach XD Do tego ankieta, że zgłaszasz się z podejrzeniem wirusa. Oby to była moja ostatnia wizyta w szpitalu

0

@BoRoWieC Dopiero 51? Ehh..

1

@Archie Prawdziwy kapitan :)

0

@MESSIah16 Współczuję ludziom co mają własne biznesy już długi czas albo zaczęło im się kręcić od niedawna, a tu wielki liść w pysk od rządu. ***** ***

0

@Geble To tylko przykład. Nie czaje w ogóle takiego zamykania usług dla ludzi. Przecież mamy maseczki, rękawiczki? Wirus w odwrocie przecież :D

0

@RomanHoffer Do pracy tak. Ja pracuję w firmie produkującej siedziska i oparcia do Audi, Porsche, Skody i VW, także u mnie to zależy jak będzie rozwijać się sytuacja w Niemczech. Morawiecki ma tu gówno do gadania, na wiosnę mieliśmy lockdown dopiero jak w Niemczech wszystko stanęło. Też niektórzy u nas mają kwarantanne i robione testy i jakoś normalnie pracujemy, chociaż chaos jest jak nigdy, bo nikt nie wie na czym stoi.

Dla mnie to paranoja jakaś, zamknięcie sklepów odzieżowych, z kolei pozostawienie dużych marketów otwartych to jakiś brak logiki. Czym się różni 30 osób w H&M od 30 osób w markecie? Jakoś inaczej idzie się zarazić? Ciężko mi pojąć ten cały debilizm

0

@marcin000019 Windows update

1

@Kwiatek67 Audi A3 8L 2003, 1.8t 150 km

1

@Kwiatek67 Mi regeneracja wyniesie jakieś 250-300 zł + robocizna także tragedii nie ma. Byle silnik i turbina były zdrowe, reszta się może psuć ^^

1

@Kwiatek67 Mam podobnie, tylko o wiele mniej wydam, bo tylko alternator, aczkolwiek okaże się jak fachowiec do tego podejdzie czy tylko to. Już tyle mi się w aucie zesrało, ale nie mam serca zmienić i będę naprawiał wszystko co tylko będzie trzeba :D

1

@NeroTFP Wolałbym wstać o 5:30 niż od 14 cały dzień być w robocie :)

0

@Transu96 Oj w fifie 20 zdarzyło mi się grać całe po imprezie zakładowej, z której wróciłem o 4 rano. Nigdy więcej w żadną grę w takim stanie XDD

0

@tomek256 Masakra ten nowy fb, była wtyczka, która przywracała dawny wygląd, ale chyba to zablokowali już, bo u mnie nie działa :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?