0

@barcelonaLM To w żaden sposób nie usprawiedliwia tragicznej drugiej połowy. Widać, że Zidane odrobił lekcje w przerwie i nastawił swoich zawodników do walki, a Koeman nic. Potem za późne zmiany, brak kompletny reakcji na to co się działo na boisku. Wóz z węglem Busquets to już po przerwie powinien jechać do domu

0

@FLYP Messi i Fati jako jedyni potrafią zaryzykować i dać piłkę pomiędzy liniami. Z jednej strony to śmieszne, że Messi, któremu bliżej do końca kariery niż do jej rozwinięcia dalej u nas robi prawie wszystko, a 17 letni chłopak zjada tych Griezmannow za 150 mln. Jakie było moje zażenowanie jak widziałem Leo cofającego się na pozycje Busquetsa po piłkę, bo nieudacznicy nie potrafią jej dać do przodu

0

@justfootball A Bartomeu wypierdala miliony na zawodników, którzy kopią się po czole i też nie ponosi za to żadnych konsekwencji. Barca ma takiego Sasina u siebie

1

Dobra my tu o klasyku, a co się odwala w meczu Eredevisie? Czemu Ajax prowadzi 12:0?XDDDD

2

Jesteśmy tak słabi, że na to sie patrzeć nie da. 33 letni Messi musi grać każdą piłkę do przodu. Oprócz Fatiego w tej drużynie nie ma nikogo kto byłby w stanie zaryzykować. Jedyne ryzykowne piłki pomiędzy liniami to te od Messiego i Fatiego. Nie mamy środka pola, nie mamy obrony, z ataku da się jakieś pozytywy wyciągnąć. Dramat.

1

@dawidor9 Prawy dolny róg i zmieniasz z oryginalnego na polski

2

@patryk355 Okienko w prawym dolnym rogu i zmieniasz z oryginalnego na polski. Wszystko działa, też się chwilę męczyłem xD

29

@Toretto No takie, że jeśli płód będzie zagrażał życiu kobiety albo dziecko będzie miało nieuleczalną chorobę od urodzenia albo będzie miało urodzić się martwe to i tak kobieta musi donosić ciążę i urodzić mimo bólu i cierpienia potem przez całe życie dla obu stron?

2

@Rastafarnianin Trochę zabawne z jednej strony jest to, że dużo osób co prostesuje teraz sama wybrała taką władzę. No cóż, nauka na przyszłość.

1

@marcin62 Umamammaamama

0

@Roobo Aborcja powinna być legalna tylko w uzasadnionych, bardzo rzadkich przypadkach. Na przykład nieuleczalna choroba dziecka przez którą nie będzie w stanie nic samemu zrobić i całe życie być pod opieką. Już nie chodzi o cierpienie rodziców, tylko o samo dziecko. Więzień własnego ciała, chyba najgorsze co może być w życiu.

3

Ronaldo nie zagra z Barceloną, ehh szkoda. Liczyłem na pojedynek jak za starych czasów.

0

@Ghotti Grasz na Wifi czy przez kabel? Na ps4 na wifi nie da się grać w fife jest taki delay i to raczej przez serwery, połączenie przez kabel rozwiązuje problem. A jeśli nie to to może masz jakieś porty poblokowane albo coś nie styka z ich serwerami :D

1

@pele1282 Bo gra jest niedopracowana i ma masę błędów. EA wypuszcza grę i ma gdzieś co się nią dzieje, bo nie mają konkurencji, byle hajs się zgadzał. Ich praca wygląda trochę jak początkującego programisty, który uczy się pisać linie kodu i robi przy tym masę błędów, a potem analizując łata błędy przez długi czas wypuszczając updaty do swojego projektu.

2

@ObiektywnyKibic121 Pamiętam jak rok temu trafiłem Messiego i zamiast robić skład pod niego to sprzedałem, zrobiłem skład i potem licząc na kolejne szczęście z SBC przepaliłem praktycznie całość zostając z niczym XD Na Twoim miejscu raczej bym zostawił i budował pod niego skład i zbierał na Neymara

0

@PitBullx I tak takiej starszej kobiety nie przegadasz. No po prostu się nie da. Kończyłoby się tak, że przyjeżdżałaby policja albo sklep by odpuszczał i pozwalał robić zakupy. W ogóle takie ograniczanie ludzi to masakra jakaś. Jak ktoś ma przerwę w pracy między 10-12 i może wyjść do sklepu akurat tylko wtedy to tego nie zrobi, bo go nie obsłużą. Chory kraj. Choroby między 10-12 atakują seniorów, ale jak przychodzi do zatłoczonego sklepu o godzinie 16 to już jest bezpieczny. To samo z zamykaniem gastro o 21. Wirus atakuje dopiero po 21, ale jak o 19 siedzi w lokalu 15-20 osób to wszyscy są bezpieczni, a choroba czeka na swoją kolej :)))

3

@Zoker Sam noszę, ale tylko dlatego żeby nie dostać mandatu i nikt się nie czepiał. Oczywiście na świeżym powietrzu ściągam, w aucie czy jak jestem z bliskimi także. Nie po to wychodzę na dwór żeby oddychać materiałem z maseczki.

11

Ta godzina dla seniorów to chyba największy debilizm w tym wszystkim XD Pusty sklep, jedna pani kończy zakupy, ale nie obsłuży, bo taki ma PRZEPIS. Proszę mi pokazać ten przepis. Ale seniorzy panoszą się 24/7 po sklepach i nic się nie dzieje. Na szczęście stacji benzynowych ta głupota nie obejmuje jak widzę.

2

@macio_944 Ja przetestuje na polskim na początku, ale już słysząc sam trailer w języku polskim nie czułem kompletnie klimatu Night City, więc pewnie szybko zmienię na angielski :D

1

@SiSenior Poszedłem niedawno do szpitala z bólem pachwiny z podejrzeniem przepukliny pachwinowej prawostronnej (lewa była robiona 3 lata temu) i stwierdzili, że nic mi nie jest, a jak mnie babeczka dotykała tam to ból był ogromny co oczywiście zostało zignorowane.

Poszedłem prywatnie do chirurga, od razu wyczuł, że coś jest nie tak, że już zaczyna się pojawiać i trzeba to operować, dał skierowanie do szpitala i 9.11 mam mieć zabieg o ile tego nie odwołają, a póki co muszę walczyć z bólem w pracy..

Na tomograf za tydzień też idę prywatnie, 350 zł zapłacę, ale mam pewność, że będzie to fachowo zrobione i od daty rejestracji nie czekam rok tylko 10 dni. Różnica ogromna.

1

@jacobFCB Ostatnio oglądałem "Świat w ogniu" i wg mnie bardzo dobry film. Thriller "Split" też spoko. I trochę starszy, bo z 2009 roku "Prawo Zemsty" cudowny film.

0

@kamilop Szkoda marnować takiego chłopaka ściągając go do ruiny klubu gdzie szanse na rozwój teraz są na prawdę znikome ;d

0

Nigdy więcej kuponu z Barcelona

0

No to oby Barca wygrała przynajmniej 2:0 i weekendzik udany :D

0

@BarcaInfo Matko tego Kepe to Lampard powinien już dawno wywalić z tego klubu XD

0

@FanBarcy22 Livescore pokazuje, że mają praktycznie po 2 akcje bramkowe do 75 minuty także może być ciężko xd

0

1

@Herato Dzisiaj asysta przy pierwszej bramce i chyba asysta drugiego stopnia przy drugiej jak uruchomił Digne na skrzydle. Everton namiesza w tym sezonie i to sporo

1

Brawo Everton. Utrzymajcie to i kupon nadal w grze xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?