PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Gwizdza na swojego pilkarza, co za bydlo
0
Co ten typ gwizdze :o
0
Nie ma slabych druzyn dla kogos kto gra na trzech frontach. Poza tym dzisiaj ostatnia Huesca ograła Seville, pomijajac fakt, ze Sevilla gra tragicznie na wyjazdach, ale jednak. Nie ma co tak wybiegac w przyszlosc, tydzien w pilce to duzo czasu
0
Ewentualnie jakaś komisja po meczu, ale nawet chyba nie ma co liczyć
1
Moze w zyciu po prostu nie ma wrogow? ;d
1
Lahoz siedzi na varze, czego sie spodziewac?
3
To jest czerwona kartka ku*wa mać
0
Na 100% nie było? Widać inaczej
5
Ten Reguilon juz powinien pracowac na czerwona...
0
Brawo !
0
Ależ irytujący wyraz twarzy ma Vinicius, prawie jak Casemiro :v
10
Reguilon drugi faul w nogi i bez kartki, typowo xD
0
Busi matko boska
0
A przez chwilę był bohaterem ;p
2
Ja to bym chciał zobaczyć 3 gole Leo i 5:0 na Bernabeu w końcu :D Nie wybaczę Munirowi tej setki w wygranym 4:0 meczu jeszcze za kadencji Beniteza w Realu xD
0
VAR przegrywa mi kupon XD
0
Ogólnie z tego co czytam na flashscorze to mają dużego pecha, więcej szczęścia i byłoby 2:1 dla nich. Niestety też mam ich na kuponie i na razie średnio to wygląda
0
A miałem nadzieję, że Sevilla nie będzie miała problemu z ostatnią drużyną ligii, no cóż, jednak to będzie ciężka przeprawa xD
3
Brawo United, teraz to utrzymać...
0
Typowe United jak obstawie kupon :D
0
To kop w jaja, on się schyla, kolano na twarz i potem jakaś technika łamania kręgosłupa :D
0
Tak, tylko zaznaczasz opcję "cykliczny".
A co do drugiego pytania to na kompie na 100%, bo sam na kompie będę oglądał, a co do TV to nie jestem pewny, ale pewnie też
0
Łamie kręgosłup żeby już nigdy na nogi nie stanął
0
Ja wziąłem Eleven, w sumie tylko na dzisiejszy mecz, po tym meczu pewnie anuluje, żeby potem nie zapomnieć :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mi na styk wchodzi 4.5 żółtej ;d Tragedia, taki mecz, a Ci tak mało agresywni są xD
17
Wątpię, że Rakuten się zgodzi, ale jeśli tak to byłoby to coś zajebistego
4
Chłopak dużo osiągnie, ma charakter po prostu
0
Przeciez Coutinho w ogole nie powinien grac na takich pozycjach... Ja nie rozumiem, chlopak byl sciagany w miejsce Iniesty i co? Jakos tego nie widac
1
Nie no akurat 1-1 na boisku rywala w półfinale to jest bardzo dobry wynik, a że Real gra ogromne gówno w tym sezonie to nie dziwię się, że uznają to za najlepszy mecz w sezonie, jeszcze po tym jak dostali 5:1 wcześniej :D