PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Michaelo20000 Wg mnie tak, bo się nawet do siebie nie będzie odzywać. Imo najlepiej iść na spacer, pogadać po prostu, a potem pchać się w jakieś kina, obiady itd
1
Po co nam Neymar czy jakiś inny piłkarz z topu jak jest Valverde, który nawet nie wykorzysta potencjału takich piłkarzy xD
0
@Michaelo20000 Druga opcja
1
Trochę śmieszne to, że kibice widzą więcej niż zarząd klubu. Mam wrażenie, że tam wszyscy się głaskają po głowie i tam nikt nie ma jaj. Możemy się śmiać z Realu, ale tam po takich katastrofach nawet Zidane by poleciał już na drugi dzień.
8
Co wy ma cie z tą defensywą? XD W czym problem żeby taki Dembele, Cou czy Arthur poprawili grę w defensywie? Kiedyś graliśmy bardzo ofensywną piłkę, taktyke 3-4-3 i jakoś nas nie bili do zera xD W Barcelonie potrzeba zmian, a nie granie drewna w środku pola, potrzeba kreatywności, a nie tylko Messiego, który się cofa na swoją połowę żeby piłkę rozegrać.
1
Jeśli Lech serio się podłoży to karma szybko wróci do tego klubu i jeszcze bardziej ich ściągnie na dno :D Też bym chciał żeby w końcu Legia została z niczym, ale po sportowej rywalizacji, a nie ustawianiu meczów.
Aż chyba się skuszę na tą błazenadę w niedzielę i obejrzę to. Jeśli Lech perfidnie będzie się podkładał to mam nadzieję, że PZPN zareaguje
0
Zawodników też, ale to trener ma ich zmotywować do gry i patrzeć trzeźwo na sytuacje i na kadre. A nie ściąga najlepszych zawodników z boiska kiedy trzeba gonić wynik i walczyć. Valverde to trener na ligę i puchar krajowy, nie na Ligę Mistrzów, co pokazał poprzedni sezon i ten obecny
19
No to wygrywajmy sobie dublet przez 50 lat i zostańmy zapomnieni w Europie XD Ja rozumiem odpaść z LM, ale nie dwa razy pod rząd po takiej katastrofie. Valverde jest do zwolnienia i tyle, jego styl odbiega od tego, którego w Barcelonie uczą młodych. Co taki Alena czy Puig mają pokazywać jak przy korzystnym wyniku drużyna się cofa?
0
Żebyśmy się wszyscy nie zdziwili... Coś czuję, że Suarez i tak będzie grał podstawę, a Antek będzie upychany na siłę za Dembele
1
Przecież praca, która jest dobrze płatna to jedna z najlepszych rzeczy jakie przytrafiają się człowiekowi w życiu, a wstawanie rano nie jest takie ciężkie jak śpi się te 6-7h chociaż ;d
0
Wątpię, że City dzisiaj zaliczy wpadkę, ale już nie takie rzeczy świat piłki widział
0
Jeśli się nic nie zmieni to odejście Leo będzie równoznaczne z katastrofą Barcelony i nie wychodzeniem z grupy. W sumie nie wiem czy my się w lidze nie będziemy bić o LM z jakimś Getafe jak Messi odejdzie xD
1
Komentarz sprzed 5h, ale dodam, że Pep umiał poustawiać drużynę. Pamiętam półfinał z Chelsea na Camp Nou. Wtedy odpadliśmy tylko i wyłącznie przez brak szczęścia/skuteczności (karny i słupek Leo), ale graliśmy wtedy mega ofensywną grę. 80 + minuta to środkowi obrońcy byli na 30 metrze przeciwnika, próbując coś rozgrywać, co wtedy skutkowało bramką Torresa, ale kto nie ryzykuje to szampana nie pije... Valverde musi odejść, wprowadził tak defensywny styl gry, że to aż szkoda gadać. Barca grająca autobusy? 3 razy nie i do widzenia. Mam nadzieję, że max po finale CDR zostanie zwolniony albo sam odejdzie, bo nie chce mi się oglądać Coutinho na skrzydle i Rakiticia co tydzień, który już w grudniu ma dość, bo jest tak zajechany i drużyny, która liczy tylko na to co Messi wymyśli.
0
Na pewno nie zagra
3
Jakoś trzeba wylać frustracje, bo Leo nie dał rady znowu pociągnąć tej taczki z gównem kryty przez 5 zawodników
0
Oni chcą jeszcze dyskutować na ten temat? Od razu po meczu Bartomeu powinien wejść do szatni i zwolnić Valverde za tą katastrofę, drugą za jego kadencji i jeszcze bardziej zapamiętaną niż ta z Romą.
0
Coś czuję, że znowu będzie głaskanie po główkach i jacy to oni biedni i smutni i że są zjednoczeni w takich momentach bla bla bla, więcej niż klub ;d
0
Suarez nie poleci, bo to przyjaciel Messiego. Rakitic jest w oczach Valverde super pomocnikiem, a Valverde w oczach Bartomeu super trenerem. I tak to się toczy. Coutinho też nie poleci, bo kosztował dużo, a bez formy i z taką pozycją jaką ma w Barcelonie nikt go nie weźmie. Wątpię, że ktoś będzie miał kiedykolwiek tam na tyle jaj żeby zrobić jakąś wielką rewolucje. Musiałby chyba Pep wrócić. Jestem pewny, że jak przyjdzie De Jong do nas to i tak pierwsze skrzypce będzie grał Rakitić i Busquets xD
2
Szczerze mówiąc przed meczem myślałem czy nie wejść za 50 albo 100 zł na awans Liverpoolu, ale wiara w Barcelone była silniejsza. No cóż, życie :D
A gościu co gra takie rzeczy ma jaja ze stali, nieważne ile jego saldo konta wynosi
2
Jeśli po czymś takim Valverde nie odejdzie sam lub nie zostanie zwolniony to na prawdę ciężko będzie się oglądało przyszły sezon. Fajnie, że mamy ligę i szanse na puchar króla, ale Barca to klub, który musi wygrywać w europejskich pucharach żeby być na topie. I nie gadajcie, że to wina piłkarzy i ich zaangażowania, bo to trener jest pierwszym, który ma ich zmotywować do gry już w drodze na mecz i nawet jakby wygrali pierwszy mecz 10:0 to na rewanż powinni wyjść jakby było 0-0, przycisnąć od początku, strzelić gola i po zabawie... Na prawdę szkoda, bo potrójna korona była na wyciągnięcie ręki. Już zagrzewałem ręce na finał LM w końcu z udziałem Barcy, a tu kolejna katastrofa.
0
U mnie na pewno będzie super widowisko, na nocce w pracy :D Aż kusi wziąć na żądanie, ale jedynie mam nadzieję, że będzie nudny mecz i nic nie stracę xD
2
A to jak ktoś jest żonaty albo ma kobietę po prostu to nie może mieć bliższych koleżanek czy przyjaciółek? Nie rób z ojca pantofla :D
0
Tak 4-5k jak będę mieszkał samemu. Teraz mając tylko auto na utrzymaniu to koło 3 starcza na spokojnie żeby sobie nie odmawiać przyjemności
0
Oby upadł i żeby taki Neymar czy Mbappe się tam nie marnowali
1
Jak ja bym chciał żeby Leo na Anfield strzelił gola i po strzeleniu uciszał trybuny, ale to nie w jego stylu.
0
Ja dałem na Liverpool, myślę, że nie odpuszczą. Muszą o coś powalczyć w tym sezonie i na razie mają większe szanse na mistrzostwo
0
Hahahaha, wiadomo było, że Angole za dużo w głowie nie mają, ale żeby było z nimi aż tak źle? :D
0
Tak na prawdę gdyby Liverpool miał więcej szczęścia i byłby bardziej skuteczny to równie dobrze ten mecz mógłby się skończyć wynikiem 3:3, bo Liverpool miał sytuacje, ale różnice u nas też robi Ter Stegen. Niemiec może nie mieć nic do roboty przez 30 min, a potem wyciąga dwie mega trudne piłki, chodzi mi o strzał Milnera, a potem tego "szczura" Salaha.
0
Ciężko powiedzieć, obie drużyny przegrałyby doświadczeniem z Barca na tym szczeblu, ale mimo wszystko chyba z Ajaxem. Młodzi, nieprzewidywalni. Tottenham to typowa angielska piłka, taktycznie byśmy ich zniszczyli.
1
90% głosujących tam nie wie pewnie nawet kto to jest Ziyech ;d