PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mniejsza o tą kasę, niech się cieszy, że dokumentów mu nikt nie zawinął.
A co do pytania to wg mnie tak, kradzież to kradzież i policja powinna się tym zająć.
0
Dzięki, brawa od kogoś takiego to zaszczyt
0
To nieźle, że to Messi decyduje o tym czy będzie zmieniony, a nie trener xD Brawo Valdi, masz jajca
0
Będąc szczerym to mu się nie dziwie ^^
0
Ależ mnie skręca w środku jak czytam, że Messi nie poradziłby sobie w Anglii i że gra przeciwko angielskim klubom w LM to żadne potwierdzenie, że dałby sobie radę. A za przykład biorą wczorajszy cios Smallinga na Leo, który nawet nie jeden zawodowy bokser by poczuł... Wysyp debili po każdym meczu Barcy jest tak ogromny, że to aż boli w jakim społeczeństwie muszą żyć normalni kibice piłki nożnej.
Messi od ponad 10 lat pokazuje na jakim jest kosmicznym poziomie, a i tak ludzie nadal to podważają zamiast docenić, że mają okazje kogoś takiego oglądać.
0
XDDDDDDD
2
Mieliśmy dwie sytuacje bramkowe przez cały mecz. DWIE... Z takim potencjałem w ataku
0
Busi gra dalej, ehh
1
Nie możemy ciągle bazować na tym, że Camp Nou to nasza twierdza i mało kto ma tam podjazd tylko zacząć grać swoje na wyjazdach. Ewentualny finał nie będzie z możliwością rewanżu u nas. Ewidentnie widać problem z koncentracją po strzeleniu gola, kiedyś dobijaliśmy przeciwnika, a teraz jakoś dziwnie się cofamy.
1
Wolałbym chyba żeby było 0-0 i żeby mecz wyglądał ciekawiej tak jak przez pierwszy kwadrans. Typowo po strzeleniu gola oddajemy inicjatywe. Busquets to chyba w Barcelonie został i nie dotarł na ten mecz, Valverde pokaż jaja i go zmień.. Ciężko wytłumaczyć co się z nimi dzieje jak wyjdą na prowadzenie, bo do tego momentu graliśmy na prawdę bardzo dobrze, szczególnie w środku pola.
6
Busi jest jeden faul od czerwonej. Jak Valverde go nie zmieni to oni sami będą się prosić o gre w 10
1
A VAR od czego jest? Żeby korygować właśnie między innymi takie sytuacje
1
O ile kiedyś przedostaniemy się pod ich pole karne :D
0
Oj Smalling, wydałes wyrok na siebie wlasnie
1
Fajnie graliśmy piłką do momentu strzelenia gola i teraz co? Nagle nie możemy wymienić kilku podań w środku. Co im się dzieje jak wychodzą na prowadzenie to ja nie wiem
0
Gdyby nie VAR to co by się działo, o jezusku xD
0
??????
0
14 lat? xD A to nie jest czasem ten sam, którego ojciec bał się jakichś badań czy nie chciał ujawniać aktów urodzenia itd? :D Gość wygląda na jakieś 18-20
1
City wystarczy jedna bramka, kadrę mają szeroką, Guardiola jest fenomenalnym trenerem i zmianami może wygrać ten mecz lub dwumecz. Ogórków? Premier League to w takim razie dla Ciebie ogórkowa liga? :D
3
Widzę tytuł i już wiem, że nie dam rady tego obejrzeć
0
To można im zabrać tak po prostu możliwość powtórek w szkole na czas nieokreślony?
3
Ja osobiście jestem za tym żeby nie dostali ani grosza. Wakacje, ferie, weekendy, święta mają wolne, zarabiają pieniądze adekwatnie do przepracowanych godzin wg mnie i guzik kogo obchodzi to, że muszą się "męczyć" z uczniami. Wybrali sobie taki kierunek w życiu to niech teraz nie narzekają. Uczniowie cierpią w tym momencie, bo ani nic poprawić ani się bardziej do matury przygotować, pogoda ładna to muszą siedzieć nosem w książkach, bo w szkole nic teraz nie zrobią, ten śmieszny strajk się skończy i ich zasypią przed wakacjami stertą papierów, sprawdzianów i zadań domowych. Podwyżka należy się chociażby ludziom, którzy ratują nam życie codziennie, a nie nauczycielom.
1
Nie ma już nagród i słów żeby opisać co robi Leo. Niby wiemy co potrafi, ale jednak ciągle potrafi czymś zaskoczyć. Najlepszy w historii patrząc na to jak teraz piłka jest zaawansowana w obronie, nie ma nawet porównania do czasów kiedy grał Pele (celowo tu jest jego nazwisko, wiadomo czemu). Tylko jakiś psychofan Realu i Ronaldo nie przyzna racji, że Messi od bardzo długiego czasu dominuje tą dyscyplinę. Ronaldo jest fenomenalny, ale ma pecha, że gra w erze Messiego.
0
Dla mnie to urok piłki nożnej, między innymi dzięki temu ta dyscyplina jest tak kochana na świecie. Jedyne jakiego ułatwienia chciałem to VAR i nawet to nie działa dobrze w tej chwili. Nie zmienia się tego co jest dobre. Zaraz mi tu wyjadą z sędziami na korzyść Realu (XD), ale nam też czasami pomagały ich decyzje. Sędzia to też człowiek, jeśli ich błędy ewidentnie wypaczają wynik lub czas meczu to powinno się ich zapraszać na rozmowę, puszczać urywki z ich wszystkich decyzji i oczekiwać logicznego wytłumaczenia, ale dzisiaj to niemożliwe patrząc na to jak rządzi kasa.
2
Ludzie przyzwyczaili się do stylu Barcy, który BYŁ unikalny, w tym momencie jest niczym. I wydaje mi się, że o to chodzi. Każdy kolejny trener po śp. Vilanovie po trochę odchodził od tego stylu i teraz wygląda to tak jak wygląda. Mnie to osobiście boli, że czasami gramy jak pokraki i tylko Messi nas ratuje, ale cóż, chyba takie czasy ^^
0
To wtedy na czas graliby wszyscy byleby odpocząć. Bez przesady, piłka nożna i tak traci już swój urok przez kasę, która w nią weszła. Zatrzymywanie czasu to kolejna rzecz, która tą dyscyplinę zabije.
0
Przypomnę tylko, że Cou został sprowadzony na miejsce Iniesty, więc teoretycznie ofensywnego pomocnika :))) Jeśli do końca sezonu będzie to tak wyglądać to na prawdę trzeba się z nim pożegnać i postawić na typowego wychowanka, a nie płacić 150-200 mln za zawodnika, który po prostu psychicznie nie daje rady w Barcelonie.
0
Lepiej taki mecz teraz niż później w LM na przykład. Nadal zależymy tylko od siebie, a przynajmniej będą mieli z czego wyciągać wnioski (po raz kolejny :D)
0
Pracuje żeby żyć.
0
Poszła wpłata ode mnie, mam nadzieję, że szybko uda im się wrócić do normalnego życia ;)