0

Stary wstał

0

Uczeń może tyle na ile nauczyciel pozwoli.

2

Trzeba było kontrę jakąś wymyślić xD

1

Też czekam na PC i mam nadzieję, że Rockstar udostępni możliwość modowania tej gry. I oby to się stało przed Cyberpunkiem od Redów :D

2

Może inaczej, wrażenie zrobiło na pewno, ale już nie w takim stopniu jak kiedyś. I nie przez to, że graliśmy teraz z najgorszym Realem ostatnich lat, bo jednak Real to Real, ale piłka i podejście do kibicowania się zmieniło. Inna sprawa to byłoby być tam na stadionie czy nawet w samej Barcelonie a inna jak się siedzi przed TV i ogląda mecz. Kiedyś z nerwów było czasem ciężko wytrzymać, finał LM, mecze na styku np z Chelsea, teraz jest to taka obojętność. Albo człowiek dorasta i zaczyna traktować to wszystko z dystansem albo piłka zrobiła się typowym biznesem i wielu już widzi w tym tylko pięniądz i nie ma tych emocji. U mnie na przestrzeni lat wyrobił się dystans do tego wszystkiego i tyle.

0

Bierz i graj kontrę jakąś, chytry dwa razy traci (Neymar) :D

6

Nawet mi go nie szkoda, a musi się teraz czuć bardzo źle z faktem, który opisał kolega wyżej :D

25

Zaraz jakiś kibic Realu napisze 11:1 sprzed 100 lat xd

1

Ależ szkoda, że straciliśmy tą bramkę :D Obyśmy widzieli taką DRUŻYNĘ jak Leo wróci

0

Zamiast ich docisnąć w drugiej połowie to nie, znowu sie bronimy... Mam wrazenie jakby Valverde powiedzial im w szatni "jest super, po prostu to obronmy jak najmniejszym nakladem sil"...

0

Czar prysł?

4

Tak słabego Realu nie widziałem od lat, żeby taka druzyna nie potrafila zagrozic bramce przeciwnika przez prawie 40 minut.

Aż się prosi o Dembele w 60 minucie, niech pobiega na skrzydle

0

Dawać jeszcze 3 :D

0

Miej nadzieję, że nie będzie dużo spalonych i nie będziesz musiał tłumaczyć o co chodzi :D

1

Największy niedosyt dzisiejszego meczu to brak Leo :( Można sobie tylko wyobrażać co by zrobił z obroną Madrytu w tak cudownej formie

0

Nowej wizji ciężko im nie będzie ogarnąć skoro teraz żadnej nie mają. Właśnie Real po zwolnieniu trenera może dostać drugie życie w tym sezonie

0

Mbank, 0 problemów

6

To niezła Borussia na kuponie

0

Pizzeria Piekielny Kupiec na rynku, we Wroclavii jest dobry kebab, ale nie pamiętam nazwy i MrChilly meksykańskie żarcie :D

0

Internet da radę, z zasięgiem ciężej. W pociągu nawet Iphony gubią zasięg i "swój" internet więc coś w tym musi być :D

0

Idiotów u nas w Polsce nie brakuje. I akurat nie mówię teraz o naszych kibicach.

0

Oglądałem dzisiaj na streamie i widać było jak gra potrafi gubić fpsy. Dla mnie to jest aż śmieszne, że gra optymalizowana pod konsole (narazie) potrafi gubić klatki, widać podejście twórców w tych czasach niestety. Aż strach pomyśleć co by się działo jakby to wyszło na PC w tym samym czasie co na konsolach.

1

Przy tym ostatnim jest taki niedosyt... Tam mogło się skończyc 5 czy 6 do 0 na spokojnie gdyby tylko Munir i chyba Pique umieli wykorzystać swoje setki

0

Ta, zrobiłem 2 kupony, ale bez jakiejś większej wiary po ostatnim pechu, bukmacher to zło ;_;

0

Zgadza się, lepiej być za wcześnie i poczekać niż za późno.

0

Dla mnie jedna z najlepszych szczerze mówiąc, mnie też jakoś specjalnie nie ciągnie żeby grać niewiadomo ile, gram przeważnie tylko fut champions i czasem żeby dobić range w Division Rivals na jakieś sensowne paczki :D

1

Fabinho imo lepszy, grałem sporo obiema kartami, ale szczerze mowiac oboje nie warci swojej ceny ani troche xD Wijnalduma polecam jako bardziej defensywnego pomocnika, dobry odbior, sila, zwinnosc, a cena smiesznie mala :D A coinsy zbierac na jakiegos Kante czy Pogbe. Ja czekam na nagrody wieczorem z fut champions i licze na cos dobrego zeby konkretnie wzmocnic sklad przed jutrem

1

Dembele nie polecam, Sancheza jak najbardziej, w duecie z Van Dijkiem nie do przejścia. Warto zainwestować od razu w lepszego niż jakies pól środki

0

Wg mnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza FIFA, ale nadal ma dużą wade czyli za bardzo automatyczna obrona, wystarczy biegać pomocnikami, obrońcy sami się ustawiają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?