0

Posiada ktos tutaj Origin Access Premier? Mam kilka pytań

0

Na reddicie bedzie masa linkow, w dobrej jakosci, bez problemu znajdziesz

80

Złodziejom z Polsatu tez mowimy nie

1

Wyspa tajemnic

0

No jesli 1070 Ti do 2 tysiecy ogarniesz to jak najbardziej tak xd A jak nie to 1060 6 gb. Innego wyboru raczej nie ma w tym przedziale cenowym, bo w radeony sie bawic nie ma sensu

6

W demie zawsze tak jest, na premierze beda jeszcze lepsze odczucia, potem aktualizacje wszystko popsuja jak zwykle ;d

0

Na PC czy PS4?

0

Koło 70k mieszkancow, 1 liga, drugi zespol w 4 lidze ;d

1

Lepsze to niz przygotowywanie salatek i sprzatanie po tym :D

2

Oj chyba dupa boli, ze siatkoweczka nie jest na takim poziomie w naszym kraju jak pilka :v Oczywiscie chodzi o rozpoznawalnosc i hype :v

4

Jutro

35

I bardzo dobrze

1

Pewnie jakos tydzien po starcie dema, czyli 20 wrzesnia obstawiam xd

0

I za co Kroos dostal takiego boosta w pace? xD

0

Tez nie rozumiem czemu pozabierali pace wielu zawodnikom. Na przyklad Lewy to bedzie kłoda z tym 78 pace, Higuain tez, jedynie na śpo bedzie spoko, bo strzaly dobre, a tak to z takim Varanem czy Manolasem nie ma szans w pojedynku, a obrone bedzie sie budowalo wlasnie od tych dwoch obroncow szczegolnie. Jak ktos gra sobie od tak czasem to spoko jest, ale jak ktos lubi rywalizowac w lidze weekendowej to na prawde w tym roku bedzie szczegolnie ciezko zwyklemu graczowi co nie laduje FP od startu fify na paczki i nie przepala wszystkiego na SBC liczac na szczescie.

0

Chyba do 30 czerwca 2019 roku

0

Czasem zaloguje i cos pogram, ale juz bez takiej zajawki jak kiedys xD

1

Gosciu powinien isc do pierdla za usilowanie zabojstwa jak dla mnie.

1

A myslisz, ze w Realu pokaze?xd Jak tam Isco czesto grzeje lawe, a jest lepszy od Asensio i to o wiele.

19

Za takie b8 dawalbym bana z bomby na zawsze, bez kitu XD Asensio i podium zlotej pilki XD

1

Recznie ze strony Nvidii sciagnij i zainstaluj, ten ich program czesto jakies problemy ma ;d

1

2:1 dla Włochów

2

I badz niewolnikiem banku

3

EA jest durne w tym co robia, zamiast samemu reklamowac swoj produkt to maja jakichs promotorow z dupy wzietych, ktorzy juz na poczatku wrzesnia pokazuja cala gre. A o ratingach lepiej w ogole nie mowic, wiekszosc kart bedzie niegrywalna, a te grywalne beda w wiekszosci niedostepne dla zwyklego gracza, ktory nie siedzi przy grze po 10h dziennie.

0

Wiadomo i w miare mozliwosci polecam zrobic to jak najszybciej ;p

1

Wszystko bedzie dzialac, ale 8 GB RAM to juz moze byc za malo na nowe gry wg mnie ;p

37

Nie wierze, ze ktos na powaznie robi te rankingi, one powstaja chyba tylko dlatego zeby ludzie mieli sie z czego smiac

3

Ta, juz widze, jak Ronaldo ma taki sam overall jak Messi XDDD Juz predzej Ronaldo 95, a Messi 94.

0

Zazdroszcze Ci takich problemow xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?