PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Posiada ktos tutaj Origin Access Premier? Mam kilka pytań
0
Na reddicie bedzie masa linkow, w dobrej jakosci, bez problemu znajdziesz
80
Złodziejom z Polsatu tez mowimy nie
1
Wyspa tajemnic
0
No jesli 1070 Ti do 2 tysiecy ogarniesz to jak najbardziej tak xd A jak nie to 1060 6 gb. Innego wyboru raczej nie ma w tym przedziale cenowym, bo w radeony sie bawic nie ma sensu
6
W demie zawsze tak jest, na premierze beda jeszcze lepsze odczucia, potem aktualizacje wszystko popsuja jak zwykle ;d
0
Na PC czy PS4?
0
Koło 70k mieszkancow, 1 liga, drugi zespol w 4 lidze ;d
1
Lepsze to niz przygotowywanie salatek i sprzatanie po tym :D
2
Oj chyba dupa boli, ze siatkoweczka nie jest na takim poziomie w naszym kraju jak pilka :v Oczywiscie chodzi o rozpoznawalnosc i hype :v
4
Jutro
35
I bardzo dobrze
1
Pewnie jakos tydzien po starcie dema, czyli 20 wrzesnia obstawiam xd
0
I za co Kroos dostal takiego boosta w pace? xD
0
Tez nie rozumiem czemu pozabierali pace wielu zawodnikom. Na przyklad Lewy to bedzie kłoda z tym 78 pace, Higuain tez, jedynie na śpo bedzie spoko, bo strzaly dobre, a tak to z takim Varanem czy Manolasem nie ma szans w pojedynku, a obrone bedzie sie budowalo wlasnie od tych dwoch obroncow szczegolnie. Jak ktos gra sobie od tak czasem to spoko jest, ale jak ktos lubi rywalizowac w lidze weekendowej to na prawde w tym roku bedzie szczegolnie ciezko zwyklemu graczowi co nie laduje FP od startu fify na paczki i nie przepala wszystkiego na SBC liczac na szczescie.
0
Chyba do 30 czerwca 2019 roku
0
Czasem zaloguje i cos pogram, ale juz bez takiej zajawki jak kiedys xD
1
Gosciu powinien isc do pierdla za usilowanie zabojstwa jak dla mnie.
1
A myslisz, ze w Realu pokaze?xd Jak tam Isco czesto grzeje lawe, a jest lepszy od Asensio i to o wiele.
19
Za takie b8 dawalbym bana z bomby na zawsze, bez kitu XD Asensio i podium zlotej pilki XD
1
Recznie ze strony Nvidii sciagnij i zainstaluj, ten ich program czesto jakies problemy ma ;d
1
2:1 dla Włochów
2
I badz niewolnikiem banku
3
EA jest durne w tym co robia, zamiast samemu reklamowac swoj produkt to maja jakichs promotorow z dupy wzietych, ktorzy juz na poczatku wrzesnia pokazuja cala gre. A o ratingach lepiej w ogole nie mowic, wiekszosc kart bedzie niegrywalna, a te grywalne beda w wiekszosci niedostepne dla zwyklego gracza, ktory nie siedzi przy grze po 10h dziennie.
0
Wiadomo i w miare mozliwosci polecam zrobic to jak najszybciej ;p
1
Wszystko bedzie dzialac, ale 8 GB RAM to juz moze byc za malo na nowe gry wg mnie ;p
37
Nie wierze, ze ktos na powaznie robi te rankingi, one powstaja chyba tylko dlatego zeby ludzie mieli sie z czego smiac
3
Ta, juz widze, jak Ronaldo ma taki sam overall jak Messi XDDD Juz predzej Ronaldo 95, a Messi 94.
0
Zazdroszcze Ci takich problemow xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika