0

Wg mnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza FIFA, ale nadal ma dużą wade czyli za bardzo automatyczna obrona, wystarczy biegać pomocnikami, obrońcy sami się ustawiają

1

Nie rozumiem tej zmiany xd

1

Ja i tak bym wolał żeby grał Malcom za niego :D Bądźmy szczerzy, Rafinha i tak wiele grał nie będzie, a Malcom mógłby być przyszłością w ataku gdyby łapał minuty i doświadczenie :D

Ofc fajnie, że Rafinha strzelił gola i wygrywamy

0

Ale nie ma kogoś kto przyśpieszyłby gre, kiedys był Iniesta, Xavi, Neymar, a teraz kto ma to zrobić jak nie ma Leo, a Cou gra na skrzydle? Brakuje szybkiego podania do przodu

0

Z Coutinho i Rafinha na skrzydle to tak jakbysmy grali 4-5-1

0

Do ogolnej zadne, do statystyk in game maja duze znaczenie

0

Na prawdę ciężko ufać temu trenerowi i zrozumieć jego decyzje

0

Wolalbym Semedo na Inter i na Real, no i Malcoma, ale coz, dzbanisko mamy na lawce, co ja poradze?

3

Malcom uciekaj, bo się chłopie marnujesz...

0

Ty chyba sobie żartujesz xD

0

Obysmy się nie zdziwili :D

0

Zastanawia mnie jaki jest procent ludzi, którzy kupili ten śmieszny Polsat dla LM i teraz narzekają. I przy okazji mam pytanie, czego wy się ku*wa spodziewaliście? :D

0

Ja teraz Inieste trafiłem za dzisiejsze SBC... Zawsze jak mam walkout to jakiś syf leci :D

0

Niech wygraja lepiej

0

Ta, jeszcze Valencia niech wygra :D

0

Ja dałem wygraną Bayernu i +1.5 gola, więc też ciekawie xD

0

Coś mam obawy, że przez Bayern każdy kupon dzisiaj pójdzie do kosza :D

0

Larsson 86 ma spoko staty i workrate, mozesz przetestować

1

Ja osobiście polecam fortunę :D

2

Alba chyba pijany albo niespełna rozumu mówiąc takie rzeczy o Valverde :D

0

Ja tam się zastanawiam kto je zaprosił do jakiegokolwiek klubu i jakie dzbany musiały się przy tym bawić :D

5

0

Możesz połączyć francuska z angielska. Hybrydy są najlepsze jeśli chodzi o tanie składy. W takiej cenie w jednej lidze nie ma opcji, że na każdą pozycje znajdziesz kogoś grywalnego :D

6

Ja poszedłem tylko dlatego, bo od początku wiem na kogo chciałem głosować. Niech będzie te 15%, ale ludzi, którzy mają przemyślany wybór, a nie pójdzie powiedzmy 70% i większość z tego będzie wybierać "mniejsze zło". Jeśli tak mają robić to niech lepiej siedzą w domu i nie głosują, bo z takim podejściem nic się nie zmieni w poszczególnych miastach i w kraju.

0

I wtedy król wraca, a Malcom znowu trybuny :D Niech chłopak idzie jak najdalej od Barcelony jeśli ma dostawać takie szanse, bo tylko sie marnuje

0

Nie wiem jakby grali, nasz system gry jest ciezki do ogarniecia, co podkreslaja nowi zawodnicy. Nie chce nikogo narazie nowego w Barcelonie dopoki trener sie nie zmieni, bo nie wyobrazam sobie u nas Eriksena, ktory siedzialby na lawce u Valverde albo Pogby czy co gorsza Martiala lub Hazarda kosztem Coutinho na skrzydle...

0

Zrozumcie, ze Paco u nas nie gralby tak jak w BVB. Napastnik w Barcelonie ma tez inne zadania niz tylko strzelanie bramek xD. I kogo bysmy kupili za Dembele, Rakiticia i Malcoma? 300 mln + budżet klubu, zakładając, że tego będzie 200 mln, to mając tyle to jest nic na klasowego skrzydłowego, pomocnika, napastnika (myslac juz o zastepstwie Suareza) i zmiennika. To juz nie te czasy, gdzie wykladajac 40 mln mialo sie Ronaldinho na kilka lat w szczytowej formie.

0

Jest shot jakiś?

0

Wiecie, w sumie zwolnienie Lopeteguiego przed klasykiem wcale nie musi na Real zle podzialac, wiec ja bym sie az tak nie cieszyl mając nadal Valverde na lawce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?