PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie moge sie doczekac srody, rano egzamin praktyczny na prawko, wieczorem mecz Barcy, podwojny stres :D
1
Muzyka, gry jesli lubisz grac, spacery na swiezym powietrzu albo pouprawiaj jakis sport, wyzyj sie, moze brakuje Ci zdrowej adrenaliny? I przede wszystkim zmiana nastawienia.
0
Bardzo bym chcialem zobaczyc Mierzejewskiego w kadrze na te mecze, a jeszcze bardziej na MŚ, niestety Nawałka ma chyba inna koncepcje :/
0
We Wrocławiu poszukaj jak masz mozliwosc w Magnolii. Jest tam chyba sklep z ubraniami sportowymi i sa koszulki meczowe FCB po 250 zl bodajze, treningowe po 180, spodenki tez cos kolo tego. Z tego co pamietam bluzy tez jakies chyba sa, ale tego to pewny nie jestem. Nazwy sklepu nie pamietam, kilka miesiecy temu tam bylem. Naszywki jak w oryginale, wszystkie metki itp ;p
0
No tak, dlatego wygral 3x pod rzad LE z Sevilla xD PSG to zlepek gwiazd za mase pieniedzy, tam nikt nie ulozy druzyny z taka polityka
2
Powinno juz byc 2:0 dla PSG, eh co za miernoty
1
Te wrzutki Alvesa sa nadal irytujace, na to sie patrzec nie da :D
4
Porownywanie CR7 do Messiego pod wzgledem gry na boisku to jest brak szacunku dla Leo :D Zastanawiam sie w jakim swiecie tacy ludzie zyja :v
7
Ramos przyjmuje na klatke w polu karnym, dwoch stoi obok niego, nikt nie podbiega, kozacki pressing ma to PSG XD
0
Jaki wynik daje PSG cokolwiek? Dogrywka/awans?
0
Nie wierze co ten typ robi XD
5
O spaghetti juz zaczyna pajacerke
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Prawej (15znakow)
0
Inna intensywnosc, grasz z kolegami, ktorzy uwazaja na nogi itd, a na meczu nikt na Ciebie nie bedzie az tak uwazal. Do tego jest presja meczu, kilkadziesiat tysiecy ludzi Cie oglada, a nie kilkanascie osob ze sztabu szkoleniowego, chlopak ma 20 lat, powinien grac z tymi lepszymi i sie ogrywac, bo potem moze nie dawac rady
4
Na prawde wedlug niektorych tutaj Gomes zagral dobry mecz? xD Serio dla was podawanie do tylu i bieganie tu i tam to jest dobry mecz? W takim razie kazdy kto kiedys kopal pilke moglby grac dobre mecze w Barcelonie, bo podac umie, biegac tez umie, co wiecej potrzeba? :v
1
Gierka na treningu nie rowna sie normalnemu meczowi XD
0
Zgadzam sie, mimo to ze wygrywamy to gramy brzydko, bez polotu, nie ma juz tamtej Barcy
1
Tak? Ciekawe co powiesz, jak wpusci Dembele z Chelsea albo w pozniejszej fazie LM, a ten nie bedzie wiedzial co ma zrobic, bo nie jest ograny w systemie Barcy i jednym slowem zagra PIACH
0
Oni najpierw chca wzmocnic lawke, dopiero pozniej 1 sklad, bo ludzie marudzili, ze lawka slaba
0
Jakby mecz trwal 500 minut to moze by zagral w koncu dobrze
0
Mozemy zawsze grac 3-4-3, zaden problem, pytanie czy Valverde wie, ze istnieje inna taktyka niz 4-4-2
1
Dembele na lawce to jeszcze wiekszy skandal
0
Kupujemy jakies tartaki i wynalazki i oni graja normalnie, a chlopak z potencjalem, 20 letni siedzi na lawce, dawno nie widzialem takiego syfu
0
Stawiam, ze Paulinho wejdzie za Rakiticia w 80 minucie, a Dembele za Cou w 85 :v
0
Oczywiscie, a jak przyjdzie lepszy przeciwnik niz Atleti lub z ta sama sila to Dembele nie bedzie wiedzial co ma robic, bo nie jest ograny :D Wg mnie on powinien grac i grac, bo niewiadomo czy nie zagra np w polfinale LM czy finale. I to nasze 4-4-2 jest tragiczne tak btw
0
Zamiast dac Dembele i zeby robil wiatrak z tego Luisa na prawej to mamy woz z weglem, przy ktorym Luis moze sobie stac bo i tak podanie pojdzie do tylu. Po co my go kupilismy? Jak w zadnym meczu nie gra.. Zaczyna mnie to irytowac i to bardzo
2
Valdek zmieniaj tego Pique do cholery
5
Reprezentant Włoch, byly pilkarz Milanu, teraz juz byly pilkarz i kapitan Fiorentiny, nie ma za co
0
Ja mysle, ze Gomes bedzie w srodku i taktyka 4-4-2, wtedy to ja sie nawet nie odzywam lepiej