1

Nie moge sie doczekac srody, rano egzamin praktyczny na prawko, wieczorem mecz Barcy, podwojny stres :D

1

Muzyka, gry jesli lubisz grac, spacery na swiezym powietrzu albo pouprawiaj jakis sport, wyzyj sie, moze brakuje Ci zdrowej adrenaliny? I przede wszystkim zmiana nastawienia.

0

Bardzo bym chcialem zobaczyc Mierzejewskiego w kadrze na te mecze, a jeszcze bardziej na MŚ, niestety Nawałka ma chyba inna koncepcje :/

0

We Wrocławiu poszukaj jak masz mozliwosc w Magnolii. Jest tam chyba sklep z ubraniami sportowymi i sa koszulki meczowe FCB po 250 zl bodajze, treningowe po 180, spodenki tez cos kolo tego. Z tego co pamietam bluzy tez jakies chyba sa, ale tego to pewny nie jestem. Nazwy sklepu nie pamietam, kilka miesiecy temu tam bylem. Naszywki jak w oryginale, wszystkie metki itp ;p

0

No tak, dlatego wygral 3x pod rzad LE z Sevilla xD PSG to zlepek gwiazd za mase pieniedzy, tam nikt nie ulozy druzyny z taka polityka

2

Powinno juz byc 2:0 dla PSG, eh co za miernoty

1

Te wrzutki Alvesa sa nadal irytujace, na to sie patrzec nie da :D

4

Porownywanie CR7 do Messiego pod wzgledem gry na boisku to jest brak szacunku dla Leo :D Zastanawiam sie w jakim swiecie tacy ludzie zyja :v

7

Ramos przyjmuje na klatke w polu karnym, dwoch stoi obok niego, nikt nie podbiega, kozacki pressing ma to PSG XD

0

Jaki wynik daje PSG cokolwiek? Dogrywka/awans?

0

Nie wierze co ten typ robi XD

5

O spaghetti juz zaczyna pajacerke

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Prawej (15znakow)

0

Inna intensywnosc, grasz z kolegami, ktorzy uwazaja na nogi itd, a na meczu nikt na Ciebie nie bedzie az tak uwazal. Do tego jest presja meczu, kilkadziesiat tysiecy ludzi Cie oglada, a nie kilkanascie osob ze sztabu szkoleniowego, chlopak ma 20 lat, powinien grac z tymi lepszymi i sie ogrywac, bo potem moze nie dawac rady

4

Na prawde wedlug niektorych tutaj Gomes zagral dobry mecz? xD Serio dla was podawanie do tylu i bieganie tu i tam to jest dobry mecz? W takim razie kazdy kto kiedys kopal pilke moglby grac dobre mecze w Barcelonie, bo podac umie, biegac tez umie, co wiecej potrzeba? :v

1

Gierka na treningu nie rowna sie normalnemu meczowi XD

0

Zgadzam sie, mimo to ze wygrywamy to gramy brzydko, bez polotu, nie ma juz tamtej Barcy

1

Tak? Ciekawe co powiesz, jak wpusci Dembele z Chelsea albo w pozniejszej fazie LM, a ten nie bedzie wiedzial co ma zrobic, bo nie jest ograny w systemie Barcy i jednym slowem zagra PIACH

0

Oni najpierw chca wzmocnic lawke, dopiero pozniej 1 sklad, bo ludzie marudzili, ze lawka slaba

0

Jakby mecz trwal 500 minut to moze by zagral w koncu dobrze

0

Mozemy zawsze grac 3-4-3, zaden problem, pytanie czy Valverde wie, ze istnieje inna taktyka niz 4-4-2

1

Dembele na lawce to jeszcze wiekszy skandal

0

Kupujemy jakies tartaki i wynalazki i oni graja normalnie, a chlopak z potencjalem, 20 letni siedzi na lawce, dawno nie widzialem takiego syfu

0

Stawiam, ze Paulinho wejdzie za Rakiticia w 80 minucie, a Dembele za Cou w 85 :v

0

Oczywiscie, a jak przyjdzie lepszy przeciwnik niz Atleti lub z ta sama sila to Dembele nie bedzie wiedzial co ma robic, bo nie jest ograny :D Wg mnie on powinien grac i grac, bo niewiadomo czy nie zagra np w polfinale LM czy finale. I to nasze 4-4-2 jest tragiczne tak btw

0

Zamiast dac Dembele i zeby robil wiatrak z tego Luisa na prawej to mamy woz z weglem, przy ktorym Luis moze sobie stac bo i tak podanie pojdzie do tylu. Po co my go kupilismy? Jak w zadnym meczu nie gra.. Zaczyna mnie to irytowac i to bardzo

2

Valdek zmieniaj tego Pique do cholery

5

Reprezentant Włoch, byly pilkarz Milanu, teraz juz byly pilkarz i kapitan Fiorentiny, nie ma za co

0

Ja mysle, ze Gomes bedzie w srodku i taktyka 4-4-2, wtedy to ja sie nawet nie odzywam lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?