0

Gigi to bramkarz, wiec nic dziwnego, ze dalej gra i mimo wszystko nadal jest swietny jak na swoj wiek, nie jego wina, ze zawsze trafia na rozpedzona Barce czy Real

1

Mieszkaja obok siebie chyba, wiec niedziela przy grillu czemu nie XD

0

Przede wszystkim przesunac Roberto do srodka i dac Semedo na PO oraz poszukac zmiennika dla Nelsona najlepiej w Barcelonie B.

44

I ten kibic Sevilli nawolujacy do oklaskiwania Iniesty, cos pieknego.

1

To jeszcze niech Inieste zmieni, chce uslyszec te owacje

2

Niby wszystko gra, ale zmian jak nie bylo tak nie ma. Wygrywamy 5:0, a dalej podstawowi zawodnicy sa zajezdzani do granic mozliwosci :/ Valverde obudz sie !

EDIT: Wykrakalem xD

7

Iniesta :o Chyba nigdy albo bardzo dawno nie widzialem go takiego wscieklego xD

0

Alez cudo :o

6

Alez mam bol dupy, ze tak z Roma nie zagralismy ehh

0

Iniesta jak objezdza przeciwnika to robi to z takim szacunkiem, ze nikt nie powinien czuc sie urazony

1

"Gra w coopie na jednym ekranie". Nie moge sie doczekac :D Swietnie to wyglada.

2

Tylko niech ten Dembele wejdzie w 60 minucie, a nie w 85 :)

1

Siedzenie w celi z innymi zwyrolami to pewnie jest gorsza kara niz smierc, ktora dla takiego moze przyniesc spokoj i tyle. Wiadomo, ze tez szkoda kasy na utrzymanie takiego, ale no.. Niech gnije 20-25 lat, bity, wyzywany przez innych, a byc moze w trakcie odsiadki sam ze soba skonczy i problem sie rozwiazuje sam.

0

W sumie mam podobnie, za malolata gralem bardzo duzo, praktycznie codziennie po kilka godzin na boisku, samemu, do tego klub, po trzech treningach pojechalem na turniej i moglo to pojsc dalej, ale w koncu klub zaczal upadac, a ja nie chcialem isc do drugiego (u mnie w miescie byly wtedy dwa wieksze, jeden sie rozpadl, nie pamietam czemu i jak to sie stalo), a do tego drugiego nie chcialem isc przez ludzi, ktorzy tam byli. Takie przywiazanie do poprzedniego ;p Potem jakas A-klasa, ale przez nastawienie innych nie chcialo mi sie za bardzo tam grac dlugo. Tez zaluje, ze pilka u mnie nie poszla do przodu, ale teraz mam inne cele. Zycie pilkarza jest piekne, ale i potrafi byc bardzo meczace i stresujace, pieniadze to nie wszystko. Przyklad takiego Bale'a jest idealny, ze bedac pilkarzem nie wszystko sie uklada jak chcemy i jak powinno sie ukladac.

1

Pieknie sie patrzy na nasz pressing i dynamike z tamtych czasow... Czekam na moment kiedy znowu inni beda sie nas bali, a nie my ich.

4

Szczerze to co mnie Barcelona obchodzi jesli Polska mialaby zdobyc Mistrzostwo Swiata ;d

0

U Skidrowa poszukaj

49

Chcialbym miec takie problemy ;p

0

Dlatego moim zdaniem powinien grac wiecej w Barcelonie. Wszyscy wiemy jak sie koncza nasze wypozyczenia najczesciej, szkoda oddawac zawodnika z takimi warunkami nawet na wypozyczenie.

1

Jesli Mina pojdzie na wypozyczenie to bedzie duzy blad

0

Otoz to :D

16

Czy tylko mnie dziwi to, ze ludzie tak chetnie graja dzisiaj czysta 2 na Barce? A co gorsze z handicapem? xD I to nie za 5-10 zl tylko za 500 xD Kazdy robi co chce, ale to pokazuje jak ludzie slepo obstawiaja i wywalaja kase w bloto

2

Wg mnie dopoki maja szanse na kolejna LM to maja to gleboko gdzies. Jak nie wygraja LM to zaczna sie powroty do przeszlosci jako argument, ktora druzyna jest lepsza, typowo xd O ile oczywiscie my wygramy to co mamy do wygrania.

0

UPC, u mnie zadnych problemow, maly ping, stabilny i przede wszystkim szybki.

0

Ok, dzieki, tyle chcialem wiedziec :D

0

W ogole jest jakies info nt zawieszenia Ramosa? Bo bylo cos, ze ma zostac zawieszony na jeszcze jeden mecz za to, ze stal w tunelu i motywowal kolegow.

2

To nie ma znaczenia, oni juz nie walcza o mistrzostwo. Jesli wygraja LM to nikt nie bedzie patrzyl na to co my wygralismy i ile wygralismy w el classico z nimi (o ile oczywiscie nie odwalimy kolejnej lipy xD).

1

Dobre losowanie, trzeba trzymac kciuki za Bayern zeby wygrali u siebie, nawet 1:0, ale na zero z tylu, a potem w Madrycie tez cos trafili. Co do drugiej pary to mysle, ze Liverpool przejdzie Rome, wg mnie nie odwala takiej kaszany jak my. Mam nadzieje na final Bayern vs Liverpool i koncowy triumf Bayernu. Fajnie by bylo zobaczyc Lewego z pucharem LM.

1

Gdyby sedzia nas nie oszukal w meczu z Interem to na 90% bysmy obronili LM juz wtedy, gdyby Messi trafil karnego z Chelsea tez pewnie bysmy obronili LM. Gdyby gdyby... Czemu gdybanie jest takie piekne?

2

Jak bic rekordy to na calego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?