PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alez mnie boli to, ze styl na ktorym sie wychowywalem i ktory kochalem/kocham nadal juz umarl w Barcelonie
0
Lepiej nie pisz nic o tym, ze Dembele nie gra, bo bana dostaniesz jak ja niedawno :D
0
Barca przyzwyczaila mnie do ogromnego posiadania pilki, takie mecze wygrywalismy na stojaco majac pilke, usypiajac przeciwnika przez co szla jedna pilka i dwumecz sie konczyl. A teraz Roma strzela bramke, my grajac 4-4-2 nie potrafimy kontrolowac srodka, w obronie syf. Wyniki sa zajebiste w tym sezonie, ale styl pozostawia wiele do zyczenia. Ale tu bardziej chodzi o to, ze my sie meczymy z Romą. Na prawde dla was to jest taka super druzyna, ktora prezentuje jakis niesamowity poziom? Nie obchodzi mnie wynik pierwszego meczu. W takiej druzynie jak Barca nie powinno miec miejsca jakies odpuszczanie meczu czy granie na polgwizdka. Chcesz tak grac? Powiedz to trenerowi to Cie nie wystawi, wtedy rezerwowy da z siebie 110%.
0
Lahoz daje popis hahaha
0
I co to zmienia, ze 1/4 finalu? Roma to nie jest klub na Barce, to nie ten poziom na pewno, a my sie meczymy jakby to byl Bayern Juppa sprzed lat czy murujaca sie Chelsea Di Mateo, obiektywizmu troche xD
47
Wy tu piszecie, ze Roma spuchnie, ze to i tamto, ludzie my nie gramy z potega Europy, my ta Rome powinnismy polozyc na kolana w pierwszej polowie xD Z taka gra to gdzie nam do polfinalu LM, badzcie powazni
0
Oj cos czuje, ze Liverpool nie wytrzyma presji
3
Albo Liverpool strzeli szybko bramke i zakonczy ten dwumecz albo City zrobi cos niemozliwego, ja tak widze ten mecz
29
Jeszcze druga sprawa taka, ze 100 mln za takiego pilkarza to promocja, wiec brac i sie nie zastanawiac
0
Tak, powaznie. Co w tym dziwnego? XD
8
Jest tyle dobrych seriali jeszcze, a Ty poswiecilbys mozliwosc walki o kolejny tryplet i ponowne wejscie na szczyt? Na prawde, mogles to zachowac dla siebie, niedosc, ze poniedzialek to jeszcze irytujesz ludzi :D
6
Na normalnej podeszwie bylyby zajebiste, takie sa tragiczne jak dla mnie
0
Gomes wchodzi hahahahaha
0
Tragedia... A ten dalej bez zmian albo zaraz wejdzie Gomes, no nie da sie na to patrzec
1
Valverde to taki Smuda, u niego chyba bez zmian...Roberto nie ma sily juz wracac, a dalej biega, Suarez to samo
2
Ah ta zabawa w polu karnym, az mi sie babol Valdesa z Realem przypomnial XD
0
Moze dlatego, ze biega niepotrzebnie sam do pressingu jak widzi, ze nikt nie rusza? A potem ze spalonego nie moze wrocic, bo sil nie ma
1
Gdy Barca nie moze, own goal pomoze XD
0
Gramy tak bardzo przewidywalnie, ze az oczy bola
0
Zewlakow XD
0
Faulowal? W powtorce nic nie bylo widac, czekam na jakas dokladniejsza
1
Kolejny symulant
0
Panie okulary se tam kup, bo tam nie bylo spalonego xD
0
Smieszy mnie wasz bol dupy po prostu :D Sam nie lubie Ronaldo, ale to co sie wypisuje tutaj od wczoraj to juz jest szczyt. Ronaldo nie ma szans przegonic Messiego w LL? Zebyscie sie jeszcze nie zdziwili :D
0
Ciekawe jakie masz zdanie o Lewandowskim skoro nasz Polak Rodak tez najczesciej dostawia noge lub glowe i tak zdobywa bramki i czy czyni go to slabym napastnikiem?
3
Skad wy sie bierzecie z taka glupota, jezu xD Nie no, Ronaldo wcale nie ma dobrego sezonu. Poczatek mial kiepski, ale teraz idzie jak burza, zaraz Messiego w LL przegoni, a w LM nikt go juz raczej nie dogoni, a dla CR wlasnie to sie liczy, zeby byc najlepszym indywidualnie
1
Prowo? XD
0
Hehe, zart na poziomie, chociaz nie dziwi mnie takie poczucie humoru patrzac na date urodzenia
19
Skonczcie ludzie wchodzic w dupe juz temu CR7, prosze was. Strzelil kozacka bramke, dostal owacje, spoko, szanuje. Jest krolem LM, nikt dlugo nie bedzie mial tam do niego podjazdu. Cos jeszcze? Nie? To skonczcie prosze, dosc juz go dzisiaj tu...
0
No i City