3

@xvcWinterSoldier Nie, w Bayernie robił to co do takiego napastnika należy. Między innymi dzięki temu łyknął rekord Mullera w ostatniej akcji sezonu. Tutaj to nie wiem co on odpierdala czasami.

0

@MesQueUnClub96 skończ w końcu go bronić. Ponad 100 minut meczu i może jedna sytuacja gdzie prawie się złamał w pół sięgając piłkę. Schodzi do rozegrania, a potem brakuje go w polu karnym, bo już nie nadąży za akcją.

3

@barcelonaLM zajebiście, nagle chłopowi się coś odkleiło i chce robić wszystko zamiast robić to co robił dobrze XD

3

@barcelonaLM szkoda, że nie mamy skrzydłowego, który wykorzystałby w 100% jego szybkość i ciąg do przodu.

1

@Kamiloza91 tego faulu nie powinno nawet być, bo gość powinien wylecieć już wcześniej xD

3

@macio_944 jeśli nawet sędziowie nie znają przepisów to co tu można poradzić? Czasu się nie cofnie, a ten gość w czwartek wybiegnie na mecz w eliminacjach LKE. W normalnym świecie (chciałbym żeby taki istniał) w ciągu 30 minut od zakończenia meczu chłop by stracił pracę i dostał ogromną grzywnę.

0

@Encore No takie 3/10. Coś tam szarpał, coś tam próbował, ale decyzyjność, komunikacja i takie typowe, proste czucie gry tragedia.

1

@Mroziu przecież UEFA ma Barcelonę w dupie jeszcze bardziej niż Tebas i La Liga, w co ty wierzysz xD

1

@AmigoBlancos ogólnie tragedia. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że napastnik takiego typu nie pasuję do koncepcji w jakiej chce funkcjonować Barcelona. Wiem, że został królem strzelców w poprzednim sezonie, ale gościa tak łatwo wyłączyć z gry, że szok. Jak nie dostanie piłki na nos czy na pustaka to nic nie zrobi. W Barcelonie musi być napastnik szybki, zwinny, z bardzo dobrą techniką, której Lewemu często brakuje i jest to irytujące.

Niby dopiero pierwszy mecz i chciałbym się mylić, ale coś czuję, że Lewandowskiego z rundy jesiennej poprzedniego sezonu już nie zobaczę.

0

@MesQueUnClub96 aż obejrzę żeby zobaczyć te cudowne strzały Lewandowskiego

1

@Kinginiesta szanuję, że ten sędzia nie dostał w łeb od nikogo. No ja w tej 100tnej minucie bym nie wytrzymał i mu sierpa sprzedał za całokształt meczu.

20

Xavi dostał czerwoną za jedno zdanie, a trener getafe, który 90% meczu stoi poza wyznaczoną strefą dla trenerów i skacze jak nie powiem co do liniowego nie dostał nawet żółtej XDD. Cudowna liga, cudowni sędziowie.

0

@AdrianFCB10 coś tam poszarpał, ale decyzyjność gorsza niż chłopa z orlika

0

@Kondziubarca +1, chciałem sobie pooglądać większość meczy w tym sezonie, szczególnie Barcelony, ale odechciało mi się. Obejrzę sobie mecze w LM i z Realem jedynie, na resztę kładę lachę po tym co widziałem.

1

@Szmulek akurat nie sędziego wina, że Raphinha ma psychikę 6 latka

0

@SteuerFreiMoney no Liverpool to by miał problem zapewne, ale obstawiam, że City i Arsenal na miękko by to tragiczne Getafe wzięli xD

0

@LS ta i zdążył zmarnować 100% sytuację, którą z zamkniętymi oczami powinien skończyć

1

Mam nadzieję, że Raphinha obejrzy parę meczy z trybun, gorszym od niego się być nie da.

Sędzia to typowe szambo jak na LL przystało, ale oprócz tego Barcelona gra taką padlinę, że nie da się patrzeć.

0

@greedo definicja brazylijskiego piłkarza

0

@A4ron mi potrzeba gola Villarealu żeby kręciło się dalej xD

0

@PIWOSZ89 ja dałem czystą wygraną xd

4

@szkutnik91 dobra niech idzie już do tych Arabów ze swoim starym, bo nie da się czytać tego syfu o nim. Niech tu nigdy nie wraca i będzie najlepiej dla wszystkich.

0

@Derean ostatni raz grałem w Gothica za dzieciaka i chętnie bym sobie przeszedł go teraz, ale ta gra jest takim drewnem, że oczy krwawią jak się to włącza, no wręcz ten gameplay odrzuca. Więc remake dla mnie będzie idealny.

0

@Barcasub Dodatek do CP2077 i Assassin's Creed Mirage

0

@Hasszz to niezły mechanik xD Wygląda mi to na działanie typu "rozwali się bardziej to wrócisz i zapłacisz więcej"

1

@Faro + premia za podpis dla ojca i jego synka xD

1

@Emhyr to jest w ogóle jakaś abstrakcja, jeszcze z Magłajerem na obronie XD

16

Nie wiem czy my mamy takich szklanych zawodników czy tam sztab od przygotowania fizycznego jest z pierwszej łapanki. Mam wrażenie, że to drugie, bo co roku są te same problemy, taki Araujo powinien być bestią nie do zajechania, a sypie się jak nie na początku sezonu to w sparingach.

1

@macio_944 byle przystopowali ze swoim nakręcaniem hype'u długo przed premierą i wrzucaniu tam fabularnych spoilerów jak w Cyberpunku xD Praktycznie cały początek gry zaspoilerowali.

0

@Piorun czyli już można się spodziewać, że GTA 6 też wyjdzie najpierw na konsole, skoro nawet ze starą grą gracze na PC są opluwani. Typowy Rockstar..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?