0

Dembele to jest jednak inny jakiś. Oprócz gola same tragiczne decyzje

0

@OldMc84 za to ty pokazujesz jaki jesteś mądry XD

1

@OldMc84 XD wracaj na smietankowa

0

@Aragorn33 tylko oczywiście my to odczujemy bardziej, bo w Realu to 50 letni Modric będzie lepszy od Roberto

4

@macio_944 oby wygrane do zera z tymi psami bez honoru

1

ale throw XD Jak z Nipem

0

@VegetaPolska wpisałem w google "kontuzja łąkotki" to wyskoczyło, że nawet do 9 miesięcy xD Ale uj wie ile w tym prawdy

10

@draxidox Szkoda, że twitch stał się takim gównem jeśli chodzi o streamy. Platforma, która była kojarzona tylko z grami zmieniła się w showupa. Czasami na głównej wyskakuje typiara bez stanika, z cycami na wierzchu tylko z zaklejonymi sutami i nie jest to banable XD A jak niechcąco Ci wypadnie kawałek jajka z majtek to ban na tydzień (Pago kiedyś bodajże).

1

@Gracek10 gość z takim nazwiskiem wszędzie będzie rozpoznawalny. Myślę, że tu bardziej chodzi o spokój medialny, że nikt tam nie będzie srał na niego i o szacunek jakiego nie miał w Paryżu.

0

@Deviler bardzo dużo gier kupiłem na g2a i 0 problemów. 100% legit

0

@takisobiektos i dobrze, jak widzę tego kscerato, arta i yuriha to mnie skręca. Jedynie Fallena szkoda

0

@Mixtape albo pozostaniem, bo dostanie ziomala z repki

0

Sprzedawać i się nie zastanawiać, bo znowu pan szklanka wypadnie na kilka miesięcy przed najważniejszymi momentami sezonu, a pensje będzie pobierał oczywiście

0

@kamilop Chyba nie, 2x brąz i srebro

0

@Sulimo u nas problemem jest PZPN, przy obecnym zarządzie to Guardiola miałby problem i by uciekł po miesiącu

0

@Barca1922 Szkoda, że jego rodak nie poszedł tym tropem i jak mu było dobrze w Barcelonie, mógł być gwiazdą po odejściu Leo to postanowił zrobić aferę z ojczulkiem i spakować walizki do szejków

0

@ranger3120 Folder steam i tam user data, w środku są foldery podpisane cyferkami, to chyba to.

1

@ranger3120 usunąć config w folderze steam, tylko teraz dokładnie nie pamiętam gdzie on jest

0

@Ojciec5tkidzieci dosyć słabego serwisu? :o Chyba inny mecz widziałem

2

@Medium obecny świat jest pełny popaprańców, więc stawiam, że znalazłoby się trochę takich osób :v

15

@Medium ciekawe czy pół psiochy też goli żeby zadowolić tych co lubią ogolone i tych co lubią dżungle.

1

@MesQueUnClub_87 już widzę te wyzwania i praktycznie w każdym wymaganie użycia kobiet XD Niestety są ludzie, którym się to podoba, a Ci co są "neutralni" to streamerzy, którzy zarobią na tym siano. U mnie taka opcja skreśla grę na starcie. Ofc przetestuje sobie w EA Play, ale raczej nic ponad to. Ciekawsze gry wychodzą na jesień.

Widziałem parę kart zawodniczek w przeciekach i te baby mają fizyczność większą niż Messi, którego przewrócić na boisku to osiągnięcie XD

2

@macio_944 Też poczekam, nie mam zamiaru ogrywać nowych gier w dość wątpliwej jakości :v #gównoburzaalert

2

@macio_944 ciekawe czy tym razem GTA wyjdzie na PC w tym samym czasie co na konsole czy znowu będzie trzeba czekać. Coś czuję, że Rockstar niestety jest tak łasy na kasę, że zrobią znowu dwie premiery żeby hajs się zgadzał xD

0

@tadzik447 jestem gdzieś w połowie drugiego, może dam drugą szansę z racji tego, że do września nie ma w co grać za bardzo, ale na ten moment sama myśl o tych wędrówkach mnie męczy :v

0

Jest tu ktoś kto przebrnął przez całe Death Stranding? Fabuła zaczęła się fajnie, muzyka i klimat spoko, ale po 6h zaczęło mnie już męczyć to bieganie z punkty A do punktu B i dość sztuczne wydłużanie gry przerywnikami i pieprzeniem XD Zgaduje, że cała gra jest symulatorem kuriera i zastanawiam się czy warto brnąć w to dalej dla samego wątku fabularnego.

0

@DaPidejpi Połączenie UT z babami to będzie katastrofa, dobrze że na PC jest EA Play i mogę sobie ten syf sprawdzić nie wydając kilku stów

13

@draxidox amputować dłonie i niech te kikuty im przypominają jakimi są kretynkami

0

@Faro Lewy przynajmniej umie grać w piłkę :v

0

@MarcepanowyKsiaze oki, idę, dzięki za pozwolenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?