7

@AdiKingu96 Gdyby nie on wczoraj to atak byłby martwy. Zagrał dobry mecz, przynajmniej coś próbował zrobić. Real miał z nim problemy. Gdyby był w rytmie meczowym i miał więcej oleju w głowie to dawałby jeszcze więcej. Niestety jest jaki jest i też jestem za jego odejściem.

3

Kurde żeby Dembele nie był taki szklany i miał więcej w głowie... robi ogromny wiatr na skrzydle, w rytmie meczowym byłby potworem

0

Brawo busquets xD

2

@kiper09 XDDDDD za co

0

@Kgorecki2500 W którym momencie jest kluczowa decyzja dotycząca Barona? Ilekroć gram to kurde jakoś tak wychodzi, że on się wiesza XD Nawet jak odczaruje jego żonę :v

1

@Kitek1640 to jest 3 ligowiec kurwa XD

31

@A_Gomesinho_21 Pewnie czują, ale nikt się nie przyzna, bo wstyd :D

0

@Pawel13sz Wow, myślę, że Sousa się nie pozbiera jak to zobaczy.

23

@Pawlak1992 Bo ten kto to nawymyślał jest pierdolnięty

9

@Cule1234 Zachował się jak frajer to niech teraz nie oczekuje, że pójdą mu na rękę. Niech jadą z nim i wyciskają jak najwięcej

0

@deyna2018 i5 11400, ramy 2x8gb 3200mhz

0

0

@deyna2018 RTX 2060, jeszcze mnie nie zawiódł :D

0

@deyna2018 Mam 144hz i to jest wystarczające do wszystkiego. 240hz i wyżej jest dla esportowców

2

Dobra, zakupiłem RDR2 na PC. Mam nadzieję, że wciągnie bardziej niż za pierwszym razem na PS4 :D

3

@Nhyz Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2, Cyberpunk 2077, Assassin's Creed Origins/Odyssey/Valhalla

1

@ściah Bardziej chodzi o to w jakim okresie to robi. Nie przemyślał tego w ogóle, mógł przedstawić swoje warunki tamtym, że np przyjdzie do nich po nieudanych barażach lub po MŚ w Katarze (jak się dostaniemy) jeśli bardzo go chcą, jeśli nie to trudno. On nie zarabia mało, tu wychodzi jego chciwość.

Niedługo baraże, gość zna kadrę, pracował z nimi przez ostatni czas, wdrażał swoje pomysły, taktykę. Miał tylko i wyłącznie swój sztab, który zabierze razem ze sobą. Mnie mało obchodzi to, że zmienia pracę, obchodzi mnie to w jaki sposób to robi i w jakim okresie. Obecnie zostawia nas na lodzie, nikt nie poukłada tego w 3 miesiące.

Chciałbym się mylić..

1

@IronSanHybrid Ja z kolei odpaliłem Wiedźmina znowu i cholernie brakuje takich gier na rynku. Rozbudowanych, takich z którymi się człowiek utożsamia i nawet jeśli ogrywa je poraz 10 to i tak znajdzie tam coś nowego czego wcześniej nie widział. W ostatnich latach praktycznie nie wyszło nic co przyciągnęłoby moją uwagę na dłużej. Cyberpunka nie liczę, tam prócz fabuły głównej i paru zadań pobocznych nie ma nic niestety :(.

RDR2 ograłem na PS4, a na PC widzę jest za 90 zł na steam. A może się skuszę i ogram to w normalnej jakości i 60 fpsach :D

0

@normasubiektywna Po 1. Nigdy nie wrócimy do stanu sprzed 2019 roku (chociaż ja żyję normalnie tak jak wcześniej, tylko ludzie, którzy dali się zmanipulować żyją jak w klatce 5x5, ale cóż, ich wybór). Po 2. Zaszczepieni nadal mogą roznosić wirusa i zarażać się od innych. Masa takich przypadków i wielu szczepionka nie ochroniła przed ciężkim przebiegiem, oh :D. Po 3. Żadna szczepionka nie skończy pandemii. Wirus z nami już będzie zawsze, ale niestety władze państw myślą, że da się to ograniczyć do ZERA. Nie da się. Zawsze będzie ktoś kto zachoruje, zarazi innego, ten kolejnego itd. Wystarczy zobaczyć jak działają te testy. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał wynik pozytywny, mając zwykły katar czy kaszel. Ale przecież przed Covidem tego nie było. Każde przeziębienie idzie pod ten syf.

Więc zamknijcie się proszę z tym obowiązkowym szczepieniem. Chcecie to się szczepcie, ale odpimpajcie się od ludzi co mają wybór. Miłego dnia

1

@tobiasson92 Jeśli jest profesjonalistą to nawet po nieudanych negocjacjach powinien spiąć dupę i wypełnić kontrakt, zmotywować piłkarzy i odwrotnie piłkarze też powinni wyrzucić te informacje na jakiś czas jeśli Sousa zostanie z nami.

Zachowanie do dupy, ale to nie są 10 letnie dzieci. Mam przynajmniej taką nadzieję. Mentality kurła

1

@VegetaPolska Mi Cruyff 91 dwa dni temu, więc tym bardziej :D Oddaje fifka na święta :v

1

@Kgorecki2500 Z Ciri bym nie chciał, zbyt potężna. Chciałbym żeby Redzi dali nam możliwość wyboru ścieżki jeśli chodzi o szkołę i możliwość personalizacji własnego wiedźmina. Odpowiednie drzewko umiejętności (nie jak w Cyberpunku i W3), punkty siły itd. Levelowanie w świecie Wiedźmina byłoby piękne. Bez skalowania lvli jeśli chodzi o przeciwników. Chociaż takie rzeczy można ograć modami max kilka dni po premierze gry.

Oczywiście wszystko połączone z zajebistą historią, postaciami, dialogami. Nie wiem jakby to się miało to książkowego Wiedźmina, ale chciałbym żeby W4 szedł w tą stronę. Historia Geralta jest zakończona, a robienie z niego tasiemca to zabijanie legendy. Oczywiście mógłby się pojawiać jako NPC, w stylu Vesemira.
LEKKI SPOILER:





Ci co grali to wiedzą dlaczego.

1

@TR3YWAY Zajebista sprawa, przy jedzeniu z rodziną o gównie rozmawiać. Zazdroszczę

3

@Deeespacito na drive albo na miejscu owszem, ale na dowóz to najgorszy śmietnik XD Zimne, rozwalone, fu

0

@Transu96 Ja jeszcze wcześniej Vieira 86 i Vieri 88, który się przydał do tego sbc :v

1

@Janiama 3:0 Sevilla

1

@Virusk3 Miałem podobną sytuację na Wielkanoc. Tylko, że to ja byłem chory razem z połową rodziny, każdy w innym mieszkaniu, a ojciec leżał w szpitalu. Każdy osobno. Wiem co czujesz. Wytrwałości i zdrówka, 2022 będzie lepszy.

1

@DwayNee Wczoraj wgrałem mody, od dzisiaj urlop to będzie masa czasu na granie :D

2

@foczkyyyhg Ja wczoraj odpaliłem znowu po obejrzeniu serialu, ta gra się nigdy nie znudzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?