1

De jong i Busquets z żółtymi, 30 minuta, no nie wygląda to dobrze xD

2

@Transu96 Nie wiem ile dałeś, bo nie chce mi się scrollować całej dyskusji, ale za 5200 masz kompa z rtxem 3060 i i3 12100 (ta i3 to potwór), a za 5700 z 3060 i i5 12400. Też z morele i z możliwością złożenia. 32gb ram do gier jest bez sensu, na tym można było sporo zaoszczędzić ;p Chyba, że tyle pamięci potrzeba Ci do jakiejś pracy czy nauki albo odpalasz 50 kart w chromie :D

1

@koksik2700 Ja czekam na RT, bo nawet na modach mój PC się nudzi XD A każda nowość w W3 to powód żeby wrócić, fenomenalna gra, słabe punkty można zliczyć na palcach jednej ręki.

3

@Abominacja Widać, że odcięli chłopa od diety. Szacunek dla niego, że walczy o swoje

0

@clyde też po dying light 2 spodziewałem się trochę więcej, po 40h gra się po prostu skończyła. Jest strasznie krótka i nierówna. Kiedy myślałem, że dopiero się rozkręca to zobaczyłem napis o rozpoczęciu epilogu xD a finałowa walka to żart :v graficznie też bardzo nierówno, są miejsca gdzie gra wygląda świetnie, gdzie ray tracing robi robotę, a są miejsca gdzie wygląda gorzej niż W3 z 2015 roku

6

@Colon najlepsza

11

@JoeBlack gość na takim stanowisku powinien znać perfekcyjnie angielski jako minimum zachowując przy tym jakikolwiek akcent i prawidłową wymowę. Śmieszne to jest po prostu, próbować to on sobie mógł w szkole, a nie reprezentując kraj.

1

@Bobo25 u mnie widziałem o 30 groszy taniej benzyne 95 względem wczorajszego dnia

1

"Kontynuujemy operacje wyzwalania Mariupola" XDDD te ruskie to na prawdę nadają się tylko na szubienice

0

@zeko0 On do tego Paryża poszedł, bo ziomeczek Neymar tam jest, no i kasiora ogromna. Jednak kasę to City też by mu dało zajebistą, no ale Neymarka tam nie ma :D

0

Jak Pochettino nie zostanie zwolniony po tym meczu to ja już nie wiem co tam się musi wydarzyć xD

4

Mbappe niewidoczny, Messi też, Neymar to chuj wie co robi, środek pola PSG jakby kupe w majty zrobiło przed dziadkiem Modriciem i tak to się kończy XD

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@mr Barca Mnie najbardziej irytuje jak puszcza się urywek hymnu albo jakąś pioseneczkę po bramce

3

No to teraz jeszcze jakaś wrzutka i odbitka w 95 minucie, potem dogryweczka i karne, w których Real wygrywa XD

0

@kejdzi Jasne, że lepiej grać w LM, nawet w przypadku odpadnięcia

1

@budel17 Pewnie myślał, że po długim będzie dokręcał

0

No i jazda :D Ale to jest dzikus

0

Szkoda, niech ten słaby Real odpada jak najszybciej

2

@DCHX Czasem XDDD

2

@QQL5 Powodzenia. I pamiętaj, że przez najbliższy czas nauczysz się tylko podstaw i tego jak zdać egzamin :D

1

@barcelonaLM No jak ktoś podciera dupę pieniędzmi to w sumie co go obchodzi po ile paliwo jest, po ile zakupy robi jak i tak na to nie patrzy tylko płaci i tego nie odczuwa

4

Na jednym z serwerów DM w CSie widzę sankcję też wdrożone :D

Gracz ☂ БЭН został ZBANOWANY ([SOS] Your country has invaded Ukraine. You are not allowed to join this server before war ends. (code 0611 [RU])).

Niech Valve i Faceit pójdą tym tropem, banować ich wszędzie i odciąć od świata.

4

@Pawelsky Wątpię, biorąc pod uwagę to, że Leo jeszcze na 100% coś postrzela w LM.

0

@PatrykBarca Zawsze po ostrym kebsie robię bombę atomową

2

@tomek8756 Przecież jak wróci cały VAT za paliwo to benzyna będzie właśnie za ponad 10 zł xd

4

@eXi Dlatego tfu na oglądanie jakiegokolwiek filmu na TVNie/Polsacie. Człowiek nie zdąży się wczuć, a tu już 15-20 minut reklam

1

@macio_944 niech on już zamknie sezam. Co za zakuty łeb

3

@taris wygrana po dobrym meczu z obu stron, tak żeby nudów nie było

3

Oglądając wiadomości z urywkiem tego co mówi putin ma się ochotę rzucić w telewizor. Skurwysyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?