PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
De jong i Busquets z żółtymi, 30 minuta, no nie wygląda to dobrze xD
2
@Transu96 Nie wiem ile dałeś, bo nie chce mi się scrollować całej dyskusji, ale za 5200 masz kompa z rtxem 3060 i i3 12100 (ta i3 to potwór), a za 5700 z 3060 i i5 12400. Też z morele i z możliwością złożenia. 32gb ram do gier jest bez sensu, na tym można było sporo zaoszczędzić ;p Chyba, że tyle pamięci potrzeba Ci do jakiejś pracy czy nauki albo odpalasz 50 kart w chromie :D
1
@koksik2700 Ja czekam na RT, bo nawet na modach mój PC się nudzi XD A każda nowość w W3 to powód żeby wrócić, fenomenalna gra, słabe punkty można zliczyć na palcach jednej ręki.
3
@Abominacja Widać, że odcięli chłopa od diety. Szacunek dla niego, że walczy o swoje
0
@clyde też po dying light 2 spodziewałem się trochę więcej, po 40h gra się po prostu skończyła. Jest strasznie krótka i nierówna. Kiedy myślałem, że dopiero się rozkręca to zobaczyłem napis o rozpoczęciu epilogu xD a finałowa walka to żart :v graficznie też bardzo nierówno, są miejsca gdzie gra wygląda świetnie, gdzie ray tracing robi robotę, a są miejsca gdzie wygląda gorzej niż W3 z 2015 roku
6
@Colon najlepsza
11
@JoeBlack gość na takim stanowisku powinien znać perfekcyjnie angielski jako minimum zachowując przy tym jakikolwiek akcent i prawidłową wymowę. Śmieszne to jest po prostu, próbować to on sobie mógł w szkole, a nie reprezentując kraj.
1
@Bobo25 u mnie widziałem o 30 groszy taniej benzyne 95 względem wczorajszego dnia
1
"Kontynuujemy operacje wyzwalania Mariupola" XDDD te ruskie to na prawdę nadają się tylko na szubienice
0
@zeko0 On do tego Paryża poszedł, bo ziomeczek Neymar tam jest, no i kasiora ogromna. Jednak kasę to City też by mu dało zajebistą, no ale Neymarka tam nie ma :D
0
Jak Pochettino nie zostanie zwolniony po tym meczu to ja już nie wiem co tam się musi wydarzyć xD
4
Mbappe niewidoczny, Messi też, Neymar to chuj wie co robi, środek pola PSG jakby kupe w majty zrobiło przed dziadkiem Modriciem i tak to się kończy XD
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@mr Barca Mnie najbardziej irytuje jak puszcza się urywek hymnu albo jakąś pioseneczkę po bramce
3
No to teraz jeszcze jakaś wrzutka i odbitka w 95 minucie, potem dogryweczka i karne, w których Real wygrywa XD
0
@kejdzi Jasne, że lepiej grać w LM, nawet w przypadku odpadnięcia
1
@budel17 Pewnie myślał, że po długim będzie dokręcał
0
No i jazda :D Ale to jest dzikus
0
Szkoda, niech ten słaby Real odpada jak najszybciej
2
@DCHX Czasem XDDD
2
@QQL5 Powodzenia. I pamiętaj, że przez najbliższy czas nauczysz się tylko podstaw i tego jak zdać egzamin :D
1
@barcelonaLM No jak ktoś podciera dupę pieniędzmi to w sumie co go obchodzi po ile paliwo jest, po ile zakupy robi jak i tak na to nie patrzy tylko płaci i tego nie odczuwa
4
Na jednym z serwerów DM w CSie widzę sankcję też wdrożone :D
Gracz ☂ БЭН został ZBANOWANY ([SOS] Your country has invaded Ukraine. You are not allowed to join this server before war ends. (code 0611 [RU])).
Niech Valve i Faceit pójdą tym tropem, banować ich wszędzie i odciąć od świata.
4
@Pawelsky Wątpię, biorąc pod uwagę to, że Leo jeszcze na 100% coś postrzela w LM.
0
@PatrykBarca Zawsze po ostrym kebsie robię bombę atomową
2
@tomek8756 Przecież jak wróci cały VAT za paliwo to benzyna będzie właśnie za ponad 10 zł xd
4
@eXi Dlatego tfu na oglądanie jakiegokolwiek filmu na TVNie/Polsacie. Człowiek nie zdąży się wczuć, a tu już 15-20 minut reklam
1
@macio_944 niech on już zamknie sezam. Co za zakuty łeb
3
@taris wygrana po dobrym meczu z obu stron, tak żeby nudów nie było
3
Oglądając wiadomości z urywkiem tego co mówi putin ma się ochotę rzucić w telewizor. Skurwysyn