PawkoFCB
Dołączył/a: sierpień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FC1899Barca Ogólnie jest jakaś podstawa prawna do takich działań? Czy znowu wszyscy opierają się na durnych rozporządzeniach? Obie strony podpisywały umowę na czas określony (lub na stałe) i takie osoby powinny iść do sądu i wygrywać te sprawy w ciągu tygodnia, a te knury płacić odszkodowania. Dopóki nie ma papieru z podpisami na takie działanie to nie można człowiekowi odmówić pracy i przestać płacić. Jazda bez trzymanki.
0
@Jackazz U mnie w szpitalu, jeden był za chyba 70 zł, który miał lekko ponad 50% skuteczności (XDD) i ten lepszy za 150, który miał bodajże 90%. Nie wiem gdzie i jak to wyliczyli, w sumie nie obchodzi mnie to, ale pewnie nadal tak jest. Przychodzisz, wywiad jakie masz objawy, teścik, 15 minut czekania i masz wynik
0
@Jackazz Ja dzwoniłem do rodzinnego po l4, a test robiłem we własnym zakresie. Po prostu poszedłem, zapłaciłem te 60 czy 70 zł i tyle. W takim wypadku liczy się czas, szczególnie przed świętami i nie ma co czekać na skierowania :D
6
@kuz Zagrałem prawie 1000 spotkań w fucie i nigdy nie miałem czegoś takiego. Może nowa generacja nie jest tak cudowna (na pewno nie jest xD) jak wszyscy myślą. Na old genie nie ma takich kwiatków, przynajmniej u mnie
0
@Transu96 To oglądając serial nie żałuję, że nie przeczytałem książek xD Bo mi się podobał, a pewnie jakbym znał treść dzieł Sapkowskiego to mocno bym się zawiódł :v
0
@Hosh No tego to nie komentuje nawet xD Wiadomo, że pewne rzeczy gryzły się też z grami, ale mnie interesuje co przekręcili mając za podstawę tylko książki
0
@marcin62 Książek nie czytałem i w sumie ciekawy jestem co się tam gryzło. Grałem tylko w gry, które znam na pamięć i odnosiłem wrażenie jakby ten drugi sezon kręcili mając odpalonego Wieśka Redów xD
0
@kiper09 W sumie nie śledziłem ich sociali ani informacji na ten temat. Niby się spodziewałem, ale jakoś ta końcówka była wyjątkowo miła :D
0
Ale drugi sezon Wiedźmina jest kozacki :D O wiele lepszy od pierwszego i w sumie na 99% przekazuje, że będzie następny
0
@Kinginiesta Ci ludzie na prawdę myślą, że rząd daje od siebie z własnej kieszeni czy co?XDD 1000+, 1500+ hahaha.
Ten pierwszy typ to właśnie typowy wyborca pisu, gówno wie, ale usłyszy, że dają to pójdzie i zagłosuje, zrobi 2-3 dzieci i ma wszystko gdzieś
0
@kuz Może pobić OSOBISTY rekord Ronaldo, ale wielu myśli, że nad Ronaldo jest tylko Messi i Robert będzie top 2. Otóż nie. Drugi nadal jest Gerd Muller, a Lewandowski strzelając np 70 goli w całym roku kalendarzowym nadal będzie za ww Gerdem, Pele i paroma innymi.
Wyczyn mimo wszystko niesamowity i oby dzisiaj strzelił chociaż dwie. Tomasz Muller już przygotowany na granie wszystkiego do Roberta xD
0
@Sau_Ron poka skład
32
@Deviler srać mu się chciało i trzymał żeby nie wyleciało
0
@Wojtas1080pl Jakim ujem on mając problemy z prawem był w wojsku? Nikt tego nie sprawdza? Albo dobre układy albo my jako państwo na każdej płaszczyźnie dajemy dupy.
@SelloutCrowd to prawda, znam parę osób co poszły do wojska, bo nic się nie robi wielkiego (z tego co opowiadali), płacą Ci, 25 lat i nara. Ale jak zaczęły się problemy na granicy to tylko jeden miał jaja, został i nawet tam pojechał i nadal siedzi, reszta l4 :D No ale ten jeden akurat chciał iść w stronę wojska.
2
@JonSnow Dla mnie to i wszystkie te kanały mogłyby zniknąć w pizdu. Od TVNu, po TVP, kończąc na Polsacie
2
@Rewolucja123 Gdzie byłby Ronaldo bez Fergusona czy Messi bez Barcelony? :v
0
@MesQueUnClub96 Łe to na miękko myślę to łyknie :D Może jeszcze dziś
0
@MesQueUnClub96 Ronaldo miał 70 czy 69?
1
@Peszko07 Przecież to jest chore ;o
0
@HighestInTheRoom pod fife będzie idealnie XD
1
Komentarz usunięty
1
@budel17 Im dalej tym lepiej. Też nie przekonywał mnie 1 sezon, ale potem to jest totalny rozpierdol. Do dzisiaj żaden serial mnie tak nie wkręcił
1
@Emhyr Z Haalandem jest taki problem, że tam oprócz kasy za transfer dochodzi też masa prowizji dla świniaka, ojca, matki, babki, psa i siostry. A Perez głupi nie jest i sobie poczeka aż im się znudzi wołanie o kasę i Benzema zacznie schodzić powoli z pierwszego planu
1
@HighestInTheRoom Taktyczny, wrócę tu jak to siądzie , pocieszymy się razemXD
0
@raben24 Dałem niecałe 600, a wg mnie jest lepszy niż Neymar, no i do Benzemy idealnie ;p. Warto iść w niewymienne w tej fifie, bo rynek jest tak nieprzewidywalny, że nie wiesz czy zaraz EA nie wrzuci paczki z podglądem za 100k i wszystko poleci znowu 300-400k w dół. A coinsy się szybko robi po prostu grając
0
Zobaczymy czy był warty swojej ceny piękny Vinicius.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/264242293_663800961280047_1051211097983964492_n.png?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=uTZ1IjSHBVIAX8MLTdX&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=03_AVKDsmv7LdU9dE7007Ji_ovrbOVRr4kc1Njts94mNoRQfg&oe=61DA73DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Chciałbym być takim optymistą
0
@Gaz Pewnie masz rację, ja tych czasów nie pamiętam niestety, więc bazuje na tym co już widziałem. Ale różnica w mentalności i jakości zawodników kiedy Xavi odchodził z Barcelony (biorąc pod uwagę tylko ten 2015? rok), a teraz to przepaść i bez sprzedaży i podziękowania zawodnikom co brali udział w tych katastrofach w LM i w lidze nic nie ruszy. My nie potrafimy odrabiać strat. Jak im jedna bramka podcina skrzydła to w sumie nie ma co komentować. Czuję, że Barcelonę czekają strasznie ciężkie lata. Ogromny dług, wąska kadra i problem żeby w ogóle grać w LM.
0
@Gaz Ale jak Xavi grał i oddawał to serducho to klub nie był na dnie finansowym, obok siebie miał Inieste, Busquetsa w prime, Puyola, Alvesa, Messiego itd. Choćby dało się odmłodzić Xaviego i wrzucić go do środka pola to myślę, że za wiele by to nie dało mając ręcznik na bramce, a w ataku gości co nie potrafią akcji skończyć. Dembele to pewnie by się połamał biegnąc do prostopadłego podania Xaviego.
W tym klubie trzeba ogromnej rewolucji. Już zrobiliśmy tyle kroków w tył, że w końcu trzeba zacząć robić te do przodu.