3

@FC1899Barca Ogólnie jest jakaś podstawa prawna do takich działań? Czy znowu wszyscy opierają się na durnych rozporządzeniach? Obie strony podpisywały umowę na czas określony (lub na stałe) i takie osoby powinny iść do sądu i wygrywać te sprawy w ciągu tygodnia, a te knury płacić odszkodowania. Dopóki nie ma papieru z podpisami na takie działanie to nie można człowiekowi odmówić pracy i przestać płacić. Jazda bez trzymanki.

0

@Jackazz U mnie w szpitalu, jeden był za chyba 70 zł, który miał lekko ponad 50% skuteczności (XDD) i ten lepszy za 150, który miał bodajże 90%. Nie wiem gdzie i jak to wyliczyli, w sumie nie obchodzi mnie to, ale pewnie nadal tak jest. Przychodzisz, wywiad jakie masz objawy, teścik, 15 minut czekania i masz wynik

0

@Jackazz Ja dzwoniłem do rodzinnego po l4, a test robiłem we własnym zakresie. Po prostu poszedłem, zapłaciłem te 60 czy 70 zł i tyle. W takim wypadku liczy się czas, szczególnie przed świętami i nie ma co czekać na skierowania :D

6

@kuz Zagrałem prawie 1000 spotkań w fucie i nigdy nie miałem czegoś takiego. Może nowa generacja nie jest tak cudowna (na pewno nie jest xD) jak wszyscy myślą. Na old genie nie ma takich kwiatków, przynajmniej u mnie

0

@Transu96 To oglądając serial nie żałuję, że nie przeczytałem książek xD Bo mi się podobał, a pewnie jakbym znał treść dzieł Sapkowskiego to mocno bym się zawiódł :v

0

@Hosh No tego to nie komentuje nawet xD Wiadomo, że pewne rzeczy gryzły się też z grami, ale mnie interesuje co przekręcili mając za podstawę tylko książki

0

@marcin62 Książek nie czytałem i w sumie ciekawy jestem co się tam gryzło. Grałem tylko w gry, które znam na pamięć i odnosiłem wrażenie jakby ten drugi sezon kręcili mając odpalonego Wieśka Redów xD

0

@kiper09 W sumie nie śledziłem ich sociali ani informacji na ten temat. Niby się spodziewałem, ale jakoś ta końcówka była wyjątkowo miła :D

0

Ale drugi sezon Wiedźmina jest kozacki :D O wiele lepszy od pierwszego i w sumie na 99% przekazuje, że będzie następny

0

@Kinginiesta Ci ludzie na prawdę myślą, że rząd daje od siebie z własnej kieszeni czy co?XDD 1000+, 1500+ hahaha.

Ten pierwszy typ to właśnie typowy wyborca pisu, gówno wie, ale usłyszy, że dają to pójdzie i zagłosuje, zrobi 2-3 dzieci i ma wszystko gdzieś

0

@kuz Może pobić OSOBISTY rekord Ronaldo, ale wielu myśli, że nad Ronaldo jest tylko Messi i Robert będzie top 2. Otóż nie. Drugi nadal jest Gerd Muller, a Lewandowski strzelając np 70 goli w całym roku kalendarzowym nadal będzie za ww Gerdem, Pele i paroma innymi.

Wyczyn mimo wszystko niesamowity i oby dzisiaj strzelił chociaż dwie. Tomasz Muller już przygotowany na granie wszystkiego do Roberta xD

0

@Sau_Ron poka skład

32

@Deviler srać mu się chciało i trzymał żeby nie wyleciało

0

@Wojtas1080pl Jakim ujem on mając problemy z prawem był w wojsku? Nikt tego nie sprawdza? Albo dobre układy albo my jako państwo na każdej płaszczyźnie dajemy dupy.

@SelloutCrowd to prawda, znam parę osób co poszły do wojska, bo nic się nie robi wielkiego (z tego co opowiadali), płacą Ci, 25 lat i nara. Ale jak zaczęły się problemy na granicy to tylko jeden miał jaja, został i nawet tam pojechał i nadal siedzi, reszta l4 :D No ale ten jeden akurat chciał iść w stronę wojska.

2

@JonSnow Dla mnie to i wszystkie te kanały mogłyby zniknąć w pizdu. Od TVNu, po TVP, kończąc na Polsacie

2

@Rewolucja123 Gdzie byłby Ronaldo bez Fergusona czy Messi bez Barcelony? :v

0

@MesQueUnClub96 Łe to na miękko myślę to łyknie :D Może jeszcze dziś

0

@MesQueUnClub96 Ronaldo miał 70 czy 69?

1

@Peszko07 Przecież to jest chore ;o

0

@HighestInTheRoom pod fife będzie idealnie XD

1

Komentarz usunięty

1

@budel17 Im dalej tym lepiej. Też nie przekonywał mnie 1 sezon, ale potem to jest totalny rozpierdol. Do dzisiaj żaden serial mnie tak nie wkręcił

1

@Emhyr Z Haalandem jest taki problem, że tam oprócz kasy za transfer dochodzi też masa prowizji dla świniaka, ojca, matki, babki, psa i siostry. A Perez głupi nie jest i sobie poczeka aż im się znudzi wołanie o kasę i Benzema zacznie schodzić powoli z pierwszego planu

1

@HighestInTheRoom Taktyczny, wrócę tu jak to siądzie , pocieszymy się razemXD

0

@raben24 Dałem niecałe 600, a wg mnie jest lepszy niż Neymar, no i do Benzemy idealnie ;p. Warto iść w niewymienne w tej fifie, bo rynek jest tak nieprzewidywalny, że nie wiesz czy zaraz EA nie wrzuci paczki z podglądem za 100k i wszystko poleci znowu 300-400k w dół. A coinsy się szybko robi po prostu grając

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC1899Barca Chciałbym być takim optymistą

0

@Gaz Pewnie masz rację, ja tych czasów nie pamiętam niestety, więc bazuje na tym co już widziałem. Ale różnica w mentalności i jakości zawodników kiedy Xavi odchodził z Barcelony (biorąc pod uwagę tylko ten 2015? rok), a teraz to przepaść i bez sprzedaży i podziękowania zawodnikom co brali udział w tych katastrofach w LM i w lidze nic nie ruszy. My nie potrafimy odrabiać strat. Jak im jedna bramka podcina skrzydła to w sumie nie ma co komentować. Czuję, że Barcelonę czekają strasznie ciężkie lata. Ogromny dług, wąska kadra i problem żeby w ogóle grać w LM.

0

@Gaz Ale jak Xavi grał i oddawał to serducho to klub nie był na dnie finansowym, obok siebie miał Inieste, Busquetsa w prime, Puyola, Alvesa, Messiego itd. Choćby dało się odmłodzić Xaviego i wrzucić go do środka pola to myślę, że za wiele by to nie dało mając ręcznik na bramce, a w ataku gości co nie potrafią akcji skończyć. Dembele to pewnie by się połamał biegnąc do prostopadłego podania Xaviego.

W tym klubie trzeba ogromnej rewolucji. Już zrobiliśmy tyle kroków w tył, że w końcu trzeba zacząć robić te do przodu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?