1

@Matheu12 jak dla mnie też ale to tylko pokazuje jak daleko na linii czasu jestesmy posunięcie:)

7

@Mateonvious dobre fundamenty pod przyszle sukcesy

1

@gohan77 jak nie lubię psg to mam nadzieje ze ich rozjadą

0

@Epiktet i płacić jak siedzi zagipsowany?

7

@Rupert_Haubica siwy ma tam takie same pole manewru jak w realu o niewielu rzeczch pewnie decyduje

0

@Batys dwa dni temu mowil ze zostaje w City...

0

A potem wypoczety Guardiola :)

1

@JoeBlack pieknie kiep zdeptany hahaha

1

Komentarz usunięty

0

@Borneo smigaloby hahahhaha

2

Piekna kariera, powodzenia gdzie kolwiek bedzie!

1

@Borneo tak I papiez Polak na skrzydle

0

@Elvisek tak zadluzmy sie nie bedac na to gotowi super plan, tego Tebasa to w tylek ttzeba calowac zr nie rozwalamy kasy na jakichs plackow

0

@RanDiFCB o kolejny alfa single

1

@RobertNieLewandowski nikt normalny, szczegolnie ze mowimy o 38 letnim pilkarzu

2

@FioletoweOczy juz widze jak na jego miejscu mowisz nie dziekuje za 4 posiedze na lawce hahaha

6

Komentarz usunięty

1

perez odlot jak pomaranczowy ahahah

0

@4Fabregas4 o ten as ahahah dalej doplacac powinien ze cztery razy mniej od rekjna

0

@Crema Catalunya I ona tez jest monitorowana, podobno moze zastapic Deco...

0

@Macior79 kozak pomysl a kto płaci?

0

@Hadim o kolejny który Lewego tez pewnie drewniakiem nazywa.

0

@Macior79 duzo kasy raczej

0

@Lionel_Messi10 tak nagle go puszcza za fryty

0

@KrychaFCB problem w tym ze u nas placek ich sprzedaje wiec więcej ni 50 raczej nie dostana

3

Co to za artykul? Ahahahah a co z Mbappe?

2

Poprawka w Arabii Saudyjskiej nie ma wielkich klubów sa tylko bogate...

0

@Coveta arsenal to pośmiewisko mimo wszystko z nas się tak nie zmienia i z Flicka jak z Atrety i Arsanalu.

0

@Transu96 a mieli za tranusa dać?

0

Jaka cena? Ludzie kochani, pilkarz dostaje kase czy stoi lezy, zerwanie kontraktu sranie w banie I jak mam sie smucic? Jak za duzo grania to zawsze mozna do ksiazek wrocic I pielegniarzem zostac I wtedy dopiero mozna pieprzyc ze ciężko hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?