PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Matheu12 jak dla mnie też ale to tylko pokazuje jak daleko na linii czasu jestesmy posunięcie:)
7
@Mateonvious dobre fundamenty pod przyszle sukcesy
1
@gohan77 jak nie lubię psg to mam nadzieje ze ich rozjadą
0
@Epiktet i płacić jak siedzi zagipsowany?
7
@Rupert_Haubica siwy ma tam takie same pole manewru jak w realu o niewielu rzeczch pewnie decyduje
0
@Batys dwa dni temu mowil ze zostaje w City...
0
A potem wypoczety Guardiola :)
1
@JoeBlack pieknie kiep zdeptany hahaha
1
Komentarz usunięty
0
@Borneo smigaloby hahahhaha
2
Piekna kariera, powodzenia gdzie kolwiek bedzie!
1
@Borneo tak I papiez Polak na skrzydle
0
@Elvisek tak zadluzmy sie nie bedac na to gotowi super plan, tego Tebasa to w tylek ttzeba calowac zr nie rozwalamy kasy na jakichs plackow
0
@RanDiFCB o kolejny alfa single
1
@RobertNieLewandowski nikt normalny, szczegolnie ze mowimy o 38 letnim pilkarzu
2
@FioletoweOczy juz widze jak na jego miejscu mowisz nie dziekuje za 4 posiedze na lawce hahaha
6
Komentarz usunięty
1
perez odlot jak pomaranczowy ahahah
0
@4Fabregas4 o ten as ahahah dalej doplacac powinien ze cztery razy mniej od rekjna
0
@Crema Catalunya I ona tez jest monitorowana, podobno moze zastapic Deco...
0
@Macior79 kozak pomysl a kto płaci?
0
@Hadim o kolejny który Lewego tez pewnie drewniakiem nazywa.
0
@Macior79 duzo kasy raczej
0
@Lionel_Messi10 tak nagle go puszcza za fryty
0
@KrychaFCB problem w tym ze u nas placek ich sprzedaje wiec więcej ni 50 raczej nie dostana
3
Co to za artykul? Ahahahah a co z Mbappe?
2
Poprawka w Arabii Saudyjskiej nie ma wielkich klubów sa tylko bogate...
0
@Coveta arsenal to pośmiewisko mimo wszystko z nas się tak nie zmienia i z Flicka jak z Atrety i Arsanalu.
0
@Transu96 a mieli za tranusa dać?
0
Jaka cena? Ludzie kochani, pilkarz dostaje kase czy stoi lezy, zerwanie kontraktu sranie w banie I jak mam sie smucic? Jak za duzo grania to zawsze mozna do ksiazek wrocic I pielegniarzem zostac I wtedy dopiero mozna pieprzyc ze ciężko hahaha