PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@RKS1979 I podpisywaniem z Leo kontraktow co roku hahahaha
1
Szlachetny ahahaha
2
@Coveta Messi co roku chcial nowy konrakt.
0
Teraz jego celem jest opowiedzenie prawdy ahahah
0
@mint przeciez on nigdy nie byl rekinem
0
@majkiii szancunek dziala w obie strony chlopczyku. Chlop nic na nie jest winny
0
@vangoor dokladnie tak
0
@Allblacks86 faktycznie rekinka powinni dawno pogonic.
0
@slayer dokladnie, kasy nie maja zeby wykupic Rashforda za 30 ale beda klamac przed wyborami o zasadzie 1:1.
0
@slayer a w obronie tak super ze nawet jak strzela 3 to i tak 3 straca
0
@AnalnaGrawitacja ty pisać moze sie naucz, napisalws ze left jebnął wiekszego focha a przyjebali sie do mlodego ahahaha
0
@Caviour Elvisek ? Halo?
0
@AnalnaGrawitacja i znowu przyjebać sie do Lewego ahaahaha
0
Beznadziejny pomysl...
2
@pawelgawelo szkoda tylko że żałośni kibice dalej z nami
0
@626 dokladnie do tego druga strona tych nie traktuje tych integrujacych sie jak ludzi drugiej kategorii ( jak czesto bywa we francji czy anglii ) I wszystko sie jakos kreci.
0
@626 Co znaczy odpowiednio sie zintegrowac?
2
@Maciej1078 Lewemu to on moze sznurowac koreczki
0
On jak ma wracac za kilka lat to moze spedzi troche czasu nad nauka jakiegoś języka.
0
@David_Martin Madryt ma takich ze 3 w skladzie a my nie mozemy miec jednego?
0
@Maslo uwielbiam Messiego ale nie interesuje mnie z kim sie koleguje, don't nie jest zadnym kandydatem
2
Ta zaglosuje na Fonta bo sie buja z Messim ahahaha
0
@nike007 moze ale mam wrażenie że tym dzieciakiem będziemy mieli ciągły bol dupy.
0
@tarantino10 idz pokaz nam gamoniu jak sie gole strzela hahahaha
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@papciofcb dokladnie dro fernande, ten as brakuje jedzie newa o tym ze neymar byl nasz urodzinach siostry czy strajkach. Naprawde nie ma tematów o klubie?
0
Kogo ten kuc interesuje?
0
@wariacik96 trolluje glupkow fakt
0
@RanDiFCB Neymar to jest i byla zwykla faja z talentem i tyle
1
@BonusKiller Lewy potyka sie o wlasne nogi :) lepiej zeby gral rekin brodzikow ahahahaahaha