4

@RKS1979 I podpisywaniem z Leo kontraktow co roku hahahaha

1

Szlachetny ahahaha

2

@Coveta Messi co roku chcial nowy konrakt.

0

Teraz jego celem jest opowiedzenie prawdy ahahah

0

@mint przeciez on nigdy nie byl rekinem

0

@majkiii szancunek dziala w obie strony chlopczyku. Chlop nic na nie jest winny

0

@vangoor dokladnie tak

0

@Allblacks86 faktycznie rekinka powinni dawno pogonic.

0

@slayer dokladnie, kasy nie maja zeby wykupic Rashforda za 30 ale beda klamac przed wyborami o zasadzie 1:1.

0

@slayer a w obronie tak super ze nawet jak strzela 3 to i tak 3 straca

0

@AnalnaGrawitacja ty pisać moze sie naucz, napisalws ze left jebnął wiekszego focha a przyjebali sie do mlodego ahahaha

0

@Caviour Elvisek ? Halo?

0

@AnalnaGrawitacja i znowu przyjebać sie do Lewego ahaahaha

0

Beznadziejny pomysl...

2

@pawelgawelo szkoda tylko że żałośni kibice dalej z nami

0

@626 dokladnie do tego druga strona tych nie traktuje tych integrujacych sie jak ludzi drugiej kategorii ( jak czesto bywa we francji czy anglii ) I wszystko sie jakos kreci.

0

@626 Co znaczy odpowiednio sie zintegrowac?

2

@Maciej1078 Lewemu to on moze sznurowac koreczki

0

On jak ma wracac za kilka lat to moze spedzi troche czasu nad nauka jakiegoś języka.

0

@David_Martin Madryt ma takich ze 3 w skladzie a my nie mozemy miec jednego?

0

@Maslo uwielbiam Messiego ale nie interesuje mnie z kim sie koleguje, don't nie jest zadnym kandydatem

2

Ta zaglosuje na Fonta bo sie buja z Messim ahahaha

0

@nike007 moze ale mam wrażenie że tym dzieciakiem będziemy mieli ciągły bol dupy.

0

@tarantino10 idz pokaz nam gamoniu jak sie gole strzela hahahaha

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@papciofcb dokladnie dro fernande, ten as brakuje jedzie newa o tym ze neymar byl nasz urodzinach siostry czy strajkach. Naprawde nie ma tematów o klubie?

0

Kogo ten kuc interesuje?

0

@wariacik96 trolluje glupkow fakt

0

@RanDiFCB Neymar to jest i byla zwykla faja z talentem i tyle

1

@BonusKiller Lewy potyka sie o wlasne nogi :) lepiej zeby gral rekin brodzikow ahahahaahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?