PerroHerro
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1797 dzieki Bogu nie ty o tym będziesz decydował.
1
@Soetie i nie zobaczyłeś?
1
@Wiktor91 w przeszcepach wyraznie prowadzi Mareczek
0
@LeoFan10 I nowa plyta z paki p diddiego na koszulkach, jprdl skad was biora
0
@Hosh I slowa po angielsku sie od 25 lat nie nauczyl, prawdziwy bòg
0
@mvnBasten OK ok ale jak spojrzysz w staty to pomijając dwie bramki różnicy nie widac większej różnicy.
0
@RosjaninBut gorszy od rekina na bank nie bedzie
3
Komentarz usunięty
13
Z tymi reklamami mozna sie pochlastać, klikam na artykuł reklama, klikam na komentarz reklama i 10 sekund życia psu w dupe. Kto to wymyślił?
3
@siael ale jak Ter Stegen chcial zostać dla dzieciaka i z tego samego powodu to leszcze mordę darly ze jest śmieciem hahahahahahahaha i jak tak można nie wypierdalać.
0
Zostaje ale jeszcze moze odejść haha
4
@Jonyx zostawiłbyś go kosztem rejestracji innych... w ktorym momencie zarzad sprzedaje każdego???
1
@PioteK a widzisz bo gdybysmy grali na Camp Nou gdzie lawka dluzsza to nie byloby problemu z rejestracja!
5
@addept I nagle okazuje sie ze nie mamy ławki na tyle dlugiej żeby ich wszystkich posadzic :)
0
@KibicBarcy84 niestety to nie ma żadnych ktorzy wiedzieliby kim go zastąpić.
1
@wolnyninho zgoda ale można też powiedzieć że wszystko przez brak kasy o który do szwagrów pretensji miec nie można. Jak nie stac nas na kogos solidnego to robi to kto robi. Laporta mogl tylko sie modlić zeby wypaliło. Nie wiem czy sie modlił ale wiem że nie wypaliło :)
6
Komentarz usunięty
0
@kinioo z Deco rozumiem ale żeby Laporte nazywac nieudacznikiem trzeba kibicowac Barcelonie od lipca ;)
1
@vangoor tak bo ty sie naogladales Bonkow i innych z tamtych czasów. Chyba że krychowiak to ten typ co sie nim powinniśmy jarać. Niezła odklejka
0
@Bogan dokladnie! Po każdym zagraniu glowa wystarczy sie położyć. A z uderzeniem w głowę to czy aby napewno chodzilo opilke?
0
@difranco czylimimo ze w t6m wypadku maja racje nie zgadzasz sie na zlosc
3
@PioteK moze warto pomyslec co zrobic zamiast organizowac mecze gdzies w dupie
0
Tak glupi pomysl ze pojecie przechodzi
0
@Herbert na kase na juz i na nic innego.
4
@lithotripter i wtedy za Lewym zatęsknimy dopiero
1
@Marek_z_Marek mój komentarz tez byl dla beki, nie odgadłeś mojego wieku dla beki dzieciaku :)
0
@Marek_z_Marek nie śmieszniej niż byc Markiem z marek ;)
0
@KaammiilM1206 taaak hahahaah w Lechu albo w Legii hahaahaha co in y tam robił?
2
@Kubsoleon w kontekście teoretycznie ostatniego kontraktu różnica jest dosyć spora.
5
@Guillegavira ale daj mu spokój ludzie tutaj nie potrafią dwóch kropek polaczyc, nie ma co sie denerwować.