Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie july to lipiec. Wyjaśnione @mekston zapisz to..moja najlepsza riposta
5
@gumaz jeśli ma konto na Rambli to tak, w pierwszej kolejności jest ekipa 2022
@LeszekFCB interakcja z płcią przeciwną to nic miłego.
2
@macio_944 ja wolę asasyna? Choć doceniam ghosta za system walki ale o tak @PatrychoO mi zazdrości i to mocnooo
5
@gumaz ja zgłaszam ciągle wszystkich ramblowiczów
4
Ostry trening nóg na siłowni to podstawa.
2
Trzeba wejść na vitkac i zobaczyć czy jest coś wartego uwagi. Zima się zbliża.
1
@Lanosss jestem w top 5 największych przeciwników Realu na tej stronie. Zgłoszone!
1
Raz w życiu Irlandczykom się coś udało, dla nich wczorajszy dzień to będzie święto narodowe.
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Działdowa i Legionowa
3
@Ojciec5tkidzieci szybko się na nim poznali
@PatrychoO Santos jest tragiczny ale Ten Hag to najgorszy wróg
7
Właśnie mijają 3 lata od kiedy to łysy nieudacznik trenerski zdradził Goata niszcząc jego pewność siebie przed mundialem. Hańba potężna ale nie tylko na konto tego trenera ale także na konto kibiców klubu którzy nie wsparli wystarczająco swojej największej legendy i z tego powodu życzę United spadku do championship. @Encore
4
@Ojciec5tkidzieci co tu robi Ronaldo?
1
@macio_944 Burberry
Pozdro
4
Pierwszy drwal w tym roku skonsumowany, coś wspaniałego
4
Miłego dnia dla ramblowiczów z Amsterdamu i Zgorzelca
6
Neandertalczyk był mądrzejszy od nie jednego współczesnego homo sapiens
4
@gumaz żądam drwala i kebsa
0
Dziś posnania odwiedzona a jutro będzie trzeba spróbować tego drwala
0
Najważniejsze drodzy panowie że za 9 miesięcy będzie już sierpień
6
Miłego dnia dla z Dębicy i Kościerzyna
4
Ludzie kiedyś jedli surowe mięso i żyli i się rozwijali.
6
Fajnie było w Krakowie, ale drwal się sam nie kupi, kierunek Poznań
4
Nigdy nie zrozumiem mężczyzn którzy smażą jakiekolwiek mięsa na średniej lub małej mocy, takie osoby powinny dostać zakaz wstępu do kuchni
4
@mekston obieramy 4 duże awokada, kładziemy na patelsona, nie wlewamy żadnego oleju tylko na średniej mocy smażymy awokado(musi być rozgniecione) łyzka spirytusu ale tylko dla zaawansowanych(żeby nic nie rozwalić) pół kilo indyka kładziemy na rozgrzanego już patelsona i dopiero wtedy wlewamy 100ml.oliwy na tego indyka, zwiększamy moc, ale nie maksymalna, na sam koniec dodajemy pieczarki i paprykę
5
@gumaz mój syn jedyne co będzie musiał robić to grać w piłkę i zdrowa dieta, reszta niech robi co chce
1
@Lionel_Messi10 lubię oglądać dobrych bramkarzy.
0
Miłego dnia dla ramblowiczów z Kutna i Łowicza
1
@mekston bo tu chodzi o to że nie oglądają Arabskiej na co dzień
2
@blakkudium Ronaldo
4
@gumaz różnie, ale średnia coś koło tego może być, może trochę mniej, ale rekord 3500 tys