Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie @Encore zobacz o co chodzi, dowiedz się.
0
@kewin w La Liga masz Barcelonę Real i ekipę Alvareza, a liga arabska wzmacnia się coraz mocniej i już nie tylko w ataku
9
Fermin Lopez to bardzo dobry piłkarz.
0
@Faro Fermina lubisz?
2
@blakkudium do kadry?
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Sokółki i Raciborza
0
Fermin Lopez jest moim przyjacielem.
1
@Kozinho. Koeman to były piłkarz Barcelony
2
@blakkudium nie ma Fermina w pierwszym = nie oglądam
2
@tomek8756 a skąd wziął się tu nagle Xavi? Co ty kombinujesz? Swoją drogą Xabi to były piłkarz Liverpoolu. @mekston zapisz to gdzieś bo tak dobrze to jeszcze nigdy nie wyjaśniłem
12
Może to Karabach zagra w tym sezonie w finale ligi mistrzów? Nigdy nie wiadomo, to jest piłka nożna
1
@agaFCB ja za to robię duże postępy, może w przyszłości to ja będę rządzić całym światem. @mekston zapisz to gdzieś, będzie dobra wizja przyszłości
0
@Kazragore w moim rekordowym miesięcu zarobiłem 3500 tys, ale przeważnie było coś koło 2000 tys. @lithotripter kilka droższych outifitów było, mężczyzna który nie potrafi się dobrze ubrać to nie mężczyzna
5
Z 5 godzin dziś spędziłem w Galerii Katowickiej, było dobrze, zjadłem dobrze, jutro też się wybiorę
0
Jeśli chodzi o Haaland vs Alvarez(mimo że i drugiego i jednego nie przepadam). Oczywiście można kupić opla w gazie i można nim jeździć, oczywiście można też kupić aventadora, każdy ma własne cele i preferencje
2
@Kozinho. Komu dzisiaj kibicujesz,?
2
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Środy Wielkopolskiej i Namysłowa
1
W końcu Argentyńczycy zrobili coś dobrego, raz na jakiś czas to nawet oni coś zrobią dobrego..
5
@macio_944 nie oglądam meczów Realu.
3
@Eklerek najważniejsze wyzwanie w lato będzie, ale niech gra.
0
@EvenepoelRemco00 nie bo pociąg mi tak wskazuje
5
@Bocheno1 ja kategorię B zdałem dopiero za 17, ale może kiedyś podejmę próbę C+E
2
@gumaz nie, zawijka na hotel i jedzenie na mieście
5
Czas uciekać ze Szczecina, kierunek Katowice, zobaczymy co tam będzie
5
Wyłącz TV włącz myślenie @Encore dzisiaj ważne mecze decydujące kto wygra ligę mistrzów w tym sezonie, pozdro
0
@gumaz nie znam się na wymiarach dokładnie, kto jest większy kto mniejszy itp itd. ale Wójtowicz dla mnie to jedna z najbardziej estetycznych sylwetek przy takiej masie, proporcje plus talia robią robotę
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Malborka
6
Dziś na kolację wleci budyń malinowy i może kebab
3
@blakkudium co ty za mecze oglądasz? On kiedyś dla Atlanty tak strzelał, pozdro
1
@Czajka90 lepiej tam drugiego miejsca bronić. @mekston zapisz gdzieś moją ripostę.