1

@Kessie @Encore zobacz o co chodzi, dowiedz się.

0

@kewin w La Liga masz Barcelonę Real i ekipę Alvareza, a liga arabska wzmacnia się coraz mocniej i już nie tylko w ataku

9

Fermin Lopez to bardzo dobry piłkarz.

0

@Faro Fermina lubisz?

2

@blakkudium do kadry?

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Sokółki i Raciborza

0

Fermin Lopez jest moim przyjacielem.

1

@Kozinho. Koeman to były piłkarz Barcelony

2

@blakkudium nie ma Fermina w pierwszym = nie oglądam

2

@tomek8756 a skąd wziął się tu nagle Xavi? Co ty kombinujesz? Swoją drogą Xabi to były piłkarz Liverpoolu. @mekston zapisz to gdzieś bo tak dobrze to jeszcze nigdy nie wyjaśniłem

12

Może to Karabach zagra w tym sezonie w finale ligi mistrzów? Nigdy nie wiadomo, to jest piłka nożna

1

@agaFCB ja za to robię duże postępy, może w przyszłości to ja będę rządzić całym światem. @mekston zapisz to gdzieś, będzie dobra wizja przyszłości

0

@Kazragore w moim rekordowym miesięcu zarobiłem 3500 tys, ale przeważnie było coś koło 2000 tys. @lithotripter kilka droższych outifitów było, mężczyzna który nie potrafi się dobrze ubrać to nie mężczyzna

5

Z 5 godzin dziś spędziłem w Galerii Katowickiej, było dobrze, zjadłem dobrze, jutro też się wybiorę

0

Jeśli chodzi o Haaland vs Alvarez(mimo że i drugiego i jednego nie przepadam). Oczywiście można kupić opla w gazie i można nim jeździć, oczywiście można też kupić aventadora, każdy ma własne cele i preferencje

2

@Kozinho. Komu dzisiaj kibicujesz,?

2

Miłego dnia dla ramblowiczów ze Środy Wielkopolskiej i Namysłowa

1

W końcu Argentyńczycy zrobili coś dobrego, raz na jakiś czas to nawet oni coś zrobią dobrego..

5

@macio_944 nie oglądam meczów Realu.

3

@Eklerek najważniejsze wyzwanie w lato będzie, ale niech gra.

0

@EvenepoelRemco00 nie bo pociąg mi tak wskazuje

5

@Bocheno1 ja kategorię B zdałem dopiero za 17, ale może kiedyś podejmę próbę C+E

2

@gumaz nie, zawijka na hotel i jedzenie na mieście

5

Czas uciekać ze Szczecina, kierunek Katowice, zobaczymy co tam będzie

5

Wyłącz TV włącz myślenie @Encore dzisiaj ważne mecze decydujące kto wygra ligę mistrzów w tym sezonie, pozdro

0

@gumaz nie znam się na wymiarach dokładnie, kto jest większy kto mniejszy itp itd. ale Wójtowicz dla mnie to jedna z najbardziej estetycznych sylwetek przy takiej masie, proporcje plus talia robią robotę

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Malborka

6

Dziś na kolację wleci budyń malinowy i może kebab

3

@blakkudium co ty za mecze oglądasz? On kiedyś dla Atlanty tak strzelał, pozdro

1

@Czajka90 lepiej tam drugiego miejsca bronić. @mekston zapisz gdzieś moją ripostę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?