Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kozinho. Nie będę tego zgłaszać. Proszę zrobić to za mnie @Encore
2
@Kozinho. Wstyd tak proponować.. Real...
8
@Encore Nie, ale Mendes to wierny żołnierz, on na mundialu stanie na pierwszej linii frontu
1
@Comentateiro jeszcze dzień długi, wiele może przynieść
2
Ile bramek dziś strzelił mistrz świata Julian Alvarez? @mekston @blakkudium
2
Co powinno być ostatnim meczem w historii piłki nożnej?
2
Ten moment kiedy cieszysz się życiem, ale uświadamiasz sobie że goat ma bliżej do 60 niż 20... Soon i will be 40 years old
1
@macio_944 to jeszcze nie koniec. Spokojnie
4
Flick musi odejść, tu nie ma co się nad tym rozwodzić. Ważniejsze pytanie kto za niego? Jest taki kusy trener z Holandii, nie boi się on wyzwań i pracy z gwiazdami, dodatkowo zna FDJ i postara się sprowadzić piłkarzy starego Ajaxu.
2
@fart nie będzie tak
1
@Bolton ja jestem najlepszym kandydatem
0
Nie był to dobry mecz @mekston
1
@Bocheno1 Alexis to były piłkarz Barcelony, nie był w tym klubie długo, a mimo tego należy do moich ulubionych piłkarzy. Głównie lubię go za 2015 i 2016.
0
Tsunoda zrób coś ciekawego proszę
1
@Eklerek wstyd. Pomusz lepiej Maxowi wygrać
0
Co sądzisz o chłopakach którzy chodzą w MISBHV? Ja tam szanuję chłopaków, potrafią się dobrze ubrać
1
@Encore Zverev to jedyną alternatywa żeby obalić system i bandę czworga.
2
@mekston hahaha Meksyk lepszy
0
Miłego dnia dla ramblowiczów z Opola i Ostródy
12
Wszyscy krypto fani Realu zostali zgłoszeni, tym którzy się otwarcie przyznają wyjątkowo odpuściłem
3
@mekston to tak nie działa, ale z Argentyny piłkarz by tyle nie strzelił
1
Polski piłkarz który zyskał twój szacunek w ostatnim czasie? U mnie zdecydowanie Mateusz Klich.
2
@fart first of all zgłoszone, ale spokojnie ja tu walczę tylko z pewnym klubem z MLS
3
@ViscaelBarca2007 kibicowanie Realowi? Lepiej nie. @gumaz w maku nie da się mnie spotkać
1
@Jakchcesz to jest język dla inteligentnych ludzi ze sfer wyższych. Jako słuchacz muzyki klasycznej zrozumiałem wszystko, a nawet ukryty przekaz.
3
@Lionel_Messi10 skoro England to dlaczego nie gra w premier league? Hahaha. Ja się tak łatwo nie dam
4
Ktoś z was ubiera się u Prady?
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Chorzowa i Bydgoszczy
5
Średnia krajowa w tym kraju jest zbyt wysoka
6
Jaki model Porsche obecnie najlepiej wybrać?