4

@blakkudium dziewczynę, ale to była krótka przygoda

6

Złota piłka to jest dramat odkąd pewien z Bałkanów ukradł ją koledze z zespołu, a ukradł ją bo biegał w dogrywkach pewnego turnieju, pomijając już fakt że na tym turnieju nie był nawet najlepszy w swojej reprezentacji

7

Getafe to wstyd i nie ma co się tu kompromisować

0

Hahaha gol. Brawo. Mówiłem @mekston że strzeli Ferran po asyście od Olmo i nawet minutę dokładnie podałem

2

Jeśli drużyna przegrywa 5-0, ale piłkarz z tej drużyny strzeli gola w doliczonym, to dalej przegrywa tylko że 5-1

1

Piłkarz który póki co jest młody, ale może w przyszłości nabędzie trochę doświadczenia?

1

@blakkudium wf były jakie były ale moje i mojego najlepszego przyjaciela Mateusza liczby dalej robią wrażenie

0

@D10SLEO tak sobie myślałem że śmiesznie będzie jak Pogacar pokona Remco ale Vine go zrobi. Faktycznie Vine go zrobi

0

@wojopancer walka o przetrwanie o to chodzi

0

Syn Alekny to chyba nigdy złota na ważnej imprezie nie zrobi, a do bicia rekordu świata to pierwszy xd

0

@mekston podaj ranking największej liczby kompromitacji

0

To jeszcze Lyles musi uciszyć krzykaczy z Jamajki i koniec mistrzostw

2

No więcej się po chłopakach spodziewałem ale wygrali, świetna 3 zmiana Niekerka w RPA, Ndori kogo pobiec mocniej

1

@mekston patologia co on odwalił

5

Jeśli Żak brązowy jest człowiekiem honorowym to powinien przekonać swoich kierowców żeby przestali się kompromitować a swoje punkty oddali dla Maxa i Alonso

1

@Stinger_ ale Piastri też jest słabym kandydatem na mistrza, obaj nie są w 1/10 na poziomie @Eklerek a gdzie im do Maxia

2

Oby ta zrzutka na 1.88 nie zdecydowała o braku medalu

0

Ech Keely. Szkoda

0

Jesteś w barze i nagle podchodzi do ciebie tajemniczy mężczyzna, proponuje ci napój, po wypiciu tego napoju poznajesz wszystkie tajemnice wszechświata, jego początek, koniec. Wypijasz ten napój?

2

Ech dopuścili USA do finału, Rai Benjamin tak łatwo nie da się porobić, ale wciąż oby Botswana wygrała. @Stinger_

1

@FCB_dimiC kaptur to podstawa zdecydowanie

2

@Faro oczywiści że nie masz racji. Depresyjna muzyka na słuchawki, gruba bluza(najlepiej czarna) i można robić trening

2

@Faro patologia, jesień/zima zawsze się buduje największe mięśnie

1

@gumaz szanuję jak często Jamajka schodził poniżej 10 sekund, ale Tyson, lepszy rekord i na 100 i na 200, lepsze medale.

0

@gumaz ale zależy co, pod setkę Kishane ma lepsze predyspozycje, ogólnie Tebogo to generacyjny talent, choć ma słabszy sezon, gdyby był tak mocny jak w Paryżu to dziś Botswana robi rekord świata w sztafecie na 400, ale nie jest i Botswana nie robi rekordu

0

Dembele jest dobry, Yamal jest lepszy

4

Jak mnie denerwują wszyscy ludzie, często nieudacznicy życiowi którzy dużo zarabiają, gdybym zarabiał tyle co oni, mógłbym osiągnąć bardzo dużo i przyczynić się do rozwoju, a rozwój to podstawa

2

@Czajka90 przestań się kompromisować, ty chcesz wygrać premier league człowieku chlejąc?

5

@kundee wystarczy pisać prawdę, prawda zawsze się obroni.

0

@Aragorn33 najlepszy pomocnik w historii i najlepszy piłkarz w historii. Dobra ekipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?