Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium dziewczynę, ale to była krótka przygoda
6
Złota piłka to jest dramat odkąd pewien z Bałkanów ukradł ją koledze z zespołu, a ukradł ją bo biegał w dogrywkach pewnego turnieju, pomijając już fakt że na tym turnieju nie był nawet najlepszy w swojej reprezentacji
7
Getafe to wstyd i nie ma co się tu kompromisować
0
Hahaha gol. Brawo. Mówiłem @mekston że strzeli Ferran po asyście od Olmo i nawet minutę dokładnie podałem
2
Jeśli drużyna przegrywa 5-0, ale piłkarz z tej drużyny strzeli gola w doliczonym, to dalej przegrywa tylko że 5-1
1
Piłkarz który póki co jest młody, ale może w przyszłości nabędzie trochę doświadczenia?
1
@blakkudium wf były jakie były ale moje i mojego najlepszego przyjaciela Mateusza liczby dalej robią wrażenie
0
@D10SLEO tak sobie myślałem że śmiesznie będzie jak Pogacar pokona Remco ale Vine go zrobi. Faktycznie Vine go zrobi
0
@wojopancer walka o przetrwanie o to chodzi
0
Syn Alekny to chyba nigdy złota na ważnej imprezie nie zrobi, a do bicia rekordu świata to pierwszy xd
0
@mekston podaj ranking największej liczby kompromitacji
0
To jeszcze Lyles musi uciszyć krzykaczy z Jamajki i koniec mistrzostw
2
No więcej się po chłopakach spodziewałem ale wygrali, świetna 3 zmiana Niekerka w RPA, Ndori kogo pobiec mocniej
1
@mekston patologia co on odwalił
5
Jeśli Żak brązowy jest człowiekiem honorowym to powinien przekonać swoich kierowców żeby przestali się kompromitować a swoje punkty oddali dla Maxa i Alonso
1
@Stinger_ ale Piastri też jest słabym kandydatem na mistrza, obaj nie są w 1/10 na poziomie @Eklerek a gdzie im do Maxia
2
Oby ta zrzutka na 1.88 nie zdecydowała o braku medalu
0
Ech Keely. Szkoda
0
Jesteś w barze i nagle podchodzi do ciebie tajemniczy mężczyzna, proponuje ci napój, po wypiciu tego napoju poznajesz wszystkie tajemnice wszechświata, jego początek, koniec. Wypijasz ten napój?
2
Ech dopuścili USA do finału, Rai Benjamin tak łatwo nie da się porobić, ale wciąż oby Botswana wygrała. @Stinger_
1
@FCB_dimiC kaptur to podstawa zdecydowanie
2
@Faro oczywiści że nie masz racji. Depresyjna muzyka na słuchawki, gruba bluza(najlepiej czarna) i można robić trening
2
@Faro patologia, jesień/zima zawsze się buduje największe mięśnie
1
@gumaz szanuję jak często Jamajka schodził poniżej 10 sekund, ale Tyson, lepszy rekord i na 100 i na 200, lepsze medale.
0
@gumaz ale zależy co, pod setkę Kishane ma lepsze predyspozycje, ogólnie Tebogo to generacyjny talent, choć ma słabszy sezon, gdyby był tak mocny jak w Paryżu to dziś Botswana robi rekord świata w sztafecie na 400, ale nie jest i Botswana nie robi rekordu
0
Dembele jest dobry, Yamal jest lepszy
4
Jak mnie denerwują wszyscy ludzie, często nieudacznicy życiowi którzy dużo zarabiają, gdybym zarabiał tyle co oni, mógłbym osiągnąć bardzo dużo i przyczynić się do rozwoju, a rozwój to podstawa
2
@Czajka90 przestań się kompromisować, ty chcesz wygrać premier league człowieku chlejąc?
5
@kundee wystarczy pisać prawdę, prawda zawsze się obroni.
0
@Aragorn33 najlepszy pomocnik w historii i najlepszy piłkarz w historii. Dobra ekipa