1

@Frimpong haha. Będę się śmiać

1

@fart ja kibicuję Liverpool żeby przestali w końcu marnować pieniądz

2

Po co Liverpool tyle wydaje na kolejnego piłkarza... Zamiast szastać pieniądzmi mogli by dać mi.

0

@sergio5 a ja uważam że Ten Hag. A moje zdanie jest ważniejsze

3

@MichuZ44 Lando Norris osiągnie sukcesy takie że sukcesy Hamiltona będą zapomniane. Najlepszy kierowca w historii. Pozdro

0

@Eklerek chyba 32.5

1

@macio_944 w sumie nie wiem, ale produkcja mleczna na obecną chwilę bardziej opłacalna niż mięsna

8

Cena żyta za tonę to dramat jakiś. @macio_944 jak chcesz zostać rolnikiem to idź w produkcje mleczną, to się obecnie bardziej opłaca

1

@Hshdhrhdh gole się nie liczą według wyznawców 2022

2

@macio_944 kilogram kurczaka i 3 worki ryżu muszę zjeść do drugiej...

5

Koniec wakacji jak ukończy się już szkołę to coś pięknego.

4

Wy oglądacie sobie jakieś mieczyki Realu, a ja gram w asasyna mirage.

0

@FcPortoFan1999 co ty wygadujesz skoro niszczą ogórków z Francji to co zrobią z nami? Ja się boje

0

Jak bardzo w skali 0-10 boisz się wielkiego PSG,bo to przecież najlepsza drużyna w historii? Prawda?

1

@mekston trzeba się bać PSG, ja już pod kocem cały czas jak widzę jak oni grają, chyba tak zostanę, nie dam rady obejrzeć naszego meczu z PSG bo to takie straszne..

0

@barteq no jeszcze poprzedni sezon...

0

@norbi77 już był w Barcelonie

0

@JohnKennedy ja ogólnie współczuję każdemu kto ogląda ich mecze, ja nie oglądam i nie wspieram, ostatni mecz ich mecz jaki oglądałem to finał ligi mistrzów 2018

2

@macio_944 no co no najlepszy młodu piłkarz świata Mastantuono, ogólnie trzeci najlepszy bo lepsi są Alvarez, ale najlepszy jest Messi w bardzo poważnej lidze.

0

Oby Mastantuono strzelił zaraz Hat trika

1

@JohnKennedy Donald Trump? Mój wujek przeciwnik republikanów ale Trumpa lubi

2

Lamine Yamal z dnia na dzień jest coraz starszy

1

@PatrychoO ja głupi jednak jestem xdd. To jutro jest o 20

2

@agaFCB ile zarabiasz miesięcznie?

1

@AlphaNumeric jest Ferran który jest lepszym piłkarzem

0

@Luciano99 jak można nie znaleźć dziewczyn w 21 wieku. Wstyd

1

@macio_944 i po co ich promujesz.?! Zgłoszone.

0

To nie wina Alvareza że Atletico takie słabe. Haha

0

@Czajka90 a komu kivicuejsz? @Encore wygra premier league

3

Brawo @Encore premier league wasza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?