Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong haha. Będę się śmiać
1
@fart ja kibicuję Liverpool żeby przestali w końcu marnować pieniądz
2
Po co Liverpool tyle wydaje na kolejnego piłkarza... Zamiast szastać pieniądzmi mogli by dać mi.
0
@sergio5 a ja uważam że Ten Hag. A moje zdanie jest ważniejsze
3
@MichuZ44 Lando Norris osiągnie sukcesy takie że sukcesy Hamiltona będą zapomniane. Najlepszy kierowca w historii. Pozdro
0
@Eklerek chyba 32.5
1
@macio_944 w sumie nie wiem, ale produkcja mleczna na obecną chwilę bardziej opłacalna niż mięsna
8
Cena żyta za tonę to dramat jakiś. @macio_944 jak chcesz zostać rolnikiem to idź w produkcje mleczną, to się obecnie bardziej opłaca
1
@Hshdhrhdh gole się nie liczą według wyznawców 2022
2
@macio_944 kilogram kurczaka i 3 worki ryżu muszę zjeść do drugiej...
5
Koniec wakacji jak ukończy się już szkołę to coś pięknego.
4
Wy oglądacie sobie jakieś mieczyki Realu, a ja gram w asasyna mirage.
0
@FcPortoFan1999 co ty wygadujesz skoro niszczą ogórków z Francji to co zrobią z nami? Ja się boje
0
Jak bardzo w skali 0-10 boisz się wielkiego PSG,bo to przecież najlepsza drużyna w historii? Prawda?
1
@mekston trzeba się bać PSG, ja już pod kocem cały czas jak widzę jak oni grają, chyba tak zostanę, nie dam rady obejrzeć naszego meczu z PSG bo to takie straszne..
0
@barteq no jeszcze poprzedni sezon...
0
@norbi77 już był w Barcelonie
0
@JohnKennedy ja ogólnie współczuję każdemu kto ogląda ich mecze, ja nie oglądam i nie wspieram, ostatni mecz ich mecz jaki oglądałem to finał ligi mistrzów 2018
2
@macio_944 no co no najlepszy młodu piłkarz świata Mastantuono, ogólnie trzeci najlepszy bo lepsi są Alvarez, ale najlepszy jest Messi w bardzo poważnej lidze.
0
Oby Mastantuono strzelił zaraz Hat trika
1
@JohnKennedy Donald Trump? Mój wujek przeciwnik republikanów ale Trumpa lubi
2
Lamine Yamal z dnia na dzień jest coraz starszy
1
@PatrychoO ja głupi jednak jestem xdd. To jutro jest o 20
2
@agaFCB ile zarabiasz miesięcznie?
1
@AlphaNumeric jest Ferran który jest lepszym piłkarzem
0
@Luciano99 jak można nie znaleźć dziewczyn w 21 wieku. Wstyd
1
@macio_944 i po co ich promujesz.?! Zgłoszone.
0
To nie wina Alvareza że Atletico takie słabe. Haha
0
@Czajka90 a komu kivicuejsz? @Encore wygra premier league
3
Brawo @Encore premier league wasza.