0

@Galactico777 Mastantuono i Alvarez i nawet mój podpis znalazłby się na takim dokumencie

3

@gumaz Nigdy nie byłem z żadną Krystyną w związku, jeśli chodzi o krótką terminowe relacje to nie wiem.

3

@gumaz nikt bo wylewam wszystko i wlewam Water

6

Czy mężczyzna w wieku 20 plus, zarabiający 2500 tysięcy złotych miesięcznie ma szansę w obecnych realiach znaleźć dziewczynę? @NeroTFP1 @Jakchcesz

1

@gumaz a ja jak miałem minus rok w 2002 roku to jak miałem się cieszyć z życia? Prime życia to 2016 przed pójściem do gimnazjum kiedy starą ekipom się oglądało finał Euro

0

Możesz zdecydować na co Barcelona przeznacza 100 milionów. Jak jest twoja decyzja?

0

@lithotripter gdybym pytał o piłkę nożną = świetna odpowiedź

0

@JohnKennedy Tygrys na solówe rozwaliłby go

0

Najlepszy artysta muzyczny w historii? Moim zdaniem Beethoven zjada konkurencję

1

@July_6_BcN mam zbyt mało pieniędzy na dokonywanie wielkich rzeczy i odkryć. A chciałbym zbadać cały kosmos, niestety mamy bezużytecznych krypto milionerów, czy milionerów z nieruchomości, nic nie wnoszą do społeczeństwa, a mają pieniądze

8

Ziemia nie jest płaska, to są akurat bzdury.

0

@Kasy Real Madryt

0

@Hshdhrhdh jest w Al Nassr to im kibicuję, Realowi nigdy nie kibicowałem i kibicować nie będę

1

@Encore wybrałem Barcelona, Al Nassr natomiast od prawie 3 lat drugi ulubiony klub

3

Dobrze że za dzieciaka nie wybrałem Realu Madryt na ulubiony klub

9

@Jakchcesz ja nie wiem po co wchodzić do jakiejkolwiek rzeki, ale społeczeństwo niestety cofa się do tyłu

2

@macio_944 Nie, nie mam jakiegoś kolegę z tego kraju

2

Frytki marchewkowe tak tak tak. Zdecydowanie. Moje ulubione

1

@macio_944 kupisz mi to?

0

@Lionel_Messi10 szkoda że 3 lata temu Thuram tak nie gra

0

Sędzia jest jak jest kartka i gwizdek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lanosss nie oglądam tv. Wstyd

1

@JohnKennedy Alexis

1

@July_6_BcN no talent do piłki nożnej musi być. lecę do Brazylii niedługo. Może się uda

0

Ile metrów kwadratowych potrzebują rodzice z synem?

0

W Liverpoolu jest tylko jeden dobry piłkarz. Oczywiście jest to Alexis

0

@maciekofcb i po co było łamać regulamin?

0

@D10SLEO ja miałem podobną reakcję jak dowiedziałem się że Maja ma chłopaka

0

@FcPortoFan1999 oczywiście że pro. Teraz bym z silvera nie wyszedł ale kiedyś łatwo czalendzek wchodził

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?