Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Piłka Nożna EndGame 17 czerwca już w kinach, zaczniemy od Doktora ale nie Strange'a tylko Kongo. Avengers Assemble. @mekston @Encore @PatrychoO
1
@Lanosss hahaha. 2014, Mario Mario Mario, Higuain jeden z niewielu z Argentyny któremu jest w stanie podać rękę
0
@4drian0 w tym jednym procencie są ukryci team Madryt(obojętnie który) którzy udają fanów Barcelony żeby sabotować
1
Panie Laporta w imieniu 99% kibiców Barjcelony proszę o powrót Pepa Guardiola na stanowisko trenera. @mekston @Encore
1
@Encore nie ale mój kolega ekspert od Curacaonskiej piłki uważa że nie ma tam lepszego piłkarza niż Alvarez, ale jeden z ich napastników jest bliski tego poziomu
4
Podobno Curacao podało skład na mundiala. W końcu jacyś godni przeciwnicy dla Lautaro i Juliana. @mekston @Encore
0
@FcPortoFan1999 kup Osimhena już. Natychmiast. Zapisz to @mekston
1
O matko Lauaro. Nie wiem motta opcja gorsza. Lautaro czy Julian. A taki Osimhen, strzela dużo goli, w Turcji siedzi
1
@Giwera mnie najbardziej rozwalają nabijacze średnich przez rzucanie 9 lotek co leg, to zazwyczaj ludzie którzy nie potrafią grać na dablach
3
@Giwera rewelacji nie ma, wstydu też nie
1
@vangoor ja chodzę tylko meczowa Al Nassr
2
@gumaz z zabawkami dla pełnoletnich..hahaha
Ogólnie na 40 metrów myślę że pokonałbym każdego biegacza na świecie w prime, Coleman byłby największym wyzwaniem.
2
@gumaz będzie schłodzone poniżej 6.40. ogólnie za rok jest w planach pobicie czasu Colemana
5
Hahaha ale z chłopakami nienaturalami zrobiliśmy dziś naturali na siłowni,. poszliśmy na trening wcześniej, zrobiliśmy i pochowaliśmy sprzęt do ćwiczeń, w zamian zostawiliśmy im hepi mila i bilet do klubu.
1
@macio_944 ja nie będę im kibicować
1
@majkiii dramat. Patologia
1
@Kozinho. Nie się tam kłócą między sobą, słaby Real Madryt to także słaba Argentyna
6
Walić ten Mundial, oglądam tylko mecze Cristiano, na inne nie mam ochoty. Nawet nie będę oglądać kompromitacji ekipy 2022
1
Zamiast Mourinho to Real powinien wybrać @Popitek12 na trenera
0
@gumaz mistrzem 200 nie jest, ale wątpię
3
@majkiii zawsze może wrócić jako trener. Zapisz to @mekston bo jeśli chodzi o doradztwo zawodowe jestem ekspertem
2
Bycie legendą w 21 wieku jest przereklamowane. Czy Afellay i Song to legendy?
1
@blakkudium pod względem mocy to najbliżej mi do one above all
2
@PatrychoO Huge Dżekmen czyli ogromny dżek mężczyzna. O co chodzi?
2
Jaką postacią z Marvela jesteś? Ja Wolverine
6
Fajnie jakby wszystkie kluby z la liga spadły i nie będzie w ogóle klubów
2
@blakkudium nie oglądam
8
Jesteś w barze, nagle podchodzi do Ciebie @Popitek12 w marynarce za 23 tysiące i mówi że jest z Ciebie dumny, ale twój czas na ziemi się skończył. Co robisz?
9
Ostry bunt naturali na siłowni, chcieli nam zabrać strzykawki. Wyrzuconą ich
4
@mekston wszyscy won. Joao zostań. Bramkarz najbardziej won