Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Nie się tam kłócą między sobą, słaby Real Madryt to także słaba Argentyna
6
Walić ten Mundial, oglądam tylko mecze Cristiano, na inne nie mam ochoty. Nawet nie będę oglądać kompromitacji ekipy 2022
1
Zamiast Mourinho to Real powinien wybrać @Popitek12 na trenera
0
@gumaz mistrzem 200 nie jest, ale wątpię
3
@majkiii zawsze może wrócić jako trener. Zapisz to @mekston bo jeśli chodzi o doradztwo zawodowe jestem ekspertem
2
Bycie legendą w 21 wieku jest przereklamowane. Czy Afellay i Song to legendy?
1
@blakkudium pod względem mocy to najbliżej mi do one above all
2
@PatrychoO Huge Dżekmen czyli ogromny dżek mężczyzna. O co chodzi?
2
Jaką postacią z Marvela jesteś? Ja Wolverine
6
Fajnie jakby wszystkie kluby z la liga spadły i nie będzie w ogóle klubów
2
@blakkudium nie oglądam
8
Jesteś w barze, nagle podchodzi do Ciebie @Popitek12 w marynarce za 23 tysiące i mówi że jest z Ciebie dumny, ale twój czas na ziemi się skończył. Co robisz?
9
Ostry bunt naturali na siłowni, chcieli nam zabrać strzykawki. Wyrzuconą ich
4
@mekston wszyscy won. Joao zostań. Bramkarz najbardziej won
0
@MessiForeverTheBest hahaha. Niech Olise się zmierzy z Nuno Mendesem. Spoiler nie zmierzy się, zbyt duży strach
3
@majkiii dziś 125 x 5
1
@FcPortoFan1999 ja będę się z was wszystkich śmiał w lipcu... Żeście nie posłuchali mnie.
4
Ciekawe czy ci co śmieją się dzisiaj. Hahaha. Ciekawe jak będzie za dwa miesiące na dwa dni przed finałem mundialu. Wtedy będzie już tylko płacz i pogodzenie z rzeczywistością
6
@Giwera normalnie bym zgłosił, ale muszę teraz walczyć z hejterami Goata którzy wyszli się popisać, bo autobusiarze fartem wygrali pseudo mecz. To tak jakby śmiać się że Atletico nas pokonało bo fartem strzelili i potem autobus. A ta Osaka to więksi autobusiarze od Simeone
4
@FcPortoFan1999 ławkę. Dramat. Gdzie jest @Encore
0
@Karamba przecież ta liga farnerów to nawet na poważnie nie jest. Arabska to poziom zbliżony do Ligue
1
Dziś na siłowni będę robił płaską
0
@mekston Mundial łatwo wygrany
0
@Nazio_87 niestety w kiblu oglądałem jak nieudacznicy przegrywają goatowi trofeum z autobusiarzami z Japonii
4
Iniesta to jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Tak czy tak? Tak
2
Niestety przez oglądanie Bento można nabawić się depresji. @Adran360
1
@FcPortoFan1999 za rok wygra Legia
1
@Adran360 jak wygrają to jadę osobiście i sponsoruję zmianę bramkarza, może być z Brazylii ale tak z Liverpoolu
0
Ile jeszcze Bento ma psuć meczów w tej drużynie
2
Śmieszny klubik, autobusiarze więksi niż Simeone. @Adran360