1

@Kozinho. Nie się tam kłócą między sobą, słaby Real Madryt to także słaba Argentyna

6

Walić ten Mundial, oglądam tylko mecze Cristiano, na inne nie mam ochoty. Nawet nie będę oglądać kompromitacji ekipy 2022

1

Zamiast Mourinho to Real powinien wybrać @Popitek12 na trenera

0

@gumaz mistrzem 200 nie jest, ale wątpię

3

@majkiii zawsze może wrócić jako trener. Zapisz to @mekston bo jeśli chodzi o doradztwo zawodowe jestem ekspertem

2

Bycie legendą w 21 wieku jest przereklamowane. Czy Afellay i Song to legendy?

1

@blakkudium pod względem mocy to najbliżej mi do one above all

2

@PatrychoO Huge Dżekmen czyli ogromny dżek mężczyzna. O co chodzi?

2

Jaką postacią z Marvela jesteś? Ja Wolverine

6

Fajnie jakby wszystkie kluby z la liga spadły i nie będzie w ogóle klubów

2

@blakkudium nie oglądam

8

Jesteś w barze, nagle podchodzi do Ciebie @Popitek12 w marynarce za 23 tysiące i mówi że jest z Ciebie dumny, ale twój czas na ziemi się skończył. Co robisz?

9

Ostry bunt naturali na siłowni, chcieli nam zabrać strzykawki. Wyrzuconą ich

4

@mekston wszyscy won. Joao zostań. Bramkarz najbardziej won

0

@MessiForeverTheBest hahaha. Niech Olise się zmierzy z Nuno Mendesem. Spoiler nie zmierzy się, zbyt duży strach

3

@majkiii dziś 125 x 5

1

@FcPortoFan1999 ja będę się z was wszystkich śmiał w lipcu... Żeście nie posłuchali mnie.

4

Ciekawe czy ci co śmieją się dzisiaj. Hahaha. Ciekawe jak będzie za dwa miesiące na dwa dni przed finałem mundialu. Wtedy będzie już tylko płacz i pogodzenie z rzeczywistością

6

@Giwera normalnie bym zgłosił, ale muszę teraz walczyć z hejterami Goata którzy wyszli się popisać, bo autobusiarze fartem wygrali pseudo mecz. To tak jakby śmiać się że Atletico nas pokonało bo fartem strzelili i potem autobus. A ta Osaka to więksi autobusiarze od Simeone

4

@FcPortoFan1999 ławkę. Dramat. Gdzie jest @Encore

0

@Karamba przecież ta liga farnerów to nawet na poważnie nie jest. Arabska to poziom zbliżony do Ligue

1

Dziś na siłowni będę robił płaską

0

@mekston Mundial łatwo wygrany

0

@Nazio_87 niestety w kiblu oglądałem jak nieudacznicy przegrywają goatowi trofeum z autobusiarzami z Japonii

4

Iniesta to jeden z najlepszych piłkarzy w historii. Tak czy tak? Tak

2

Niestety przez oglądanie Bento można nabawić się depresji. @Adran360

1

@FcPortoFan1999 za rok wygra Legia

1

@Adran360 jak wygrają to jadę osobiście i sponsoruję zmianę bramkarza, może być z Brazylii ale tak z Liverpoolu

0

Ile jeszcze Bento ma psuć meczów w tej drużynie

2

Śmieszny klubik, autobusiarze więksi niż Simeone. @Adran360

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?