1

@takisobiektos dobrze że nie pokazuje innej długości

0

@Kgorecki2500 a jakbyś spotkał mnie wyborcę Lewicy na ulicy to pozyczylbys na flaszkę?

0

@Kengo Witam wyborcę PIS na Rambli

0

@FcPortoFan1999 jednak ciszy, ale do nie jednej ciąży dojdzie w niedziele

0

@FcPortoFan1999 jak ty sobie poradzisz podczas ciszy wyborczej...

0

@Nazio_87 ale to karzeł samego siebie będzie gonił czy tylko inny syf?

0

Wolisz żyć w Polsce Zielińskiego czy w Polsce Lewandowskiego? Swoją drogą to powinno być 5 pytanie w referendum tylko skonstruowane aby można było odpowiedzieć tak lub nie

0

@Lionel_Messi10 uważa pan że Argentyna jest w tej chwili lepsza od Polski?

0

Poszedłbyś do łóżka z facetem głosującym na konfederację?

2

Niech Polacy zagrają dziś jak Hubert Hurkacz

1

@MesQueUnClub96 wstaw jak Hubert pokonuje Rogera

1

@Barca1922 ten Danielsen niech mi kibel przepcha

1

@FcPortoFan1999 Korda na początku sezonu chciał strugać kozaka, przyszło co do czego i go nie ma w czołówce

1

@MesQueUnClub96 Korda musi odpowiedzieć za to co zrobił w Australii

2

@JimMorrisonFCB raz na Lewicę to nie lewak

5

@KmN trzeba mieć 18 lat conajmniej ażeby uczestniczyć aktywnie w wyborach więc nie

1

@FcPortoFan1999 młody goat Ben Shelton wygra, tfu na Korde za australie

0

@mordini123 no to będę mógł spróbować w końcu swoich sił w ufc

0

@FcPortoFan1999 jak twoja ulubiona partia przegra to koniec zostaje tylko, nic nie zostanie

2

@hayek może będzie dzień.w którym prorok ramblowski powróci

0

@FcPortoFan1999 to może na Rambli też się pogodzimy wszyscy ze sobą, może np wybaczysz mi wyśmiewanie ruuda i Greka

0

Czy mozliwe jest że w poniedziałek wyborca PO poda rękę wyborcy PiSu?

0

@Kgorecki2500 w 3 sekundy tyle głosów co ty robisz?

0

@escarabajo lepiej nie głosować na PiS

0

@agaFCB widzi pani, kiedyś goat Nadal ale niedługo już Hubcio

3

Hubcio wygra ten śmieszny turniej

2

Napiszesz że głosujesz na konfederację, to Lewica cię merytorycznie wyjaśni, napiszesz że głosujesz na Lewicę to cię konfederata zacznie wyzywać

0

@FcPortoFan1999 pokazuje ze nie potrzebuje serwisa do wygranis

0

@agaFCB przynajmniej gra nie to co Hiszpania

0

@Zoker idzie w niedzielę do lokalu wyborczego mówi dawac kartkę do głosowania stawia x przy lewicy i potem wraca do domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?