Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos dobrze że nie pokazuje innej długości
0
@Kgorecki2500 a jakbyś spotkał mnie wyborcę Lewicy na ulicy to pozyczylbys na flaszkę?
0
@Kengo Witam wyborcę PIS na Rambli
0
@FcPortoFan1999 jednak ciszy, ale do nie jednej ciąży dojdzie w niedziele
0
@FcPortoFan1999 jak ty sobie poradzisz podczas ciszy wyborczej...
0
@Nazio_87 ale to karzeł samego siebie będzie gonił czy tylko inny syf?
0
Wolisz żyć w Polsce Zielińskiego czy w Polsce Lewandowskiego? Swoją drogą to powinno być 5 pytanie w referendum tylko skonstruowane aby można było odpowiedzieć tak lub nie
0
@Lionel_Messi10 uważa pan że Argentyna jest w tej chwili lepsza od Polski?
0
Poszedłbyś do łóżka z facetem głosującym na konfederację?
2
Niech Polacy zagrają dziś jak Hubert Hurkacz
1
@MesQueUnClub96 wstaw jak Hubert pokonuje Rogera
1
@Barca1922 ten Danielsen niech mi kibel przepcha
1
@FcPortoFan1999 Korda na początku sezonu chciał strugać kozaka, przyszło co do czego i go nie ma w czołówce
1
@MesQueUnClub96 Korda musi odpowiedzieć za to co zrobił w Australii
2
@JimMorrisonFCB raz na Lewicę to nie lewak
5
@KmN trzeba mieć 18 lat conajmniej ażeby uczestniczyć aktywnie w wyborach więc nie
1
@FcPortoFan1999 młody goat Ben Shelton wygra, tfu na Korde za australie
0
@mordini123 no to będę mógł spróbować w końcu swoich sił w ufc
0
@FcPortoFan1999 jak twoja ulubiona partia przegra to koniec zostaje tylko, nic nie zostanie
2
@hayek może będzie dzień.w którym prorok ramblowski powróci
0
@FcPortoFan1999 to może na Rambli też się pogodzimy wszyscy ze sobą, może np wybaczysz mi wyśmiewanie ruuda i Greka
0
Czy mozliwe jest że w poniedziałek wyborca PO poda rękę wyborcy PiSu?
0
@Kgorecki2500 w 3 sekundy tyle głosów co ty robisz?
0
@escarabajo lepiej nie głosować na PiS
0
@agaFCB widzi pani, kiedyś goat Nadal ale niedługo już Hubcio
3
Hubcio wygra ten śmieszny turniej
2
Napiszesz że głosujesz na konfederację, to Lewica cię merytorycznie wyjaśni, napiszesz że głosujesz na Lewicę to cię konfederata zacznie wyzywać
0
@FcPortoFan1999 pokazuje ze nie potrzebuje serwisa do wygranis
0
@agaFCB przynajmniej gra nie to co Hiszpania
0
@Zoker idzie w niedzielę do lokalu wyborczego mówi dawac kartkę do głosowania stawia x przy lewicy i potem wraca do domu