1

@DCHX w niedzielę skręć w lewo lepiej

1

@koziar było o duchach?

0

@michal26 Korwin jak Korwin, ale tak jak przedpisarz wspominał, Grzegorz Braun, do Korwina to przynajmniej ludzie mają sentyment

1

@MesQueUnClub96 gdyby tylko Rafa wybrał piłkę nożną

1

@Ptasior wiedziałem że dodał sobie pałe do wzrostu i wyjdzie 192 w ten sposób

0

Uważacie, że warto przed niedzielą sprawdzić jeszcze program każdej z partii, bo nie znam jeszcze..

0

@_barti w Polsce nie ma słabych partii

0

Jakie 6-0? Donald wygrał 5-1 Tylko Jarosław ma szansę z Donaldem

1

@draxidox taka prawda, Mateusz walczył dzielnie ale drugie miejsce

3

@FcPortoFan1999 kolejny argument do piłkarskiej goat debaty

0

@FcPortoFan1999 Mateusz jak Novak, Donald jak Roger ale Jarosław jak goat Rafael

0

Debata
1. Donald Tusk
2. Mateusz Morawiecki
3. Pani Joanna, zaskoczyła mnie
4. Bosak,nawet spoko
5. Hołownia
6. Maj

0

@FcPortoFan1999 nie no Tusk wygrał zdecydowanie, ale Mateusz też spoko forma, oczywiście traktuje ich w innej kategorii niż innych

0

Donald wygrał, ale śmiesznie się to oglądało

0

@Chaoss lewica jest jeszcze panie kochany

1

Mateusz dobra forma, ale Donald chyba wygrywa

0

Morawiecki forma top

4

xdddd zaraz fame mma tam wleci

2

@_barti jako osoba która zdecydowała się zagłosować na Lewicę jestem zniesmaczony takim wyborem :(

1

@pioz123 @FcPortoFan1999 @Encore wspierajcie Polskę a nie

3

@Encore i nigdy więcej nie zagrał już w tenisa, Hubert wykończył go fizycznie jak nikt

2

@FcPortoFan1999 co za czasy mamy że tacy ludzie jak Grek do finałów dochodzą

1

@Danqoo ja mam największe pojęcie dlatego że popieram Lewicę

0

Czy tylko zmienisz swoje preferencje polityczne z PiS Na PO?

0

@FcPortoFan1999 Kibicujesz Mateuszowi?

0

@Transu96 tylko nie mój idol

0

I jak tam, są wasze ksywki wymienione?

0

Walka trwa ale pan Fernando Alonso już jest wielki, czy on przynajmniej raz nie może dostać normalnego bolida, gdyby miał tylko tyle farta w karierze co Vettel

0

Panie Perez proszę się poprawić, albo Napalony zrobi z panem to co z Albonem

0

Ciekawe jak Oskarek Piastri się rozwinie, ale chłopak wygląda na kogoś kto może być kimś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?