Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Med obu zawodników robi bez rakiety
0
@AdiKingu96 i to się nazywa progress
0
W jakie krypto wyłożyć 10zl?
0
@Mezocyklon87 Skoro takie zło, to czemu tak dobrze im idzie?
1
@DCHX rambla to się nawet w tematach piłkarskich dzieli
1
@fcbarcafan19 ja Wrocławia, ze względu na wybitnego Wrocławczyka
4
@DiscoCzareQ na La Rambli wszystko się da
0
Jakiego kraju jesteś patriotą
0
A ty chodzisz na marsze?
1
@_barti może należy dopuszczać ludzi od 10 roku życia do wyborów
0
Jaki użytkownik La Rambli nie powinien głosować w wyborach parlamentarnych?
0
Zostanawiales się kiedyś, co jeśli kibice Ronaldo są w posiadaniu racji?
1
@_barti ja uważam, że ich rywalizacja jest podobna do Ronaldo vs Messi, jeden z nich jest spoko, ale drugi goat
0
Korwin, Tusk, Kaczyński, Biedroń, jakbyś ich uporządkował od najgorszego do najlepszego?
0
Pytanie do hetero mężczyzn. Odbyć stosunek z mężczyzną, ale oprócz tego z 5 najpiękniejszymi kobietami na świecie, czy nie odbyć stosunku z mężczyzną, ale zaliczyć 5 Najbrzydszych kobiet na świecie?
0
@FcPortoFan1999 Hubert już pewnie na to czeka.
0
Dawać Adamek vs Hurkacz
1
@Mario96w słaby gracz Ci się śnił, gdyby to był Hubert to już byłbyś goatem
0
@Jonyx Hurkacz>Federer
0
Djokovic jest w top 10 tenisistów w historii?
0
@KichuBlaugrana bez gumy zawsze spoko, ja to umiałem takiego pseudo że jedną ręką wchodziłem wcześniej niż drugą
0
@FcPortoFan1999 zostawił Mentzenowi samograja, jakby Mentzen zaczynał od zera to nie miałby nawet procenta
0
@FcPortoFan1999 różnica między nimi jest podobna do różnicy między Nadalem i Ruudem
0
Dlaczego Janusz Korwin-Mikke jest lepszy od Mentzena?
0
@TR3YWAY pakujesz na siłowni?
2
@tomek8756 za 10 lat tak będzie, ale póki jestem młody to muszę pokazywać, że chcę radykalnych zmian
0
Ten moment gdy zarówno Konfederacja jak i lewica to partie dla mnie i nwm kogo głosować
0
Noc z Messim czy trening z Shakira?
0
Jaki piłkarz ma na tej stronie największy parasol ochronny?
0
Dla nas to nie chciał szczelać