0

W sumie biedny Xavi, bo w tej grupie to nawet nie ma wymówki by odpaść

1

Fajnie są belgijskie drużyny

1

@zadafcb Mas w sumie z ataków nie słynie, ale Ayuso pewnie by coś próbował jeszcze

3

Sepp Kuss w Jumbo= Sami Zayn w bloodline

0

@zadafcb chciałbym zobaczyć underdog story Kussa

1

@MesQueUnClub96 dawać Hurkacz vs Isner w 3 rundzie, dawny król serwisu vs obecny

0

Wolałbyś pożyczyć 100zł swojej byłej czy 200zł swojej obecnej

0

@lucca87 Joao Felix, choć wolałbym żeby tu nie trafił

0

Można powiedzieć, że nie ma już słabych tenisistów w tym US Open

0

Zapata Mirales to jednak żadna rewelacja, ale Harris może całkiem ładnie zagrać w tej drugiej rundzie

1

Fajnie jakby Fręch wyeliminowała Muchovo z tego turnieju.

2

@MesQueUnClub96 w końcu jakiś rywal na jego poziomie

1

Zapata Miralles, czas na to by ten tenisista pokazał umiejętność.

1

Oby Isner wygrał, przecież Hubciu Isner to jest tenisowy dream match i Hurkacz to idealna osoba do zakończenia kariery Isnera

0

Biedny Szwajcarek chce pomścić Federera

0

Cerundolo to dobry tenisista, może to być jego turniej.

0

Chciałbym na jakimś szlemie zobaczyć finał Tsisipas Ruud, nikt by nie wygrał

1

@MesQueUnClub96 to może być udany turniej dla takich zawodników jak Koepfer czy Alexandre Muller

0

Opłaca się grać obecnie Disco Nunu na rankedach?

1

xDDD Cm punk znowu uczestniczył w bójce na backstage, już pomijając czyja to wina, to nie ma przypadku że znowu uczestniczył w jakiejś aferze..

0

@FcPortoFan1999 Najlepiej z każdego

0

Im szybciej Alcaraz i Djokovic odpadną z US Open, tym lepiej

0

@barcelonaLM Ale medal na 400 indywidualnie przynajmniej(trochę zasługa braku dwóch rywalek i faktu że jedna z rywalek dopiero co urodziła dziecko), ale konkurencja bardzo prestiżowa

1

Ciekawe jak Hubert poradziłby sobie w tej całej letkiejatletyce

0

@Kredon Lepiej na Kiełbasińsko niż aniołki.

0

@Kgorecki2500 ja odczuwam różnice, o ile jak miałem z 13 lat to ciężką mi się piło te zerówki, ale teraz mając 20 to już się przyzwyczaiłem

0

jakbyś zareagował, jakbyś przeglądał tindera i znalazł tam konto swojej kobiety?

6

Sierżancik godnie reprezentuje Micka i Latifiego

1

@Encore Hurkacz robi jamnika i tjafu bez rakietki

0

@Medium Oszukał trochę, bo mówił o 9,65(tego całkowicie nie rozumiem) i o 19.10( to przy dobrym dniu, ale też ciężką w to uwierzyć)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?