Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie biedny Xavi, bo w tej grupie to nawet nie ma wymówki by odpaść
1
Fajnie są belgijskie drużyny
1
@zadafcb Mas w sumie z ataków nie słynie, ale Ayuso pewnie by coś próbował jeszcze
3
Sepp Kuss w Jumbo= Sami Zayn w bloodline
0
@zadafcb chciałbym zobaczyć underdog story Kussa
1
@MesQueUnClub96 dawać Hurkacz vs Isner w 3 rundzie, dawny król serwisu vs obecny
0
Wolałbyś pożyczyć 100zł swojej byłej czy 200zł swojej obecnej
0
@lucca87 Joao Felix, choć wolałbym żeby tu nie trafił
0
Można powiedzieć, że nie ma już słabych tenisistów w tym US Open
0
Zapata Mirales to jednak żadna rewelacja, ale Harris może całkiem ładnie zagrać w tej drugiej rundzie
1
Fajnie jakby Fręch wyeliminowała Muchovo z tego turnieju.
2
@MesQueUnClub96 w końcu jakiś rywal na jego poziomie
1
Zapata Miralles, czas na to by ten tenisista pokazał umiejętność.
1
Oby Isner wygrał, przecież Hubciu Isner to jest tenisowy dream match i Hurkacz to idealna osoba do zakończenia kariery Isnera
0
Biedny Szwajcarek chce pomścić Federera
0
Cerundolo to dobry tenisista, może to być jego turniej.
0
Chciałbym na jakimś szlemie zobaczyć finał Tsisipas Ruud, nikt by nie wygrał
1
@MesQueUnClub96 to może być udany turniej dla takich zawodników jak Koepfer czy Alexandre Muller
0
Opłaca się grać obecnie Disco Nunu na rankedach?
1
xDDD Cm punk znowu uczestniczył w bójce na backstage, już pomijając czyja to wina, to nie ma przypadku że znowu uczestniczył w jakiejś aferze..
0
@FcPortoFan1999 Najlepiej z każdego
0
Im szybciej Alcaraz i Djokovic odpadną z US Open, tym lepiej
0
@barcelonaLM Ale medal na 400 indywidualnie przynajmniej(trochę zasługa braku dwóch rywalek i faktu że jedna z rywalek dopiero co urodziła dziecko), ale konkurencja bardzo prestiżowa
1
Ciekawe jak Hubert poradziłby sobie w tej całej letkiejatletyce
0
@Kredon Lepiej na Kiełbasińsko niż aniołki.
0
@Kgorecki2500 ja odczuwam różnice, o ile jak miałem z 13 lat to ciężką mi się piło te zerówki, ale teraz mając 20 to już się przyzwyczaiłem
0
jakbyś zareagował, jakbyś przeglądał tindera i znalazł tam konto swojej kobiety?
6
Sierżancik godnie reprezentuje Micka i Latifiego
1
@Encore Hurkacz robi jamnika i tjafu bez rakietki
0
@Medium Oszukał trochę, bo mówił o 9,65(tego całkowicie nie rozumiem) i o 19.10( to przy dobrym dniu, ale też ciężką w to uwierzyć)