0

@FcPortoFan1999 te Cypryjczyki powinny być mocniejsze niż Karabach?

0

Do radę ten Kraków awansować do LM?

0

@tomek8756 Matko i ja będę na nich glosował....

0

Czy Mata jest ważniejszy dla polskiej muzyki od Chopina?

2

Przełamał na farcie..

3

@tbas nie o to mi chodzi, bo w jego czystość nie wierzę. Ale jako fan kolarstwa nie mogę być za likwidacją oszustów, bo chciałbym oglądać jak najlepsze prędkości

0

@tbas gadasz głupoty, pozdrawiam

0

Majka na granicy dyski tak szczerze

0

@Nazio_87 głupoty gadasz chłopie

1

@Medium Almeida i Arensman raczej faworytami, ale większość traktuje to jako przygotowania do vuelty/MŚ może Polaki dadzą radę

0

Był ktoś zarówno na filmie Oppenheimer jak i Barbie? Co było lepsze?

0

@joloskyy tylko Fernando zasługuje na szczęście

0

@DLFCB ale czasami takie są ładniejsze.

0

@Aragorn33 nie no jednak jest goatem polskiej sceny politycznej tak jak Messi

0

Tusk vs Kaczyński w polskiej polityce to trochę takie Ronaldo vs Messi, jeden z nich to ikona, jeden z najlepszych w historii, a drugi jest najlepszy w historii ale porównuje się go do tego drugiego na siłę

1

@Bartek_VEB w końcu nie miałbym problema na kogo głosować

0

@Barcasub miałem na nich głosować, ale włączyłem TVN i się okazało że nie są tacy super

0

Dobra Lewica czy Konfederacja, co jest lepsze dla Polski, bo zastanawiam się na kogo głosować

0

W sumie Pogacar z taką przewagą nad 3 miejscem niech próbuje robić Landisa, do stracenia nic nie ma, szanse małe, ale

1

@Medium gdyby w sobotę się nie czarował to pobili by rekord Pantaniego na plane, czysta gra

1

@Nieznajomy często był nawet przymus, nie koksujesz to won z peletonu

0

@Medium oczywiście, ale Lance to był też tytan pracy, a Janek musiał zbijać wagę przed TdF, szkoda że nie prowadził się odpowiednią bo jedyne starcie tak naprawdę stoczyli w 2003

0

@MesQueUnClub96 po prostu Pogacar może być najlepszym kolarzem, potrafiącym trzymać formę przez cały rok, ale w gt nie ma szans z nowym bossem

0

Kiedyś Pan Ullrich miał być wielkim dominatorem TdF na swojej drodze spotkał jednak Armstronga(no i w sumie Pantaniego), talent Niemiec mógł mieć i większy ale był leniwy i często gruby, a Lance był tytanem pracy, teraz historia się powtarza, Vingegaard jest większym Armstrongem od Armstronga

0

Zaczynam wierzyć że Armstrong kopiował Vingegaarda

4

Jakby Pantani z Armstrongem mieli syna byłby nim Duńczyk

0

@wojopancer Pato, Kłaresma, Bojan, Dele Ali, nwm

1

@DonCarletto jednak nie kocha Interu

0

@kondzix2115 ja tak planowałem, ale chyba jednak mimo wszystko Lewica

7

@BordowyPtak Serie A jest lepsze niż 10 lat temu, brakuje jedynie mocnego Juventusu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?