3

Czemu nie ma jeszcze zmian?!!

1

Zaryzykuję stwierdzenie że Tottenham nie wygra ligi mistrzów w tym sezonie

0

@TorSeV zbyt mały jest. Podobnie Gargano. Ludzie jak Bryan to wyjątek.

1

@mordini123 i dobrze, jazda z nieudacznikiem H, mini że tony to kolejny nieudacznik

0

@mekston z taki skład? Nie

4

Miałem stawiać 20 koła na ruletce, stawiam jednak na Barcelone.

1

Xd. Menele Uso zaatakowali CM Punka.. historia zatacza koło, Punk oprócz walki z nepotyzmem musi walczyć z alkoholizmem (pozdro Jeff). Jeśli ma w tych kreatywnych ktoś rozum to za tydzień powinien Punk ich rozwalić w handicap matchu. Jedyny plus że obłuda Rollins i zdrajca Heyman trzymają się daleko od tego feuda. @PatrychoO

1

@Ilka Chris Bumstead jedyny przystojniak u sportowców. Reszta dramat

3

@Jakchcesz ja jestem lepszy

2

Jeśli chcesz schudnąć to pod żadnym pozorem nie jedz śniadania, śniadanie potrafi być bardzo kaloryczne i może zawierać nawet 4000 kcal. Zamiast tego zjedz kolację która będzie mniej kaloryczna.

2

@July_6_BcN w ostatnim rzucie było czerwone, jeśli dobrze liczę mam 92.6 procent szans że wpadnie teraz zielone.

5

Najgorzej jak przegrywasz wszystko dlatego idziesz na całość i stawiasz wszystko że wpadnie zielone... Ale najważniejsze jest zachowanie matematyki, jak ktoś ogarnia to nie da się przegrać

2

@macio_944 6 to surowe jeszcze prawie xddd. Tylko 8/9

1

@MessiForeverTheBest strzela lepiej niż RL i rekin, nie wspominam już o rozegraniu bo o tym nie ma co mówić nawet

1

@ViscaelBarca2007 raczej jedno i drugie najlepiej

5

@ViscaelBarca2007 jakby Alvarez był w Barcelonie to liga byłaby znacznie większa przewaga, potrzebna jest temu klubowi 9 która strzela gole i potrafi rozegrać
@July_6_BcN jutro mogę już mieć bana.

3

Dzień mężczyzny, wszystkiego najlepszego. @mekston

1

@PatrychoO system zmienili chyba mocno, odbijają się jakoś i spadają tak o i siuuuuu

3

Wiadomo że jest te całe unreal ale ciekawe czy po za kamerami Triple H sobie myśli że coś mądrze wymyślił i mówi zobacz Szon, zobacz Rołd Dog, ale wymyśliłem storlajna, ale wyprzedamy 5 resylmani do przodu. @PatrychoO

1

@Kgorecki2500 ja łącze kilka tłuszczów w jedno... Często oliwa, olej palmowy i kokosowy, trochę awokado i czasem jakaś gorzka czekolada roztopiona do tego wleci, i mieszam sobię taką buteleczkę i jest pompa mięśniowa

1

@Arden szału nie ma...

0

@Eklerek ja myślę że Szwed może niedługo ten wynik przebić

0

@Kgorecki2500 ile zarabiasz? A ty @mekston notuj

2

Murem za Xavim do końca. TeamXavi

0

Ważne żeby Inter wygrał. Lautaro

0

Dziś Legia wychodzi ze strefy spadkowej

1

@macio_944 a ja nie dziękuję

2

@blakkudium co mnie to obchodzi? Zajmij się poważnymi sprawami. Argentyńska piłka nożna

0

@TR3YWAY kilowaty

0

Pierwszy bench od 2 miesięcy, 5 serii 117.5 x 3. Tragedii nie ma, dobrze nie jest, może w jednej serii bym to na 5 wziął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?