Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czemu nie ma jeszcze zmian?!!
1
Zaryzykuję stwierdzenie że Tottenham nie wygra ligi mistrzów w tym sezonie
0
@TorSeV zbyt mały jest. Podobnie Gargano. Ludzie jak Bryan to wyjątek.
1
@mordini123 i dobrze, jazda z nieudacznikiem H, mini że tony to kolejny nieudacznik
0
@mekston z taki skład? Nie
4
Miałem stawiać 20 koła na ruletce, stawiam jednak na Barcelone.
1
Xd. Menele Uso zaatakowali CM Punka.. historia zatacza koło, Punk oprócz walki z nepotyzmem musi walczyć z alkoholizmem (pozdro Jeff). Jeśli ma w tych kreatywnych ktoś rozum to za tydzień powinien Punk ich rozwalić w handicap matchu. Jedyny plus że obłuda Rollins i zdrajca Heyman trzymają się daleko od tego feuda. @PatrychoO
1
@Ilka Chris Bumstead jedyny przystojniak u sportowców. Reszta dramat
3
@Jakchcesz ja jestem lepszy
2
Jeśli chcesz schudnąć to pod żadnym pozorem nie jedz śniadania, śniadanie potrafi być bardzo kaloryczne i może zawierać nawet 4000 kcal. Zamiast tego zjedz kolację która będzie mniej kaloryczna.
2
@July_6_BcN w ostatnim rzucie było czerwone, jeśli dobrze liczę mam 92.6 procent szans że wpadnie teraz zielone.
5
Najgorzej jak przegrywasz wszystko dlatego idziesz na całość i stawiasz wszystko że wpadnie zielone... Ale najważniejsze jest zachowanie matematyki, jak ktoś ogarnia to nie da się przegrać
2
@macio_944 6 to surowe jeszcze prawie xddd. Tylko 8/9
1
@MessiForeverTheBest strzela lepiej niż RL i rekin, nie wspominam już o rozegraniu bo o tym nie ma co mówić nawet
1
@ViscaelBarca2007 raczej jedno i drugie najlepiej
5
@ViscaelBarca2007 jakby Alvarez był w Barcelonie to liga byłaby znacznie większa przewaga, potrzebna jest temu klubowi 9 która strzela gole i potrafi rozegrać
@July_6_BcN jutro mogę już mieć bana.
3
Dzień mężczyzny, wszystkiego najlepszego. @mekston
1
@PatrychoO system zmienili chyba mocno, odbijają się jakoś i spadają tak o i siuuuuu
3
Wiadomo że jest te całe unreal ale ciekawe czy po za kamerami Triple H sobie myśli że coś mądrze wymyślił i mówi zobacz Szon, zobacz Rołd Dog, ale wymyśliłem storlajna, ale wyprzedamy 5 resylmani do przodu. @PatrychoO
1
@Kgorecki2500 ja łącze kilka tłuszczów w jedno... Często oliwa, olej palmowy i kokosowy, trochę awokado i czasem jakaś gorzka czekolada roztopiona do tego wleci, i mieszam sobię taką buteleczkę i jest pompa mięśniowa
1
@Arden szału nie ma...
0
@Eklerek ja myślę że Szwed może niedługo ten wynik przebić
0
@Kgorecki2500 ile zarabiasz? A ty @mekston notuj
2
Murem za Xavim do końca. TeamXavi
0
Ważne żeby Inter wygrał. Lautaro
0
Dziś Legia wychodzi ze strefy spadkowej
1
@macio_944 a ja nie dziękuję
2
@blakkudium co mnie to obchodzi? Zajmij się poważnymi sprawami. Argentyńska piłka nożna
0
@TR3YWAY kilowaty
0
Pierwszy bench od 2 miesięcy, 5 serii 117.5 x 3. Tragedii nie ma, dobrze nie jest, może w jednej serii bym to na 5 wziął