0

@D10SLEO wpychanie pewnej rodziny wszędzie na siłę. Coś pięknego. Już lepiej Zayna dać, zamiast niego.

2

Wstyd promowanie obłudnika Rollinsa. Brawo Hunter, w rodzinnym mieście Goata..

0

@zadafcb możliwe, akurat ta skrzynka to mnie rozśmieszyła bardziej że ludzie jakiś Jerychów oczekują. Inne są kwestie w których Triple H się kompromituje. Comedy gimmicki nie są złe ogólnie ale i tak trochę tego za dużo ostatnio się przewija

0

Podoba mi się że Triple H kompromituje się nawet jak go nie widać. Cała kariera tego człowieka to jedna wielka kompromitacja, zawsze w cieniu kogoś, zawsze wszystko mu uchodziło.

1

@PatrychoO przynajmniej nie Jerycho.

0

@PatrychoO nonkonformista bardziej, ale bardziej po lewej stronie

1

I super. A w Vegas będzie trzeba Zebraxtona porobić

0

@PatrychoO CM Punk jest akurat po stronie Palestyny

1

Tak się to robi. 1/2 na dziś zrealizowana @PatrychoO

4

Chicago to piękne miasto...

3

@macio_944 będzie koniec świata w 2026, nie znam dokładnie dnia, miesiąc mniej więcej już tak.

1

@gumaz po co ci ta wiedza?

6

@ViscaelBarca2007 murem za Alvarezem do końca

3

@blakkudium zaraz wszystkich was zgłoszę i skończy się pisanie głupot na tej stronie i nie żartuj3

1

@Sulimo czemu tego życzysz najlepszej drużynie w historii tego kraju? Czemu się z tego śmiejesz? A ty @mekston to zapisuj bo czasem też potrafię zrobić ripostę psychologiczną

4

Judasz to apostoł który zdradził. Ale on nie wiedział o istnieniu Chicago dlatego też się tam nie pojawi. @PatrychoO

0

@Kessie siadaj Vincent 4. Siadaj Cesc piątka. Arteta wiadomo jaka ocena.

4

Kiedy Guardiola uczył jak trenować to Fabregas i Kompany faktycznie słuchali, tymczasem Arteta. Haha

1

Karalis 6.17. bliski jest kres Duplantisa. @NeroTFP1

6

Fermin Lopez pomaga Barcelonie wygrywać mecze i nie musi tego robić ale to robi

3

Brawo Gol Messi tak. Messi wygrywa mundial już drugi raz. Historia pisze się na naszych oczach. @PatrychoO

3

@mekston dziś kawior wystarczy

3

Semenyo brawo. Ale Arteta się już tam boi. Hahahahah

8

@macio_944 gdybym ja ich trenował to graliby lepiej

5

@Luciano99 w żabce tylko czteropak

5

Uwielbiam miny tych wszystkich kelnerów kiedy mówię, najdroższe wino i najdroższe danie raz!

1

@PatrychoO żadnych Dzerykow nie będzie. Nie martwcie się. Ja się boje ze Triple H siebie wstawi.. trzeba uważać na niego. To teren CM Punka i zazdrośnik pewnie będzie chciał zabrać mu show

1

Będziecie wszyscy wyznawać swoje grzechi przed Ferminem

5

Jeszcze marca nie ma a kibice Arsenalu już głupoty wypisują. Hahaha

6

@majkiii 2 boxy jedna pita i jedna bułka to podstawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?