Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO wpychanie pewnej rodziny wszędzie na siłę. Coś pięknego. Już lepiej Zayna dać, zamiast niego.
2
Wstyd promowanie obłudnika Rollinsa. Brawo Hunter, w rodzinnym mieście Goata..
0
@zadafcb możliwe, akurat ta skrzynka to mnie rozśmieszyła bardziej że ludzie jakiś Jerychów oczekują. Inne są kwestie w których Triple H się kompromituje. Comedy gimmicki nie są złe ogólnie ale i tak trochę tego za dużo ostatnio się przewija
0
Podoba mi się że Triple H kompromituje się nawet jak go nie widać. Cała kariera tego człowieka to jedna wielka kompromitacja, zawsze w cieniu kogoś, zawsze wszystko mu uchodziło.
1
@PatrychoO przynajmniej nie Jerycho.
0
@PatrychoO nonkonformista bardziej, ale bardziej po lewej stronie
1
I super. A w Vegas będzie trzeba Zebraxtona porobić
0
@PatrychoO CM Punk jest akurat po stronie Palestyny
1
Tak się to robi. 1/2 na dziś zrealizowana @PatrychoO
4
Chicago to piękne miasto...
3
@macio_944 będzie koniec świata w 2026, nie znam dokładnie dnia, miesiąc mniej więcej już tak.
1
@gumaz po co ci ta wiedza?
6
@ViscaelBarca2007 murem za Alvarezem do końca
3
@blakkudium zaraz wszystkich was zgłoszę i skończy się pisanie głupot na tej stronie i nie żartuj3
1
@Sulimo czemu tego życzysz najlepszej drużynie w historii tego kraju? Czemu się z tego śmiejesz? A ty @mekston to zapisuj bo czasem też potrafię zrobić ripostę psychologiczną
4
Judasz to apostoł który zdradził. Ale on nie wiedział o istnieniu Chicago dlatego też się tam nie pojawi. @PatrychoO
0
@Kessie siadaj Vincent 4. Siadaj Cesc piątka. Arteta wiadomo jaka ocena.
4
Kiedy Guardiola uczył jak trenować to Fabregas i Kompany faktycznie słuchali, tymczasem Arteta. Haha
1
Karalis 6.17. bliski jest kres Duplantisa. @NeroTFP1
6
Fermin Lopez pomaga Barcelonie wygrywać mecze i nie musi tego robić ale to robi
3
Brawo Gol Messi tak. Messi wygrywa mundial już drugi raz. Historia pisze się na naszych oczach. @PatrychoO
3
@mekston dziś kawior wystarczy
3
Semenyo brawo. Ale Arteta się już tam boi. Hahahahah
8
@macio_944 gdybym ja ich trenował to graliby lepiej
5
@Luciano99 w żabce tylko czteropak
5
Uwielbiam miny tych wszystkich kelnerów kiedy mówię, najdroższe wino i najdroższe danie raz!
1
@PatrychoO żadnych Dzerykow nie będzie. Nie martwcie się. Ja się boje ze Triple H siebie wstawi.. trzeba uważać na niego. To teren CM Punka i zazdrośnik pewnie będzie chciał zabrać mu show
1
Będziecie wszyscy wyznawać swoje grzechi przed Ferminem
5
Jeszcze marca nie ma a kibice Arsenalu już głupoty wypisują. Hahaha
6
@majkiii 2 boxy jedna pita i jedna bułka to podstawa.