2

@July_6_BcN Ja akurat popieram zdradę

1

@July_6_BcN mógł lepiej

0

Najgorzej to jak nie masz w planach nic smazyc ale robisz testa nowego patelsona i wlewasz 200ml oliwy żeby go rozgrzać na dużym, ale idziesz na dwór na spacer...

2

@blakkudium po co to wstawiasz? Zgłoszone

0

@JanuszKorwinMikke Cesc Fabregas

0

Komentarz usunięty

0

@Czajka90 hahaha. Dobrze im tak

1

Brawo Kolo Muani.

2

Mógł lepiej Fermin strzelić

0

@July_6_BcN przez niego zdjął Fermina. Dramat

3

Dziś wszyscy jesteśmy kogutami

1

@Jakchcesz sorry ale ciężką cieszyć się z tak małej przewagi. Oglądam to mam prawo wymagać.

1

I jak udało się zdobyć ten medal? Bo koniec igrzysk. @Stinger_

0

@Encore ja chciałbym tam grać kiedyś

1

@Sulimo ale nie większy niż ja. Zapisz to @mekston

0

Co sądzisz o piłkarzu Pepe?

8

Czy podrywanie studentek warszawskich ma jakiś sens w 2026 roku?

18

Pracowity poranek u mnie. Chodzę po Warszawie i topię śniek

1

@barcelonaLM ja akurat skromny jestem.

0

@Arden czemu z mojego ulubionego trenera się śmiejesz?

4

Pep Guardiola jest dla Arsenalu jak Anton Chigurh. Zapisuj to @mekston bo to nie jest liga dla słabych drużyn

3

@FCB_dimiC ten Bitcoin cały.

4

Chyba sprzedam dziś bitka. Przynajmniej jednego

4

Najgorzej to jak idziesz z @Jakchcesz na kluby i próbujesz poderwać grubą, ale jej ładna koleżanka mówi że ona nie jest mną zainteresowana. Dramat.

1

Coś pięknego . Brawo chłopaki

0

@FcPortoFan1999 mam już dość.

0

Chciałbym zobaczyć miny wszystkich hejterów Warszawy.

1

Pięknie pojechane z hejterami

2

Ale hejterzy Legii dziś będą płakać

3

Pamiętam jak Kacper Urbański grał u Kogo Motty. Oby dziś strzelił jakiegoś gola, a najlepiej więcej. @fart @July_6_BcN @FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?