0

@gaucho104 PSG ściągnęło sobie Kvaratskhelię w przerwie zimowej.

Barcelona może co najwyżej ściągnąć Ter Stegena z L4.

0

@Radzio_94 jak dla mnie jest to najgorsza edycja w jaką grałem.

Wróciłem de facto po 3 latach, poprzednio grając w 23. W 24 nie grałem wcale, w 25 tylko w sierpniu, gdy grała była dołączona do EA Play za 5 zł.

I chyba muszę przyznać, że w tak krytykowaną 25 grało mi się przez ten miesiąc lepiej.

Gram głównie online, wygrywam raczej więcej niż przegrywam. Ale funu z gry 0, a co gorsza masz poczucie, że ta gra ciągle się zmienia, nawet jeśli po drodze nie ma żadnych oficjalnych patchy.

3

Jeszcze Bartry w tym meczu brakowało...

0

@Lordzi Nie, nie pozwoliłby. Drużyna broniąca jednego mniej, nie ma żadnych szans na wygranie Ligi Mistrzów.

Możesz zakryć taki brak na przestrzeni meczu, czy nawet jednego turnieju, ale nie dasz rady zrobić tego na przestrzeni całego sezonu.

To nie jest przypadek, że PSG wygrało Ligę Mistrzów dokładnie wtedy, gdy z klubu odszedł Mbappe.

0

@matirix20 Imo topowy Ryzen byłby lepszym wyborem, bo platforma będzie bardziej przyszłościowa.

0

@kuz
Gdyby to była 1 drużyna, tak Legia miałaby szanse. Ale jest ich 10, i wzajemnie będą dostarczać sobie punktów.

1

@Konradowskyy ja właśnie co do 20 mam raczej słabe wspomnienia. Ale może to wynika z tego, że grałem głównie online - a tam każdy mecz polegał na klepaniu wzdłuż pola karnego i robienia drag backów w każdą stronę. A piłka zawsze wracała do napastnika. W efekcie, wrażenia były podobne jak w 26.

0

@Filipem Marciniak nam dał karnego, tylko sędzia z VARu cofnął.

I to tylko pokazuje, jak bardzo bezsensowną instytucją są sedziowie VAR. Jak sędzia VAR zrobi błąd, to i tak wina głównego.

2

@Konradowskyy moze to właśnie przez ten rozwój. Kiedyś, cała fizyka była prostsza i nie było tylu bugów, a teraz to nikt nie wie co tam się dzieje.


Najgorsze jest jednak to, że nigdy nie wiadomo jaka gra się wylosuje. 19 i 23 byly w moim mniemaniu naprawdę spoko. 20 i 21 to była tragedia, i 26 też póki co jest. W 24 nie grałem, z kolei w 22 i 25 tylko w sierpniu korzystając z EA Play, a to jednak już inne wrażenia.

1

@Transu96 w takim razie pytanie kim są jesieniary?

0

@barcanawieki Kłopot? Zapłaci kilkadziesiąt, czy max kilkaset tysięcy grzywny i tyle. Myślę, że podobne pieniądze zarobi z "klików".

0

@MichuZ44 po tych wszystkich ewolucjach, Vanja Milinkovic-Savic będzie najlepszym bramkarzem w historii, albo najgorszym. Nic pomiędzy. Jak w marcu będzie miał wszystkie playstyle, 2.02 i wszystkie statsy na 90+

2

@ViscaelBarca2007 i jeszcze lewonożny. Idealny do pary z Cubarsim

0

@Sulimo
Pierwszy mecz: Bośnia/Irlandia/Albania/Kosowo (u siebie)

Finał(*)
Włochy/Turcja/Dania/Ukraina

* potencjalnie też może być
Szwecja/Macedonia/Irlandia Północna/Rumunia

Nie wiadomo kto gospodarzem finału.

0

@AxelF A po co mają tachać dzieci z Afryki? Przemęczyłyby się. Jak będą wracać to mogą wziąć z Bułgarii, Czech czy Węgier.

3

@AxelF to przez globalne ocieplenie. Jest cieplej, więc bociany nie odlatują na zimę i nie mają skąd dzieci przynosić.

1

@FcPortoFan1999 dokładnie ten

4

@Aragorn33 aż obejrzałem ten film, i nie, nie jest o Giertychu. Bo Giertycha tyczy się tylko ten fragment, który udostępnili na Twitterze (i który jest pierwszym fragmentem filmu).

Film jest głównie reklamą, bo "segment sponsorski" zajmuje z połowę materiału.
Drugi temat to właśnie sprawa uncensora.

Wyciągasz też niewłaściwy wniosek z samego fragmentu, bo Stanowski nigdzie nie zrzuca winy na Giertycha.

Osobnym aspektem jest to, że w drugiej części materiału, nie bierze też winy na siebie, ani na swój dział marketingu. Zamiast tego, brnie dalej w oblężoną twierdzę, że wszyscy dookoła uwzięli się na Kanał Zero. Najpewniej dlatego, że wykalkulował wszystko i uznał, że z biznesowego punktu widzenia taka decyzja będzie bardziej opłacalna.

Nie mniej jednak, jeśli zarzucamy komuś nierzetelność i manipulacje, to wypadałoby samemu nie stosować takich technik.

1

@Marcelinho132 Koszyki do baraży biorą się z rankingu FIFA.
12 drużyn podzielone na 3 koszyki; 4 kolejne z Ligi Narodów będą stanowić koszyk 4.

W pierwszym koszyku będą prawie na pewno Turcy (muszą zdobyć 1 punkt w dwóch meczach, lub Gruzja musi nie wygrać z Hiszpanią) i Włosi (muszą wygrać 9-0 z Norwegią).

Pozostają więc dwa miejsca. Potencjalni kandydaci:
- Portugalia (porażka na wyjeździe z Armenią)
-Niemcy (porażka u siebie ze Słowacją)
-Dania zdobędzie nie mniej punktów niż Szkocja w dwóch ostatnich meczach.
-Ukraina (wygrana z Islandią)
-POLSKA
-Walia (wygraną u siebie z Macedonią i Liechtensteinem)

Raczej mało prawdopodobne są dwa pierwsze zdarzenia. Trzecie też wątpliwe. Co innego wygraną Ukrainy z Islandią, i 2 wygrane Walii.

Remis z Holandią, przy wygranej z Maltą zapewnia nam wyższe miejsce w rankingu FIFA niż Walia, niezależnie od ich wyników. Gdybyśmy przegrali, to Walia mogłaby nas wyprzedzić, wygrywając oba mecze i wskoczyć do pierwszego koszyka naszym kosztem.

0

@Marcelinho132 no właśnie było do stracenia i to sporo.

Wygrana raczej nic by nie dała - Holandia i tak ma zbyt dobry bilans bramek.

Remis, daje nam najpewniej rozstawienie z pierwszego koszyka w barażach. By tak się stało, musimy wygrać z Maltą, a Portugalia nie może przegrać z Armenią.

A pierwszy koszyk w barażach gwarantuje, że nie zagramy ani z Włochami, ani z Turcją w naszej ścieżce barażowej.

1

@Kgorecki2500 Spójrz na Fatiego XD.

23 lata i już wszyscy uznali, że z niego nic nie będzie. Więc tak, 23 lata w Barcelonie to już wiek emerytalny.

2

@RoberDzik Jeśli uwzględniany Van Bastena i piłkarzy z XX wieku, to nie da się obronić tezy, że Luis Suarez był lepszym napastnikiem niż Gerd Muller, Puskas czy Eusebio

0

@esem91 jak tylko Robert skończy karierę, to Zibi będzie pierwszym, który będzie deprecjonował osiągnięcia Lewandowskiego.

Bo nie może być tak, że jakikolwiek piłkarz będzie lepszy niż Boniek.

2

Nie wiem po co takie dywagacje. Messi biega 3-4 kilometry mniej niż piłkarze w Europie.

Już teraz jest wielki problem z pressingiem, a Messi miałby jeszcze zastąpić zawodnika, który w tym pressingu tyra praktycznie najwięcej (Fermina).

Myślę, że Messi miałby problem nawet z wytrzymaniem intensywności treningów.

Jedyny czas, by Messi wrócił do Barcelony na zasadzie wypożyczenia był jeszcze za kadencji Xaviego. Teraz byłby jedynie rezerwowym, który mógłby wchodzić na końcówki meczów, a nie wiem czy Sam Messi by tego chciał.

0

@APTAPT Matematyka.

Przy 100 rzutach, lepiej trafić 34 za 3 niż 50 za 2

0

@JanuszKorwinMikke Milik też potrafi, jak akurat mu się wylosuje rok zdrowia

0

@Kasy Ja myślę, że Messi nie będzie chciał nawet zagrać towarzyskiego meczu, dopóki prezydentem będzie Laporta. No bo jakby to miało wyglądać? Puchar Gampera? Mecz pożegnalny gdzie gra połowę w Barcelonie? W obu przypadkach będzie interakcja na linii Messi - Laporta

Co by tu nie mówić, Laporta go oszukał, potraktował jak śmiecia i wymusił na Messim odejście właśnie do PSG, zwlekając z rozwiązaniem sprawy. Bo z racji, że wszystko przeciągało się do sierpnia, to w zasadzie zostało mu tylko PSG.

1

@KRISU77 We wrześniu wszyscy eksperci mówili jakie to wybitne okienko zrobiła Legia, i że to musi być ten sezon w którym wrócą do walki o mistrzostwo. W klubie też wszyscy trąbią o mistrzostwie, a już teraz wiemy, że raczej nie.

I tak Lech też ma mniej punktów niż Lincoln. Doliczyłem im w pierwszym terminie już punkt za remis z Rayo, którego nie dowieźli

1

A tymczasem Lincoln remis z Rijeką i po 3 kolejkach Gibraltarczycy mają więcej punktów niż potężna Legia Warszawa po "najlepszym" okienku transferowym w historii polskiej piłki. No i więcej niż Mistrz potężnej polskiej ligi

0

Lech już tryb desperackiej obrony. Nie wytrzymają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?