Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FabianekMrozek Top6 pomocników City chyba.
3
@DiSBlaDE Żyjemy w kraju, gdzie przez jakieś 8 miesięcy w roku piździ, szybko robi się ciemno, jest szaro, buro i ponuro. 3 miesiące upalnego lata, dlugich i ciepłych wieczorów, to dla mnie błogosławieństwo. Można naładować baterię, po jesienno-zimowej depresji. Nawet zimne piwo smakuje jakoś lepiej.
1
@D10SLEO Oby go sprzedali, bo szkoda, żeby siedział na lawce i gnil wśród tej bandy terrorystów Mourinho
1
Świetna akcja Kataru
1
@Lionel_Messi10 Od początku będzie gral. Oby dobił do 20 goli po tym meczu.
4
Chciałbym tylko przypomnieć, że Atletico to klub frajerów i ludzi bez honoru, którzy sadzali na lawke swoją legendę i najlepszego piłkarza, tylko po to, żeby nie rozegrał on wymaganych liczby minut do zapłacenia pieniędzy Barcelonie. Wielcy obrońcy moralności sie znaleźli.
6
Nieprzyjemna do grania ta Ghana. Mocni w obronie, agresywni i nieustępliwi. Napewno trzeba ich pochwalić za zaangażowanie, bo zapieprzają nieźle. Nikomu latwo się z nimi grać nie będzie.
1
@Rifek Bez świni nie byłoby niczego
7
Ten Uzbekistan to jakaś drużyna z pizdy. Najgorsi na Mundialu obok RPA i Tunezji. Nawet ta Jordania potrafiła coś pograć przeciwko Austrii, czy Algierii. Curacao dostało w pierwszym meczu, ale w drugim juz powalczylo i postawiło się, a tutaj nic.
3
@barcelonaLM Przecież on biologicznie ma 28 lat od 10 lat.
2
@mekston Cytując klasyka - Przełamać to się może opłatkiem na Wigilie
0
@FcPortoFan1999 Niech udowadniają. Nie mam nic przeciwko niespodziance w tym meczu.
1
Jeśli Ronaldo nie wjebie dziś choćby jednej bramki, to ja już nie wiem kiedy i komu ma strzelic. Ja wszystko rozumiem, ale z Uzbekistanem?
4
Absolutny kot. Nie było i nie będzie nikogo lepszego. Jednostka wybitna. Dziękuję, że mogłem i mogę dalej podziwiać kariere Pana Leo Messiego.
0
@Gibbon_FCB Możliwe, że to była właśnie dobra decyzja. Nie wiadomo, czy wytrzymałby sezon na takiej intensywności jak w Europie. Mógłby nie mieć już pary na meczach kadry, a tak mamy wypoczętego Leo na Mundialu, w jego najlepszej wersji.
2
@aspr1me Niech się nawalają, ale od Pana Messiego to się rzeźniki trzymać z daleka
4
11 metrów to zdecydowanie za blisko bramki dla niego.
1
Messi to chyba na kacu jest. Dawno nie widziałem tylu niedokładnych zagrań u niego.
2
@NeroTFP1 Z pewnością się nie zmarnuje
2
@mariosss20 Jak nie murzyny, to Albańczyki i inne jugole.
5
Ale zapierdolil honorową
0
Dopiero teraz zobaczyłem, że sędziowie mają nazwiska na koszulkach z tyłu
0
Kane strzelil jak pizda
8
Ronaldo kolejny Mundial ma za słabą reprezentację, żeby cokolwiek osiągnąć. Z kim On ma tam grać? Z Vitinhą, Nevesem, czy Bruno?
1
@Deathwing112 Wiadome było, że ogarnie. Piłkarskiego geniuszu mu nie ubylo. Powiedziałbym, że jest nawet mądrzejszy i przede wszystkim bardziej wyluzowany. Będzie dawał show
22
Żal mi fanów psychofanów Ronaldo, którzy mieli możliwości podziwiać całą kariere najlepszego zawodnika w historii, ale postanowili stanąć po drugiej stronie bariery i udowadniać na siłę wyższość swojego idola, w którą nikt nie wierzy. Tyle przegapić.
8
@mekston Dembele z tą swoją śmieszną ilością minut nawet nie powinien być brany pod uwagę.
2
Laga na Lukaku jest grana
2
@APTAPT Lakaka ma 90 goli dla tej reprezentacji. Nie zestawiaj go z takimi leszczami
2
Deco weź dzwoń i zaklepuj