0

@Rewolucja123 Joao Felix mu wygrał lige

4

@aspr1me No i to była dobra decyzja. Za mało juz daje sportowo Lewy, żeby siedzieć tu na takim ogromnym kontrakcie. Najlepszy moment na pożegnanie.

3

@Salchent Umowa dla Christensena to jest ukłon ze strony Laporty za to, że dzięki niemu mogliśmy coś działać w okienkach transferowych. Wyrejestrowanie go napewno pomogło przy rejestracji Olmo, prawdopodobnie przy Joanie Garcii również. Dunczyk nigdy nie robił problemów, czy cyrków w przeciwieństwie do takiego "kapitana" Ter Stegena. Poza tym, gdy już był zdrowy to jego poziom sportowy był niepodważalny. Zawsze prezentował solidny poziom

0

@Gaucho Cancelo i Grimaldo to najlepsze opcje. Ewentualnie ten Cucurella jeszcze

1

@FcPortoFan1999 W tej samej lidze trzeba mieć 40 punktów, żeby się utrzymać xd

0

Potencjalne 62 punkty na 102 możliwych wygląda mizernie. Średnia 1.73 zdobytych punktów wystarcza do zdobycia mistrzostwa xd

1

Spora szansa, że Czubak zostanie królem strzelców Ekstraklasy. Dawno nie było Polaka z tym tytułem. Szacunek jeszcze wiekszy, bo strzelał dla klubu, który walczył o utrzymanie.

4

Cztery lata minęły, a mam wrażenie, że całkiem niedawno jaraliśmy się jego transferem. Jego zasługi dla tego klubu są niepodważalne, ale to był najlepszy moment na pożegnanie.

3

@Luciano99 A ja w Evertonie

4

@Encore Joao Pedro, to akurat mógłby nieźle latać na tym mundialu. Trochę szkoda, ale Neymar musi tam jechać za wszelką cenę. Za całokształt mu się należy

2

@MesQueUnClub_87 Za tyle pieniędzy rocznie, to Anka będzie chodziła odziana od stóp do głowy i trzy razy dziennie modliła się w stronę słońca.

23

Nie słyszałem, ani nie widziałem, żeby Yamal podżegał przeciwko Izraelowi, czy szerzyl mowę nienawiści. Poprostu wymachiwal sobie flagą Palestyny. Skoro w Izraelu odebrali to aż tak osobiście, to może z nimi i ich postępowaniem w Strefie Gazy jest coś nie do końca okej?

2

@Cou7_ley Jest dla niego miejsce w obecnej Barcelonie. Bardzo solidny na śo, z braku laku obskoczy też lo. Zarabia niedużo, kocha ten klub, nie marudzi na ilość minut. Idealny rezerwowy i żołnierz Flicka

2

@VamosDeJong Jak ma wypaść? Geniuszu mu nagle nie ubyło. Dalej będzie woził wszystkich, tylko pewnie z trochę mniejszą częstotliwością niż dotąd.

4

A kto to jest Weseley Sneijder?

1

@AmigoBlancos Kowal to chociaż chleje i wiadomo z czego się to bierze.

8

Jakby mi ktoś po przegranym październikowym El Clasico powiedział, że na koniec sezonu w Realu trenerem będzie pachołek Arbeloa, Valverde dostanie wpierdol od Tchouameniego, Mbappe będzie miał wyjebane, Dani C zostanie oficjalnie uznany kretem, Biali będą drugi rok z rzędu bez żadnego Pucharu, Perez odstawi taki cyrk na konferencji i jeszcze będą krążyły plotki o powrocie Mourinho, to nie uwierzyłbym. Życie pisze ciekawe scenariusze. Serdeczne podziękowania dla Viniego i Bellisia za zwolnienie Xabiego Alonso i rozpieprzenie "dlugofalowego" projektu na samym jego starcie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

To mówicie, że będą wolne, madryckie wybory? Putin byłby dumny z dziadka Pereza.

19

Gavi to jest dzik. Dwie ciężkie kontuzje kolana, a on za każdym razem wraca jeszcze lepszy i mocniejszy.

0

@Gibbon_FCB xddd 2/3 najlepszych zawodników z kadry nie mogło zagrać od 1 minuty, mamy prowadzenie, a tu i tak narzekanie. Co wy byście chcieli Rashfordem I Ferminem na skrzydle manite władować?

2

Madrid, cabrón saluda al campeón!

0

Komentarz usunięty

2

@Arkon Mam tak samo. Mecz piłki nożnej ma mi sprawiać przyjemność. Same puchary, bez cieszenia oka grą są dla mnie bezwartościowe.

2

Siedmiu wychowanków w wyjściowym składzie na El Clasico. Duma z La Masii.

9

Huijsen dostał wpierdol po rozgrzewce i Asencio musi wyjść.

2

@Lionel_Messi10 Nie no kurwa, Camp Nou to jednak jest Camp Nou. Niepowtarzalna atmosfera. Przecież to wygląda i brzmi jak jakieś Koloseum, historyczna arena walk wojowników.

9

Do boju Panowie. Zagrajcie dzis dla siebie i Pana Trenera Hansiego Flicka, który przeżywa osobistą tragedię, jaką jest strata ojca.

1

Arsenal chyba jednak chce zbutelkować lige

0

@Ilka W następnej kolejce przegrana i pyk 16 miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?