Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nic, do boju Ferrari!
3
@Kengo Ale by było machanie łapami jakby Ronaldo był na miejscu tego kolegi, któremu nie wystawił patelni sam na sam z bramkarzem xd
13
@Kgorecki2500 Kobiety z dziećmi, to byli Ci agresorzy i najeźdźcy, których trzeba było zniszczyć w absolutnie bestialski sposób? Niedobrze się robi patrząc na takie próby wybielania zbrodni. Zamiast przyjąć to na klatę, to odwraca się kota ogonem. Ja naprawde rozumiem, że Ukraincy mogą mieć inny odbiór samego UPA niz my, bo to była ich powstańcza armia do walki z ruskimi, ale negowanie zbrodni jakich się dopuściła jest niedopuszczalne.
0
Teraz patrzę, że całkiem przyjemna ekipa się zebrała u nas na mecz legend Barca vs Liverpool. Busi, Iniesta, Deco, Mascherano, Alba, Bojan, Abidal, Rivaldo, Puyol
https://www.instagram.com/p/DZPmdWvgGS5/?img_index=13&igsh=NWllN2o0bW0xb3Q5
1
@FcPortoFan1999 Podbeskidzie musi zostać w 2 lidze. Obejrzałby derby, takie z Łęczną
2
@AlwaysBlaugrana Najwyżej będziemy wygrywac po 7:4, 5:3. Mi pasuje
0
@kaamil1910 Raphinha to urodzony lider. Niewazne czy to Gavi z Barcelony, czy Vinicius z Brazylii, on zagryzie za drużynę i kolegów.
3
@Cule1234 No pasują mu te nasze barwy. Mam nadzieje, że zobaczymy go na Camp Nou ładującego brameczki z wolnych.
13
Michał Pazdan takich meczów nie przegrywa. Powrót legendy do Ekstraklasy
6
@John_Doe Polacy ogólnie nie potrafią grać w piłkę w żadnym ustawieniu.
1
Kapustka To jakiś nieślubny synalek Urbana, że go za uszy ciągnie do tej kadry?
1
Świderski narazie lepiej niż Lewandowski w tym meczu. Jednak, gdy napastnik biega, to widać różnicę
0
Ale dalibyśmy show na mundialu z taką grą xd
2
Hahaha 60-letni Yarmolenko im się tam urywa co chwila. Dajcie spokój
2
Tomek Kędziora jest mocny jak trzeba się pokłócić i poszarpać z Ukraińcem. Gorzej, gdy trzeba bronić.
3
Ale przypierdolił :o
5
Mecz towarzyski druzyn, które przejebaly baraże, grany do kotleta, ale widzę, że niektórych emocje ponoszą xd
5
Zrobienie obowiązku śpiewania drugiej zwrotki hymnu, to była świetna decyzja. Mazurek Dąbrowskiego, to najpiękniejszy hymn świata
1
Lucho sprawil, że świat zaczął lubić PSG. Wspaniałym człowiekiem jest Luis Enrique.
1
@BorzyKrzys Poprostu stary chlop nigdy nie jest tak stary, jak stara baba.
1
@takisobiektos Zasługi Ibry dla Milanu są niepodważalne, ale ostatnio chyba więcej szkodzi, niż pomaga.
1
@Arkon Angole, żeby nauczyć się grać w piłkę w tej swojej Premier League musieli naściągac hiszpańskich trenerów, którzy proponują coś więcej niż kopnięcie piłki do przodu i biegnięcie za nią. Praktycznie cała czołówka Ligi ma/miała (City) trenera z Hiszpanii.
0
@Encore Neymar juz weteran. Czuję się staro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Gerard Martin > Jakub Kiwior w tym momencie. Ten transfer nie ma sensu. Tu potrzebny jest totalny szef obrony jak Inigo, a nie kolejny zawodnik do rotacji.
1
6 samochodów poza torem, ale jest jedna stała rzecz we Wszechświecie. Ostatni jedzie Bottas xd
0
@Karol145 Przede wszystkim jak ta kadra wygląda? Fullkgrug, Gimenez, Loftus-Cheek, Saelemaekers? To jest Milan, czy jakieś Sassuolo? To są nazwiska na Ligę Europy, środek tabeli i ten sezon to potwierdza.
3
Liga Mistrzów fajna sprawa, lecz Europy też ciekawa.
3
No nie ma większych przegrywów od Atletico w tym sezonie, a to powoduje jeszcze większe wkurwienie, że takie placki nas wyrzuciły z Ligi Mistrzów i Pucharu Króla..
0
@D10SLEO Lechia podobnie jak Wisła już dawno powinna zostać zdegradowana do 4 Ligi za te swoje problemy i przekręty finansowe. Jakoś Widzewa, Poloni, czy Zawiszy nie było szkoda wyrzucić niżej, a tutaj wszyscy głaszczą się po główkach i udają, że w Lechii jest wszystko normalnie.