Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michael24 W 2027
1
@FC1899Barca Ta obrona oprócz Araujo wygląda mocno średnio.
0
@Vebrol Laporta sprzedaje dusze
3
@ikar34 Tak zmieniajmy trenerów co roku. Świetny pomysł. Kogo chcesz na miejsce Xaviego? Przecież żaden trener z doświadczeniem nie wejdzie w to bagno, jakie panuje obecnie w Barcelonie. Jak mamy brać kolejnego Setiena, to wolę już dać czas Generałowi. Zresztą cel jaki miał na ten sezon zrealizował. Awansował do LM zajmując 2 miejsce w lidze.
3
@Momals11 To był chyba najlepszy okres w historii piłki nożnej. Messi vs Ronaldo, Barcelona vs Real.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kacper1432 To byłoby ciekawe zestawienie, chociaż Khalidov też już rozbity.
0
Dadzą Pudzianowi o pas, czy nie? Jak myślicie?
0
@Pilka_jest_okragla I to jeszcze jak ładnie zayebal
3
@VegetaPolska Pomijając to, że mundial się nie liczy do tegorocznej ZP, oni serio myślą, że Polska coś na nim ugra?
1
@norbi77 Real dziś nie zagrał kompletnie nic. Inną sprawą jest to, że Liverpool w drugiej połowie też grał słabo.
0
@Kacper1432 Madryciak!!!!!!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr Samo się nic nie zrobi, a cierpliwy to i kamień ugotuję
1
@dziaraka Brawo Ty!
0
@DonAndrzejos Kiedyś nieźle latał na lewej u nich.
0
Z tego co widziałem to większość "eskpertów" stawiała na Materle, a tu Pudzian grubo po 40 go skończył. Chłop jest tytanem pracy i szacunek mu się należy.
3
Benzema kozak, Vinicius kozak, ale to co robi Courtois na bramce w tym sezonie to jest niesamowite. Zawodnik meczu
0
Kroos ładne oadolino
3
Diaz dziś słabo. Nie dawał sobie rady z Carvajalem
0
Courtois im ten mecz wybroni
1
@MesQueUnClub96 Gdzie ich niby oszukali? Spalony prawidłowo odgwizdany. Gówno grają i tyle.
0
Liverpool koncentracja w obronie musi być. Real gówno gra.
0
@draxidox Ale oni są już żałośni z tym bólem o Mbappe
3
@Herato Ronaldo nie pogodziłby się z rolą jokera według mnie. Zaraz zaczęły by się fochy, przytyki. Rozwaliloby to szatnie. Zostanie w United.
4
@Kondziubarca Nie no Koemana wyzywać od szkodników, ludzieee... Ten facet zrobił tyle dobrego dla tego klubu, że stoi wśród największych legend. Nawet średnio udany etap trenerski nie może tego zmienić.
0
@Messibestplayerintheworld I cyk, jest już zastępstwo za Dembele.
0
@MarFan Dobra "dzieciaku" nie gorączkuj się tak. Przecież on nigdzie nie napisał, że Lapcio powinien podpisać umowę z CVC, żeby zatrzymać Leo, tylko o tym, że nasz prezydent to pieprzony populista i robił ludzi w balona do samego końca, że Messi zostanie. Traktujecie go jak jakiegoś bożka, a chłop gada co mu ślina na język przyniesie, żeby tylko was zadowolić. Tak, jest najlepszym prezydentem w historii tego klubu, uczynił go wielkim, ale to, że jego słowa powinno się traktować z przymrużeniem oka jest prawdą.
0
@VegetaPolska Nie bluźnij
12
@Sau_Ron Frenkie De Jong to szrot?