0

@Michael24 W 2027

1

@FC1899Barca Ta obrona oprócz Araujo wygląda mocno średnio.

0

@Vebrol Laporta sprzedaje dusze

3

@ikar34 Tak zmieniajmy trenerów co roku. Świetny pomysł. Kogo chcesz na miejsce Xaviego? Przecież żaden trener z doświadczeniem nie wejdzie w to bagno, jakie panuje obecnie w Barcelonie. Jak mamy brać kolejnego Setiena, to wolę już dać czas Generałowi. Zresztą cel jaki miał na ten sezon zrealizował. Awansował do LM zajmując 2 miejsce w lidze.

3

@Momals11 To był chyba najlepszy okres w historii piłki nożnej. Messi vs Ronaldo, Barcelona vs Real.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kacper1432 To byłoby ciekawe zestawienie, chociaż Khalidov też już rozbity.

0

Dadzą Pudzianowi o pas, czy nie? Jak myślicie?

0

@Pilka_jest_okragla I to jeszcze jak ładnie zayebal

3

@VegetaPolska Pomijając to, że mundial się nie liczy do tegorocznej ZP, oni serio myślą, że Polska coś na nim ugra?

1

@norbi77 Real dziś nie zagrał kompletnie nic. Inną sprawą jest to, że Liverpool w drugiej połowie też grał słabo.

0

@Kacper1432 Madryciak!!!!!!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr Samo się nic nie zrobi, a cierpliwy to i kamień ugotuję

1

@dziaraka Brawo Ty!

0

@DonAndrzejos Kiedyś nieźle latał na lewej u nich.

0

Z tego co widziałem to większość "eskpertów" stawiała na Materle, a tu Pudzian grubo po 40 go skończył. Chłop jest tytanem pracy i szacunek mu się należy.

3

Benzema kozak, Vinicius kozak, ale to co robi Courtois na bramce w tym sezonie to jest niesamowite. Zawodnik meczu

0

Kroos ładne oadolino

3

Diaz dziś słabo. Nie dawał sobie rady z Carvajalem

0

Courtois im ten mecz wybroni

1

@MesQueUnClub96 Gdzie ich niby oszukali? Spalony prawidłowo odgwizdany. Gówno grają i tyle.

0

Liverpool koncentracja w obronie musi być. Real gówno gra.

0

@draxidox Ale oni są już żałośni z tym bólem o Mbappe

3

@Herato Ronaldo nie pogodziłby się z rolą jokera według mnie. Zaraz zaczęły by się fochy, przytyki. Rozwaliloby to szatnie. Zostanie w United.

4

@Kondziubarca Nie no Koemana wyzywać od szkodników, ludzieee... Ten facet zrobił tyle dobrego dla tego klubu, że stoi wśród największych legend. Nawet średnio udany etap trenerski nie może tego zmienić.

0

@Messibestplayerintheworld I cyk, jest już zastępstwo za Dembele.

0

@MarFan Dobra "dzieciaku" nie gorączkuj się tak. Przecież on nigdzie nie napisał, że Lapcio powinien podpisać umowę z CVC, żeby zatrzymać Leo, tylko o tym, że nasz prezydent to pieprzony populista i robił ludzi w balona do samego końca, że Messi zostanie. Traktujecie go jak jakiegoś bożka, a chłop gada co mu ślina na język przyniesie, żeby tylko was zadowolić. Tak, jest najlepszym prezydentem w historii tego klubu, uczynił go wielkim, ale to, że jego słowa powinno się traktować z przymrużeniem oka jest prawdą.

0

@VegetaPolska Nie bluźnij

12

@Sau_Ron Frenkie De Jong to szrot?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?