Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@taris Przecież Pedri to nasz najlepszy grajek w pomocy. Bez niego nasza gra odrazu wygląda gorzej. Zapewne od niego Xavi będzie zaczynał ustalanie składu niedługo, ale zgodzę się, wszystkiego grać nie powinien. Już mieliśmy przykład za Koemana, co się dzieje z młodymi zawodnikami, gdy za dużo grają. Pytanie tylko, czy obecnie stać nas, żeby na ławce trzymać takich zawodników jak Soler, Kessie, Torre czy Gavi? Trochę tłoczno.
76
Wczoraj to on powinien wejść, a nie Dembouz po chorobie.
0
@Matt_i1992 Kessie jest bardzo dobrym grajkiem, ale ten sezon ma bardzo przeciętny. Liczę na to, że zmiana otoczenia wpłynie na niego pozytywnie, tak jak na Aube.
2
@MesQueUnClub96 Na słoniach, jak Hannibal
2
@Mns21 Jak Alonso, to tylko Fernando.
11
@Bykunn Nie wpada w ucho, tylko wkurwia.
13
Specjalne miejsce w piekle jest dla osoby, która wymyśliła reklame Shopee...
7
@Malboro39 Gdyby ten Dembele nauczył się strzelać bramki, to byłby zdecydowanie lepszym piłkarzem niż Vinicius.
0
@A4ron A ja nie rozumiem dosrywania się do stylu gry Villarealu. Postaw sobie ich kadrę przy Bayernie, czy Liverpoolu. Porównaj jakość i doświadczenie. Przecież granie otwartej piłki z Liverpoolem skończyłoby się dla nich wynikiem 5:0 albo i wyżej. Mierz siły na zamiary.
Już pomine fakt, że te 270 minut, o których piszesz jest totalnie od czapy wzięte, bo w pierwszym meczu z Bayernem mieli spokojnie z 6 okazji bramkowych i byli zdecydowanie lepsi na boisku od Bawarczyków.
1
@Hubsao Bardzo dobrze. Ruscy to chyba zapomnieli, że jak się wojnę prowadzi u sąsiada, zaraz za swoją granicą, to jakieś rakiety mogą spaść też na ich terytorium. Ukraina to nie jest odległy Afganistan.
0
@FC1899Barca Jakby De Bruyne wygrał LM i Premier League to spokojnie by zasłużył na ZP.
2
@Herato W jednym meczu 4 nie strzeli.
20
@FC1899Barca 1) MSN, nikt nie grał tak jak oni, ale szkoda, że tylko jedną LM wzięli
2) BBC
3) Trio z Liverpoolu
2
@Comentateiro Jakby ona trafiła na polską wieś 20 lat temu... Zawał murowany
1
Roberto prawdziwy kapitan. Jak to herbu nie calowal, jak to nie zapowiadał obniżki wynagrodzenia, a tu cały sezon na L4 sobie przeleżał. Teraz łaskawie wynagrodzenie obniża, bo nikt inny nie był taki głupi, żeby płacić mu tyle ile chce.
1
@MesQueUnClub96 Jak Inieste to i Bojana odrazu można z Kobe zawinąć
1
@Lukas90 Jak będziemy trenera co pół roku zmieniać, to nigdy tu nie będzie drużyny gotowej do rywalizacji z najlepszymi. Dajcie mu czas. Pokazał już jak ta drużyna może grać pod jego wodzą i jakie ma możliwości.
0
@FC1899Barca Radomiak za rok walka o utrzymanie.
1
@Medium Inter ma jeszcze mecz mniej. Jak go wygrają i tak będą pierwsi. Wydają się być naładowani po 3:0 w derbach.
1
@Rust_Cohle Lenglet 2.0, z tym, że Lenglet przyszedł do Barcelony po bardzo solidnym sezonie w Sevilli i dopiero później mu się coś w głowie poprzestawiało.
21
@JohnA Chłop nawet nic o szpitalu nie wspomniał, a ty tu z pielęgniarką wyjeżdżasz.
6
@kkbarca Z Sociedad też pewnie szans nie było? Wszystkich meczów nie wygramy na pewno, ale Betis też nie.
5
@taris No z dwojga złego, lepiej już w tę stronę.
8
@Przemek2323 Spokojnie zaraz wyszkolą nowych kontrolerów na KUL-u. Tak samo jak lekarzy.
0
@Pilka_jest_okragla Ten Messi to coś nie coś potrafi
5
@Joe_Pesci I ten cieszący się Ramos z tyłu :D
0
@Herato Na mistrzostwo Niemiec taki Schick by im w zupełności wystarczył.
0
@Gall No i kto z nich najdłużej utrzymuje się w pierwszej drużynie? Nie kto inny jak Ricard Puig
5
@barcelonaLM Będzie hat-trick wpierdoli?
2
@GeneralXavi Na LE też nie zasługują obecnie. Sezon bez pucharów dobrze by im zrobił