3

@Esteban_ Koeman - Ludwiczek, ale to z jego epizodu trenerskiego xd. Ewentualnie jeszcze Xavi - Danzel

0

@Rupert_Haubica Każdemu by siadła, po tym co oni tam odpierdalają

8

Kto by się przed sezonem spodziewał, że Sainz w Williamsie będzie 2 razy na podium, a Hamilton w Ferrari ani razu.

0

@MichuZ44 Utrzyma bo się tu nie da wyprzedzac

0

@Szczygiel06 xddddd wszędzie teorie spiskowe

1

Ale gówniany tor. Tu nawet nie ma gdzie wyprzedzać

0

@Xxxbarca4ever Na farcie, bo dużo przetasowań było z tyłu.

2

@misterio Tęsknię za tymi podaniami Messiego

0

@LeszekFCB Tak z pewnością

4

@Stinger_ Dokładnie. Zmieścić się w top 24 i tyle. Na wiosnę i tak trzeba wygrać z każdym, więc dwa dodatkowe mecze nie robią różnicy. Tak naprawdę Liga Mistrzów zaczyna się wiosną.

0

@fart Nie wiem z czego wy się w tej Legii cieszycie. Przecież z Papszunem będziecie grać najgorsza piłkę w lidze

0

@VegetaPolska Ja widzę różnicę. Za Thurnbichlera Wąsek był zawodnikiem na pierwszą 10, czasem na podium. Teraz będzie miał ciężko o punkty. Tak spieprzyć dobrego zawodnika.... Szkoda, że Paweł nie zdecydował się na indywidualnego trenera bo Maciusiak to nieporozumienie. Nic tylko Kubackiemu i Zniszczolowi pogratulować.

0

@Fog_W_1899 Norris dowiezie. Wygrywa w Katarze i zamyka temat.

0

@LeszekFCB Norrisowi wystarczy dojeżdżać w top 5 i będzie mistrzem. Max też nie wygra wszystkiego do końca. Zwłaszcza, że tory pod Mclarena teraz.

0

@Eklerek Norris dowiezie

9

Bułgaria 2:0 Gruzja. Potężny zjazd do bazy Gruzinów po świetnym występie na ostatnim Euro. 3 punkty w grupie zaledwie.

2

@BorzyKrzys Kto to kurwa w ogóle jest?

1

Small Island. Big balls

2

@Jackazz Przecież jest ładna

0

@Who_you_mam Wszołek akurat dobrze za Urbana wygląda w kadrze. Bardziej czepiałbym się bezbarwnego Slisza i Drągowskiego w bramce.

0

@Pawlak1992 Liga Narodów to popierdółka nie turniej. Nikt nie zabija się, ani nie marzy o jakiejś Lidze Narodów. Na mundialu, czy Euro gra się jak o życie. Ostatnie dwa wielkie turnieje w wykonaniu CRa pokazują dobitnie, że to nie przejdzie.

1

@Pawlak1992 Spokojnie. Portugalia nic nie wygra, dopóki Ronaldo będzie w drużynie.

7

@Eklerek Czyli jesli Joan Garcia zacznie palić szlugi od Szczesnego, to nie wpuści już nigdy żadnej bramki?

0

@BorzyKrzys Linkin Park >>>>>> Olivia Dean > wszystkie Taylor Swifty świata

1

@Barceloniarz987 Pewnie przez tą śmieszną Ligę Narodów. My na ostatnie Euro też dostaliśmy się psim swędem. Graliśmy baraze, pomimo, że w grupie eliminacyjnej mieliśmy trzecie miejsce.

3

Gruzja po ostatnim świetnym występie na Euro trochę mnie rozczarowała w tych eliminacjach. Hiszpania wiadomo, że potęga, ale tylko 3 punkty w 5 meczach wyglądają słabo.

0

@kanver_ Kubica za Le Mans

1

@Filipem Uj z Lewandowskim. Kubicy nie dał bezbożny madrycki agent.

8

"Nie ma mocnych" na Polsacie. Młoda Anna Dymna, to był inny wymiar naturalnego piękna

0

@Roobo Tu już nie ma czego psuć. Po 10 latach Pisu wszystko jest doszczętnie rozjebane. Teraz poprostu sobie trwamy w tym syfie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?