Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Esteban_ Koeman - Ludwiczek, ale to z jego epizodu trenerskiego xd. Ewentualnie jeszcze Xavi - Danzel
0
@Rupert_Haubica Każdemu by siadła, po tym co oni tam odpierdalają
8
Kto by się przed sezonem spodziewał, że Sainz w Williamsie będzie 2 razy na podium, a Hamilton w Ferrari ani razu.
0
@MichuZ44 Utrzyma bo się tu nie da wyprzedzac
0
@Szczygiel06 xddddd wszędzie teorie spiskowe
1
Ale gówniany tor. Tu nawet nie ma gdzie wyprzedzać
0
@Xxxbarca4ever Na farcie, bo dużo przetasowań było z tyłu.
2
@misterio Tęsknię za tymi podaniami Messiego
0
@LeszekFCB Tak z pewnością
4
@Stinger_ Dokładnie. Zmieścić się w top 24 i tyle. Na wiosnę i tak trzeba wygrać z każdym, więc dwa dodatkowe mecze nie robią różnicy. Tak naprawdę Liga Mistrzów zaczyna się wiosną.
0
@fart Nie wiem z czego wy się w tej Legii cieszycie. Przecież z Papszunem będziecie grać najgorsza piłkę w lidze
0
@VegetaPolska Ja widzę różnicę. Za Thurnbichlera Wąsek był zawodnikiem na pierwszą 10, czasem na podium. Teraz będzie miał ciężko o punkty. Tak spieprzyć dobrego zawodnika.... Szkoda, że Paweł nie zdecydował się na indywidualnego trenera bo Maciusiak to nieporozumienie. Nic tylko Kubackiemu i Zniszczolowi pogratulować.
0
@Fog_W_1899 Norris dowiezie. Wygrywa w Katarze i zamyka temat.
0
@LeszekFCB Norrisowi wystarczy dojeżdżać w top 5 i będzie mistrzem. Max też nie wygra wszystkiego do końca. Zwłaszcza, że tory pod Mclarena teraz.
0
@Eklerek Norris dowiezie
9
Bułgaria 2:0 Gruzja. Potężny zjazd do bazy Gruzinów po świetnym występie na ostatnim Euro. 3 punkty w grupie zaledwie.
2
@BorzyKrzys Kto to kurwa w ogóle jest?
1
Small Island. Big balls
2
@Jackazz Przecież jest ładna
0
@Who_you_mam Wszołek akurat dobrze za Urbana wygląda w kadrze. Bardziej czepiałbym się bezbarwnego Slisza i Drągowskiego w bramce.
0
@Pawlak1992 Liga Narodów to popierdółka nie turniej. Nikt nie zabija się, ani nie marzy o jakiejś Lidze Narodów. Na mundialu, czy Euro gra się jak o życie. Ostatnie dwa wielkie turnieje w wykonaniu CRa pokazują dobitnie, że to nie przejdzie.
1
@Pawlak1992 Spokojnie. Portugalia nic nie wygra, dopóki Ronaldo będzie w drużynie.
7
@Eklerek Czyli jesli Joan Garcia zacznie palić szlugi od Szczesnego, to nie wpuści już nigdy żadnej bramki?
0
@BorzyKrzys Linkin Park >>>>>> Olivia Dean > wszystkie Taylor Swifty świata
1
@Barceloniarz987 Pewnie przez tą śmieszną Ligę Narodów. My na ostatnie Euro też dostaliśmy się psim swędem. Graliśmy baraze, pomimo, że w grupie eliminacyjnej mieliśmy trzecie miejsce.
3
Gruzja po ostatnim świetnym występie na Euro trochę mnie rozczarowała w tych eliminacjach. Hiszpania wiadomo, że potęga, ale tylko 3 punkty w 5 meczach wyglądają słabo.
0
@kanver_ Kubica za Le Mans
1
@Filipem Uj z Lewandowskim. Kubicy nie dał bezbożny madrycki agent.
8
"Nie ma mocnych" na Polsacie. Młoda Anna Dymna, to był inny wymiar naturalnego piękna
0
@Roobo Tu już nie ma czego psuć. Po 10 latach Pisu wszystko jest doszczętnie rozjebane. Teraz poprostu sobie trwamy w tym syfie.