33

Teraz muszą potroić ofertę z lata, żeby mówić o czymkolwiek. Poza tym Fermin, to dobry żołnierz. Nigdy nie narzeka. Ja bym go nie sprzedał za żadne pieniądze.

2

@urbipl Wyceny z czapy totalnie. Yamal w życiu 20 goli w lidze nie strzelił, a zaraz pół miliarda będzie warty. Ciekawe na ile Messi z 2012 roku byłby teraz wyceniony... O Gulerze, Wirtzie, czy Bellinghamie nawet nie ma co pisać.

1

Enrique Setién Solar. Inaczej Quique Setién, pseudonim "Pasterz".

0

@Seledynowy Joan Garcia ogarnie temat.

2

Yamal jakiś zakład o asystę zewniakiem ma pewnie

0

@NeroTFP1 Tym się różnią chłopcy od mężczyzn.

4

Lapcio lufę walnął. Kamery przyłapaly

1

@SiempreCule10 Myślę, że Atletico się poprostu zesra i Real to przepchnie kolanem

0

Dawać Szczęsnego na boisko. Karnego zrobi i będą jakieś emocje

0

@majkiii Jakby nie patrzeć wyniki go bronią. Może w tym szaleństwie jest metoda?

3

Ja nie mówię, że Simon to zły bramkarz. Jest całkiem solidny, ale jak do wyboru są wybitni Raya i Joan Garcia, to De La Fuente nie powinien się nawet chwili zastanawiać.

3

Flicku musi częściej Yamalem grać na 10. Raz, że Raphinha wygląda tam słabiej niż na LS, dwa Yamal byłby częściej pod gra, a trzy Roony zasługuje na więcej minut.

1

@macio_944 Bo jest inteligentniejszym piłkarzem. Już nie będę nawet niczego sugerował ^^

4

Rooney jesteś taki kozak, że kupiłbym Cię jeszcze raz

2

Rooney dobrze chodzi. Złoty chlopak

2

Brawo Ferran. Należało się za tą asystę, która mu zabrał Fermin chwile wczesniej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@karci0 Jeszcze się ozapierdalasz przez cały rok. Odpoczywaj póki możesz

1

Punkty zawodników trenera Macieja Maciusiaka w zawodach Turnieju Czterech Skoczni:
- 28 miejsce P. Wąsek (Oberstdorf)
- 30 miejsce D. Kubacki (Innsbruck)
Koniec listy.
Kadra A proszę Państwa xd

1

@NeroTFP1 Jeżeli Żyła nie odpali czegoś ekstra w Zakopanem (o ile w ogóle będzie skakal), to wymieniona przez Ciebie trójka powinna jechać na Igrzyska bez żadnej dyskusji.

2

@kubix05 Dziń dybry

0

Pałasz co dorwała do wywiadu gościa xdd

4

Co sie chłopu dziwić? Nie chcial osłabiania kadry.

0

@FanBarcy22 Elegancko chłopak wypoczęty na drugą część sezonu. O to chodzi

0

Czyli w drugiej połowie sezonu o puchary napierdalamy się z parą Maldini-Cubarsi na śo. I to jest jakby okej.

5

@TaughtMule Flick wyszedł z zalozenia, że lepszy rydz niż nic. Zawsze to ktoś do rotacji na bok obrony.

0

@natanvip Maduro ma z demokracją tyle wspólnego, co Marysia Schreiber z rozumem.

1

@Laminedependencia Dostanie Gerarda Maldiniego na stałe na śo. Laporta z Deco pora na CSa

0

@Criss18Barca Czyli jest wypoczęty i gotowy na pół roku orania pod batutą JE Hansa Dietera Flicka.

0

@michal26 Tym się właśnie odróżnia specjalistów i profesjonalną, poważną armię od bandy głąbów z Rosji. Jak sobie przypomnę ich lądowanie w Hostomelu, albo kilometrowe kolumny sprzętu stojące na drodze pod Kijowem, to zbiera mnie na śmiech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?