2

Samsungi zawsze po czasie się zwieszają.

0

Affelay, Chygra, Keirisson, Douglas

1

Ale nawet w gazetce nie ma na obrazku tej książki, też o nią pytałem każdy jedno wielkie zdziwienie :D :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W takim razie możemy pożegnać się z tym świetnym grajkiem.

0

Zabezpieczyć sobie jakoś prawo do niego, żeby odrzucał oferty innych klubów.
Niech Barca go zapewni ze go sprowadzą Ney z nim porozmawia i poczeka na transfer do Nas

2

Po Cou zaczyna zgłaszać się PSG w zimowym okienku.
Radze naszemu sztabowi pospieszyć się z decyzją jego transferu.
Później będzie już nie do wyciągnięcia.

0

Nawiązując do tego ze Messi jest geniuszem samym w sobie.
Wczoraj zacząłem czytać o nim książkę, tak mnie wciągnęła ze dwa rozdziały przeczytałem w godzinę. To jest nieprawdopodobne, że go mamy, a było blisko schyłku, że mógł odejść.

0

ZTE BLADE V6 zobacz

4

No co ty opowiadasz człowieku, to chyba pomyliłeś Douglasa z tym z Bayernu ;)

0

Ty to chyba nie pamiętasz występów Douglasa w Barcy ;)

0

Douglas o.O Czy ja dobrze czytam.. Przecież Vidal go wciąga nosem..

0

I na tej pozycji zostanie, mimo iż ściągniemy PO to przecież nowy nabytek musi mieć zmiennika.

0

Danis ma zadatki na Xaviego ale Lucho inaczej zaczyna go szkolić, bardziej pod Iniestę. A na pozycje Xaviego nadawałby się Cou ewentualnie Veratti który jest nie do wyciągnięcia z PSG.

0

Ma potencjał ale nie potrafi go pokazać, a w niego ciągle wierzę i trzymam kciuki ale obawiam się ze po prostu nie poradzi sobie u nas.
Kolesiowi brakuje zrywu oraz dryblingu a to w środku pola u nas jest niezbędne.

1

Denis gra podobnie jak Xavi nisko na nogach potrafi trzymać piłkę przy nodze, nadać tempo grze lub ją spowolnić oraz potrafię genialnie dogrywać jak robił to Xavi.

1

Za Xaviego już myślę mamy pod gra obecnie z numerkiem Generała

2

czy twoim zdaniem my mamy kogoś kto może zastąpić Iniestę? Don Andreas nie będzie już młody ma swoje lata i trzeba szukać jego następcy, z obecnych pomocników jakich posiadamy żaden nie nadaje się na jego następcę.
Jedynie Suarez ale on bardziej jak Xavi nie jak Iniesta.

0

Panowie jak myślicie Coutinho dołączy do nas?
Jeśli takie szczęście nas trafi to na jakiej pozycji będzie grał?
Ktoś z środka pola będzie musiał koniecznie nas opuścić na kogo stawiacie?
Wydaje mi się, że trafi na Andre Gomesa, mam do chłopaka sentyment ale kurczę nie sprawdza się u nas. taki drugi Illarra który grał w realu.

0

Serial : Czas Honoru jest dobry

0

Courtois jak on przejdzie do Realu to będzie ciężko im wbić jakąkolwiek bramkę w GD. Pamiętam czasy jak grał w Ateltico to zawsze był problemy aby strzelić mu gola.

1

A widziałeś Karbala ;)

0

Draxler w PSG :/ A miałem nadzieje ze któregoś dnia trafi do Nas.

0

Vidal to chyba by musiał mieć jaja ze złota żeby go lucho wystawiał

2

Vidal to by chyba musiał zacząć srać ogniem żeby Lucho go nie skreślał

0

ZERO ZERO ZERO SPRAWIEDLIWOŚĆI ! I to ma być Futbol ? Pasja? Sranie w Banie to jest Perezowizna i jego kasiura, to już nie futbol

1

Cancelo przecież to nie jest typowy PO :/

1

Oczywiscie że lepszy, ale w nurkowaniu nie grze :D

1

Si si si si!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?