PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Samsungi zawsze po czasie się zwieszają.
0
Affelay, Chygra, Keirisson, Douglas
1
Ale nawet w gazetce nie ma na obrazku tej książki, też o nią pytałem każdy jedno wielkie zdziwienie :D :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
PSG wykłada na stół za niego 40 mln
Źródło:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/na-julianie-draxlerze-nie-koniec-philippe-coutinho-na-celowniku-psg/7smtg1
0
W takim razie możemy pożegnać się z tym świetnym grajkiem.
0
Zabezpieczyć sobie jakoś prawo do niego, żeby odrzucał oferty innych klubów.
Niech Barca go zapewni ze go sprowadzą Ney z nim porozmawia i poczeka na transfer do Nas
2
Po Cou zaczyna zgłaszać się PSG w zimowym okienku.
Radze naszemu sztabowi pospieszyć się z decyzją jego transferu.
Później będzie już nie do wyciągnięcia.
0
Nawiązując do tego ze Messi jest geniuszem samym w sobie.
Wczoraj zacząłem czytać o nim książkę, tak mnie wciągnęła ze dwa rozdziały przeczytałem w godzinę. To jest nieprawdopodobne, że go mamy, a było blisko schyłku, że mógł odejść.
0
ZTE BLADE V6 zobacz
4
No co ty opowiadasz człowieku, to chyba pomyliłeś Douglasa z tym z Bayernu ;)
0
Ty to chyba nie pamiętasz występów Douglasa w Barcy ;)
0
Douglas o.O Czy ja dobrze czytam.. Przecież Vidal go wciąga nosem..
0
I na tej pozycji zostanie, mimo iż ściągniemy PO to przecież nowy nabytek musi mieć zmiennika.
0
Danis ma zadatki na Xaviego ale Lucho inaczej zaczyna go szkolić, bardziej pod Iniestę. A na pozycje Xaviego nadawałby się Cou ewentualnie Veratti który jest nie do wyciągnięcia z PSG.
0
Ma potencjał ale nie potrafi go pokazać, a w niego ciągle wierzę i trzymam kciuki ale obawiam się ze po prostu nie poradzi sobie u nas.
Kolesiowi brakuje zrywu oraz dryblingu a to w środku pola u nas jest niezbędne.
1
Denis gra podobnie jak Xavi nisko na nogach potrafi trzymać piłkę przy nodze, nadać tempo grze lub ją spowolnić oraz potrafię genialnie dogrywać jak robił to Xavi.
1
Za Xaviego już myślę mamy pod gra obecnie z numerkiem Generała
2
czy twoim zdaniem my mamy kogoś kto może zastąpić Iniestę? Don Andreas nie będzie już młody ma swoje lata i trzeba szukać jego następcy, z obecnych pomocników jakich posiadamy żaden nie nadaje się na jego następcę.
Jedynie Suarez ale on bardziej jak Xavi nie jak Iniesta.
0
Panowie jak myślicie Coutinho dołączy do nas?
Jeśli takie szczęście nas trafi to na jakiej pozycji będzie grał?
Ktoś z środka pola będzie musiał koniecznie nas opuścić na kogo stawiacie?
Wydaje mi się, że trafi na Andre Gomesa, mam do chłopaka sentyment ale kurczę nie sprawdza się u nas. taki drugi Illarra który grał w realu.
0
Serial : Czas Honoru jest dobry
0
Courtois jak on przejdzie do Realu to będzie ciężko im wbić jakąkolwiek bramkę w GD. Pamiętam czasy jak grał w Ateltico to zawsze był problemy aby strzelić mu gola.
1
A widziałeś Karbala ;)
0
Draxler w PSG :/ A miałem nadzieje ze któregoś dnia trafi do Nas.
0
Vidal to chyba by musiał mieć jaja ze złota żeby go lucho wystawiał
2
Vidal to by chyba musiał zacząć srać ogniem żeby Lucho go nie skreślał
0
ZERO ZERO ZERO SPRAWIEDLIWOŚĆI ! I to ma być Futbol ? Pasja? Sranie w Banie to jest Perezowizna i jego kasiura, to już nie futbol
1
Cancelo przecież to nie jest typowy PO :/
1
Oczywiscie że lepszy, ale w nurkowaniu nie grze :D
1
Si si si si!!!!!