PuszkinFan
Dołączył/a: lipiec 2010
Żory
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ernesto Valverde i Jorge Sampaoli !
Oby to była tylko prawda, to moje marzenie aby zobaczyć, któregoś z nich na ławce trenerskiej.
0
Ciekaw jestem jak by to było gdyby wczoraj w miejsce Gomesa grał Denis
5
Nawet Napoli gra lepiej niż my wczoraj :)
0
Ja real, specjalnke żeby Zrobiło naszym taki pstryczek w nos i obronili to.
0
Nie widzicie w jaki sposób gramy??
Zero pomysłu na grę, podawać do bramkarza lub długie piły na MNS i tyle.
2
Sukcesy które wygrali piłkarze dzięki swoim umiejętnością i przebłyskiem nie dzięki temu, że on ich dobrze ustawił i zmotywował.
3
Jego czas i pokazanie na co go stać już dawno minęły.
0
A wy byście chcieli być prowadzeni przez trenera, który nie ma pomysłu na gre nie ma planu A a co dopiero planu B, trenera, który jak nie idzie nam gra usiądzie marszczy czoło i nic nie robi bo sam nie wiem co. Może by byśmy chcieli mieć takiego trenera bo jesteśmy laikai względem Naszych gwiazd, one potrzebują kogoś z jajem do kogo będą czuć respekt.
0
To chyba Messi miał pomysł i kierował trenera co ma robić.
Luczo jest za cienki na Barce z takimi gwiazdami.
Może i miał jakiś przebłysk bo wygrał tryplet ale to w 90% dzięki piłkarzom.
Dlaczego nie osiągnął tego w Romie??
1. Nie potrafi prowadzić zespołu i nie ma pomysłu na grę
2. w Romie nie było MSN i Iniesety którzy wygrywali by u mecze.
27
Niech Uzune już teraz przejmie stery.
Zobaczą, że to nic nie da i zatrudnią kogoś z jajem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A Czy Lucho ma lub miał pomysł na grę?
Wątpię w to, zero Planu A nie wspominając o Planie B.
W Barcy trzeba nowej krwi czegoś innego niż Luczo czy Koemann.
potrzeba kogoś z jajem kogoś kogo zawodnicy się będą bać i czuć respekt przed nim.
2
Potrójną koronę to wygrało nasze MSN nie Lucho ;)
0
Paco wywalczyl by więcej
0
Nawet taki Emery robi zmiany a my tylko dwie spoko :D
0
Przy dzisiejszej dyspozycji Suarez to tak :D
0
Hahahahaha Hahahahaha
0
Mogły Paco wejsc, więcej by zrobić niż Suarez dziś
1
Niech tak manita będzie.
Na CN będzie o co walczyć, Piqet lubi wbijać manity
0
Jeszcze jedne jeszcze jeden!!!
1
20 min do końca dopiero 2ga zmiana...
0
Składam podpis pod tym
0
Widzę po tym jak Messi gra i jak gra reszta drużyny totalna paranoja i chaos
0
Moim zdaniem Lucho ma wizje jak Maradona w Argentynie ustawi skład o mowi : Messi graj jak chcesz dyrykuj i kieruj wszystkim
0
Co to ma być, oni ciągle grają do Bramkarza
2
Ja liczę tylko na to że Lucho po tym sezonie OUT
0
Na Live Score już składy a u nas nic.
Standard Once de gala z gomesem
0
Przecież prawa stronę zabezpiecza Pique a Roberto go asekuruje tylko, a walczy głównie w pomocy
0
Jego trzeba się najbardziej obawiać
0
To była petarda :D