0

Ernesto Valverde i Jorge Sampaoli !

Oby to była tylko prawda, to moje marzenie aby zobaczyć, któregoś z nich na ławce trenerskiej.

0

Ciekaw jestem jak by to było gdyby wczoraj w miejsce Gomesa grał Denis

5

Nawet Napoli gra lepiej niż my wczoraj :)

0

Ja real, specjalnke żeby Zrobiło naszym taki pstryczek w nos i obronili to.

0

Nie widzicie w jaki sposób gramy??
Zero pomysłu na grę, podawać do bramkarza lub długie piły na MNS i tyle.

2

Sukcesy które wygrali piłkarze dzięki swoim umiejętnością i przebłyskiem nie dzięki temu, że on ich dobrze ustawił i zmotywował.

3

Jego czas i pokazanie na co go stać już dawno minęły.

0

A wy byście chcieli być prowadzeni przez trenera, który nie ma pomysłu na gre nie ma planu A a co dopiero planu B, trenera, który jak nie idzie nam gra usiądzie marszczy czoło i nic nie robi bo sam nie wiem co. Może by byśmy chcieli mieć takiego trenera bo jesteśmy laikai względem Naszych gwiazd, one potrzebują kogoś z jajem do kogo będą czuć respekt.

0

To chyba Messi miał pomysł i kierował trenera co ma robić.
Luczo jest za cienki na Barce z takimi gwiazdami.
Może i miał jakiś przebłysk bo wygrał tryplet ale to w 90% dzięki piłkarzom.
Dlaczego nie osiągnął tego w Romie??
1. Nie potrafi prowadzić zespołu i nie ma pomysłu na grę
2. w Romie nie było MSN i Iniesety którzy wygrywali by u mecze.

27

Niech Uzune już teraz przejmie stery.
Zobaczą, że to nic nie da i zatrudnią kogoś z jajem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A Czy Lucho ma lub miał pomysł na grę?
Wątpię w to, zero Planu A nie wspominając o Planie B.
W Barcy trzeba nowej krwi czegoś innego niż Luczo czy Koemann.
potrzeba kogoś z jajem kogoś kogo zawodnicy się będą bać i czuć respekt przed nim.

2

Potrójną koronę to wygrało nasze MSN nie Lucho ;)

0

Paco wywalczyl by więcej

0

Nawet taki Emery robi zmiany a my tylko dwie spoko :D

0

Przy dzisiejszej dyspozycji Suarez to tak :D

0

Hahahahaha Hahahahaha

0

Mogły Paco wejsc, więcej by zrobić niż Suarez dziś

1

Niech tak manita będzie.
Na CN będzie o co walczyć, Piqet lubi wbijać manity

0

Jeszcze jedne jeszcze jeden!!!

1

20 min do końca dopiero 2ga zmiana...

0

Składam podpis pod tym

0

Widzę po tym jak Messi gra i jak gra reszta drużyny totalna paranoja i chaos

0

Moim zdaniem Lucho ma wizje jak Maradona w Argentynie ustawi skład o mowi : Messi graj jak chcesz dyrykuj i kieruj wszystkim

0

Co to ma być, oni ciągle grają do Bramkarza

2

Ja liczę tylko na to że Lucho po tym sezonie OUT

0

Na Live Score już składy a u nas nic.
Standard Once de gala z gomesem

0

Przecież prawa stronę zabezpiecza Pique a Roberto go asekuruje tylko, a walczy głównie w pomocy

0

Jego trzeba się najbardziej obawiać

0

To była petarda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?