0

Gdzie są ci, którzy po meczu z ATM już wieścili powrót starej Barcy? XD

1

Dest jest nikim przy wiekowym Alvesu.
Busquets nie nadąża, gdy rywal przyciśnie, ale spokojnie, zagra jeden dobry mecz i zaraz znowu zacznie się narracja, że pokazał że wciąż jest kozakiem.
Ter Stegen w niczym nie przypomina bramkarza jakim był wcześniej, ani w bronieniu, ani nawet w grze nogami.

1

@AmigoBlancos To racja przeokrutna. Niektórym naprawdę ciężko docenić umiejętności rywala.

6

@Janiama Złe to było wybicie Ter Stegena, a potem jego ustawienie.

4

Ter Stegen przy strzale nie miał za wiele do powiedzenia, ale akcja zaczęła się od jego idiotycznego wybicia, po raz kolejny w tym sezonie.

0

I nikt nie zakłada Dembele od pierwszej minuty? Dziwne. Ja sądzę, że właśnie są bardzo spore szanse na Dembele w wyjściowym składzie.

0

Statystyka z czapy, o niczym szczególnym nie świadczy, należy to traktować jako ciekawostkę.

0

@Carlosss " Oprócz tego prowadzi się research jak się prowadzi czy aby jego wyniki to nie wynik przypadku."
Aha, no tak sprowadzili go zapewne przez przypadek. Wcale nie zrobili researchu, a to że go obserwowali jeszcze od czasów gry w Stade Rennais to tam nic.

"I tak jak w Borussi jeśli ma przestrzeń robi wiele jak się mu zamuruje bramkę jest problem jedyni wrzutki go ratują."
Chłopie, przecież Dembele w kilku meczach w tym sezonie był jedynym, który był w stanie zrobić jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala. Do siatki nie wpadało, ale biorąc pod uwagę jakich miał partnerów w ataku, to i tak sporo dał.

0

@AxelF Typowy Axel, jako argument zawsze odkopie jakąś sytuację sprzed X lat z Pepem, Ramosem czy kimś tam z Realu.

1

@Elvisek Tak, zakontraktować gościa, bo młody i strzela karne. XD

1

@mokrychlopiec A czy ma strzał?

1

Tani populizm na głównej, ehhh...

0

@Carlosss Ale pieprzenia, a widziałeś jak grał w BVB?

6

Giroud jest najpiękniejszy, a Leao ma największą pałkę! 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

1

@barcelonaLM oby znowu dupnęli ten Inter

1

Najpierw niech się umocnią w top 4, bo nie tylko my walczymy o udział w LM w przyszłym sezonie, za nami jest kilka ekip, które depczą nam po piętach i niewiele punktów do nas tracą. Potem można myśleć o atakowaniu 2-3 miejsca, o mistrzostwie nie ma co snuć fantazji, bo nas od niego dzieli całe 15 punktów straty.

0

@Murazor Jest to spore osiągnięcie, spójrz na dotychczasowe wyniki i zobacz w tabelę ile ekip depcze nam po piętach.

0

@Voldoende A Barca nie pogubi punktów wcale?

0

@stepkovski "Zazwyczaj grają na trzech frontach"

Ale "zazwyczaj" gdy grali na 3 frontach, to nie byli tak ciency jak obecnie. To już nie ta Barca co wtedy, obudźcie się ludzie.

0

@Arczi57 Sam jesteś "flustracja"... XD

0

@siara10 Gówno wygrał? Nuda dla kibiców? Chyba na głowę upadłeś...

1

@kuz Może i by miał pomysł, a może nie, najważniejsze w tym wszystkim że można za niego dostać te ponoć 40 baniek.

0

Ktoś przypomni jak to jest z Griezmannem? Atletico ma obowiązek czy opcję wykupu po sezonie? Zapłacą coś ewentualnie za to?

0

@JarekS Ale jak go wygwiżdżą gdy będzie wchodził z ławki to psychologicznie dla niego samego już niekoniecznie dobrze.

3

@DickSet Tylko czy to wytłumaczenie nie zostało czasem obalone?

3

@Naturopata Że co? Dobrze się czujesz?

0

@Bialyubordowych "to zaszalałeś z tym vinim haha sam dementował te ploty o miłości do barcy ale przecież wszyscy jesteśmy cule cule xd"

A co miał innego powiedzieć? "Tak, to prawda że gra w Barcelonie była moim marzeniem, ale Pan Perez obiecał worek forsy, więc zmieniłem zdanie!" - chyba nie jest aż tak głupi, nic by na tym nie zyskał, a jedynie stracił w oczach fanów.

2

Mam spore wątpliwości co do tego ruchu, ale oby Adama rozwiał je na boisku.

2

Może go biorą żeby pomógł reszcie drużyny na siłce? Od przyszłego sezonu Barca będzie wystawiać jedenastkę koxów na boisko.

0

@Armandi "a z lewej Ansu"

Przepraszam, kto? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?