QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak dla mnie gol to wina Minguezy, bo Depay jak to napastnik, traci piłki gdy próbuje grać odważnie, ale to Oscar zaraz po tym poszedł na raz i dał się łatwo ograć jeszcze na połowie Realu i po tym błyskawicznie poszła kontra i bramka.
1
Ehh... Real przynajmniej ma kogo wpuścić w ławki, a u nas?
Remis brałbym w ciemno.
4
Carlo, jak nie teraz to chyba nigdy! XD
1
@LukaszFan Jest w tym trochę prawdy.
4
Ja się po nim zbyt wiele nie spodziewam. Przynajmniej będzie mniejsze rozczarowanie, a w razie co miłe zaskoczenie.
0
@ToJa79 Pedri??
1
Ale jaja! No ale nic tylko się cieszyć i gratulować.
0
@Borneo jakiego znowu langleta?
1
@Kacper0309 Przecież Asensio i Isco graja taką kupę, ze nawet fani Realu wieszają na nich psy. A co do Nacho... gość ma 30 lat i już lepszy nie będzie. Nie znaczy to że np. Eric Garcia jest od niego lepszy, ale dostał powołanie, bo w przyszłości może stanowić o sile tej reprezentacji.
1
Laporta i Koeman trzymają sztamę i plują na frajernię z fcbarca.
#MójPrezydent #MuremZaKoemanem
0
@Hasszz Bo nas to interesuje?
0
@Ronalwanderinho Tia, ale błyszczy to już co najwyżej w wywiadach albo na Twitterze, bo z pewnością nie na boisku.
2
Dla swojej kariery dobrze zrobił przenosząc się do Atletico, w Barcelonie już by się tak nie odbudował, dalej by nas irytował kopiąc się po czole.
3
Tak jak pisałem przed meczem. To Atletico jest nadzwyczaj słabe, lecz na Barce takie Atletico bez formy i tak wystarczy...
0
@Edinho19911991 " nawet te felietony redakcji są z poziomu niektórych komentujących"
No ba, kwintesencją jest to całe "Okiem Chowańskiego", raka idzie dostać od czytania tych pierdów.
1
Oglądałem ich mecz z Milanem. Atletico zagrało fatalnie słabo, jak nie oni, nie przypominam sobie ich tak zagubionych. Problem w tym, że z Barceloną jest jeszcze gorzej. I zamiast liczyć na spuszczenie im łomotu, obawiam się ile to Atletico bez formy wlepi naszym...
0
Przeczuwam że strzelą nam dzisiaj, obaj.
0
Przydałoby się do tego jakieś aktualne zestawienie kadry Barcy z rozpiską kto ile zarabia.
0
@Barca1988 "musieli odejsc i radza sobie dobrze gdzieś indziej"
Kto taki?
1
Czy wy barany nie widzicie ze to ma być 3-5-2?
4
Haha, taki news na pocieszenie, że "zobaczcie, odszedł i na pewno żałuje". A prawda taka że jest młody, sezon się dopiero zaczął i jeszcze przyjdzie na niego czas.
Chyba nikt normalny nie oczekiwał, że chłopak z rezerw Barcy kupiony za paręnaście milionów z miejsca dostanie pierwszy skład w drużynie wicemistrza Niemiec.
0
@osa91 Dziwne że wszyscy trenerzy rotują zawodnikami w każdym wieku, a nikt nie bierze pod uwagę zdania "Tu nie trzeba być znawcą" osy91 z fcbarca.com...
0
@osa91 Znafffcy... Każdy zawodnik "zasługuje" na rotacje.
0
@Barcelonista94 Rotacje - mówi to coś Panu?
0
@karol130197 Rotacje - mówi to coś Panu?
0
@Cules2011 Rotacje - mówi to coś Panu?
0
@El dominatore Rotacje - mówi to coś Panu?
0
@AduŚ07 Rotacje - mówi to coś Panu?
0
@szela1899 Rotacje - mówi to coś Panu?
0
@FioletoweOczy Rotacje - mówi to coś Panu?