0

@Bobo25 psy czasem zjadają własne klocki (serio)

5

Mam nadzieję, że to gówno które zagrali w ofensywie otworzy oczy gamoniom, którzy się tak cieszyli i uważają że posadzenie Dembele na trybunach do końca sezonu jest dobrym pomysłem.
My nie mamy w kim przebierać i taki Dembele robiący wiatr jest dla nas w obecnej sytuacji na wagę złota, nawet jak po skończonym sezonie się stąd zawinie. Gdyby zagrał w Bilbao zamiast Abde lub Jutgli to bankowo parę sytuacji by stworzył, a tak to mieliśmy w pierwszej połowie raptem aż 1 sytuację, wtedy gdy gola strzelił Ferran Torres.

3

Mam nadzieję, że to gówno które zagrali w ofensywie otworzy oczy gamoniom, którzy się tak cieszyli i uważają że posadzenie Dembele na trybunach do końca sezonu jest dobrym pomysłem.
My nie mamy w kim przebierać i taki Dembele robiący wiatr jest dla nas w obecnej sytuacji na wagę złota, nawet jak po skończonym sezonie się stąd zawinie. Gdyby zagrał w Bilbao zamiast Abde lub Jutgli to bankowo parę sytuacji by stworzył, a tak to mieliśmy w pierwszej połowie raptem aż 1 sytuację, wtedy gdy gola strzelił Ferran Torres.

1

De Jong ledwie wszedł i już rzuca Busquetsowi i Ter Stegenowi wyzwanie w walce o tytuł Sabotażysty Meczu! XD

0

@The_Man Nope.

0

@FCB24 A od kiedy to De Jong i Nico są defensywni?

3

Ter Stegen kabaret... XD

5

Ter Stegen ładnie wybronił jedną piłkę, to teraz dalej może w spokoju podawać do przeciwnika. ( ͡º ͜ʖ͡º)

0

Najpierw Busquets, teraz Ter Stegen oddaje piłkę przeciwnikom. Ja nie wiem który z nich dwóch jest większym sabotażystą.

0

Busquets kryminał...

0

@AndOne88 Racją jest to że Benzema wiecznie grał nie będzie i w końcu mu podziękują, faktem jest że kończy w tym roku 35 lat i faktem jest że ma kontrakt tylko do 2023. To że zakładasz że Benzema z racji bycia pupilkiem Pereza i Ancelottiego będzie u nich grał nie wiadomo ile i przez to oleją temat Haalanda jest tylko Twoim pobożnym życzeniem. Mieliby odpuścić Haalanda, bo 35-letni Benzema się obrazi? Gdzie tu sens, gdzie logika, oni nie są idiotami.

2

@AdiKingu96 Może dlatego że jesteśmy na dzień dzisiejszy łatwiejszym przeciwnikiem od Realu?

0

"Jeśli Mbappe przejdzie do Realu, Håland prędzej trafi do Barcelony."

A najprędzej do Manchesteru City.

0

@AndOne88 Ale On ma sporo racji, takie gadanie o Benzemie to głównie Twoje przekonywanie samego siebie, bo Benzema ma 34 lata i mimo tego że strzela gole i jest pupilkiem prezesa to wiecznie grać nie będzie. I przez to jest kilka całkiem możliwych scenariuszy odnośnie przejścia Haalanda do Realu. Pierwszy to taki, że Karim pogodzi się z wiekiem i zaakceptuje rolę zmiennika Haalanda. Drugi to taki, że widząc kogo Perez sprowadza postanowi odejść z honorami już w to lato niż godzić się na rolę zmiennika. Trzeci scenariusz jest taki, że Haaland jeszcze rok się wstrzyma i wtedy przyjdzie do Realu, gdy Benzemy już tam nie będzie, bo on kontrakt ma tylko do 2023. A Perez już na przykładzie Ramosa pokazał, że nie ma problemów z byciem stanowczym, gdy chodzi o (nie)przedłużanie kontraktów z zasłużonymi legendami klubu - i to jest fakt, a nie pobożne życzenie.

18

@masq postradał rozum od odejścia Messiego. Lecz się człowieku!

1

@Galford W sumie ciekawe że nie jest mu to aż tak bardzo wypominane. A tu nawet sobie pogrywa jakby nigdy nic w zespole Barça Legends.

0

@Emhyr "razem z City jesteśmy faworytami"
A to niby na jakiej podstawie?

0

@Borneo Piłeś - nie pisz.

0

@Maker0 I jaki kretyn podpisze taki kontrakt?

0

@YoungMan W styczniu? No tak, bo przecież Mbappe będzie chciał zamienić występy w Lidze Mistrzów na występy w Lidze Europy...

0

@Dankhog "ale właśnie Suarez u nas strzelał w ostatnim sezonie duuuuuzo"

Tia, ale wszystko co nastrzelał to było wypracowane przez Messiego, a poza tym to kopał się po czole. A ATM odżył, bo posłużyła mu zmiana otoczenia, dało mu to kopa i motywację by coś jeszcze pokazać, ale jak widać nie na długo. Jego sprzedaż była koniecznym i słusznym posunięciem, to co było głupie, to puszczenie go do ligowego rywala, powinien być wytransferowany do innej ligi. No i wiadomo, wypadało znaleźć jakieś sensowne zastępstwo dla niego.

0

Kłamczuszek...

0

@dariooo Szczytem głupoty to by było sadzać go na trybunie, gratuluję udanej wspinaczki.

2

On byłby niezły... ale jako zmiennik, nie jako pierwsza 9-tka. Barca nie stwarza sobie tylu sytuacji bramkowych by potrzebujący multum okazji do strzelenia gola Alvaro miał tu wypalić. Ja wiem że na plus jest tutaj to, że jest ograny z kolegami z reprezentacji Hiszpanii, ale mimo tego po prostu nie.

Cavaniego!

0

No fajnie, fajnie mu pocisnął, ale generalnie to Freixa ma rację.

2

@JarekS Ad. 3. To jest istny cyrk jak to jest rozgrywane. W takiej sytuacji Dembele i jego agent rozdają teraz karty i gdyby z tego nie korzystali to byliby po prostu głupimi murzynami.

4

Ale rakowisko w komentarzach, może jestem podły, ale rozbawiły mnie te płacze. XD

Prawda taka że to Dembele i jego agent dyktują warunki w obecnej sytuacji i w sumie się im nie dziwię, byliby głupimi murzynami gdyby postąpili inaczej. Zwłaszcza po tym jak Barca postanowiła najpierw ściągnąć Ferrana Torresa za niemałą sumkę, a przy tym nie będąc pewnym czy będą go mogli zarejestrować.

1

@Frugo07 Piłeś - nie pisz.

6

Za takie pieniądze to wolałbym jednak by kupowali gotowych piłkarzy, takich na już, a nie być może na jutro. Takie sprawdzone nazwiska, a nie młokosa, który ma talent i jest perspektywiczny, ale tak realnie niewiele pokazał i niewiele osiągnął. Takie młode talenty to należy za grosze wyławiać zanim zrobi się o nich głośno albo wynajdywać wśród swoich wychowanków, a nie kupować za 55-75 milionów.

0

Nic dziwnego że City poszło Barcelonie na rękę godząc się na opóźnioną płatność w ratach, jak dla mnie ta cena jest nieadekwatna do obecnej wartości piłkarza. Innymi słowy, to nie oni nam zrobili dobrze tylko my im...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?