QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiem co mam powiedzieć na ten transfer, bo gość jest niemalże anonimowy. To oczywiście zdarza się też w przypadku transferów piłkarzy z egzotycznych lig do topowych europejskich klubów. Ale tutaj jest jakoś tak inaczej, bo ten gość jednak grał pod nosem, w Hiszpanii, w tej samej lidze, a jednak pierwsze słyszę o kimś takim, dlatego jest jakoś tak... dziwnie.
0
@Cochise Ta gra jest świetna, ale to co robi na mnie największe wrażenie, to przedstawiony świat. Te lasy, łąki, pola, rzeki, to wszystko wygląda jak żywcem przeniesiona do wirtualnego świata polska (w przypadku tej gry czeska) wieś.
2
No w jego oczach to się rzeczywiście maluje piękny miesiąc, bo wie że Alba zapewne wypadnie na jakiś czas :D
0
Manchester City wypada na 2 sezony z LM
https://sport.tvp.pl/46660883/manchester-city-wykluczony-z-ligi-mistrzow-na-dwa-sezony-30-milionow-euro-tvpsport
0
@Vhaeraun Ale kogo konkretnego by sprowadzili w zimie? Zapychacza jakiegoś...
1
@Janiama Dokładnie podobnie myślę o tym całym zwolnieniu Valverde w środku sezonu. Destabilizacja to nie jest to czego potrzebuje drużyna licząca się na wszystkich frontach.
1
@SinMistico uważaj, bo zaraz Pax wjedzie i Cię wyjaśni XD
0
@prokofiew Sam się nie wysiliłeś by ułożyć konkretne pytania, rzuciłeś tylko ogólnymi hasłami, a oczekujesz od PiS-owców "RZECZOWEJ" odpowiedzi? No tak, już to widzę jak piszą wyczerpujące teksty, bo jakiś prokofiew z la rambli wymaga! No litości... XD
2
@robsesh pokaż mi tego młodszego lepszego, no i żeby jeszcze przyszedł za darmo najlepiej.
0
@Robertinho Krytykowanie zarządu dla zasady stało się już sztuką, która jak widać weszła w krew nawet członkom "redakcji" serwisu.
A koledzy wyżej już wyjaśnili...
0
Brzydko starzeje się Sergio, z sezonu na sezon co raz to gorzej, ale w tym to już jest tak słabo, że chciałbym go w przyszłym sezonie już nie oglądać, a przynajmniej nie w wyjściowym składzie.
0
@hihohihox Albo przegrywało w LM z jakąś Wisłą Kraków...
0
@dzemeras No ci co piszą #rakiticout to powinni mieć w pierwszej kolejności taki zakaz.
0
Beka z ludzi, którzy wierzą, że od początku zagrają Puig albo Arthur....
3
Rivaldo na tym zdjęciu rzuca spojrzeniem jak ta małpa nosacz sundajsku z memów... XD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/22141076_1920557374932828_8585368735414195383_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ohc=DuHd7HNjE1MAX8xbCLn&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1dcbfb9e2ada4a8b5c8f79ce433e439e&oe=5ED4CF50
2
@YeastMoss Nie no, była przecież sytuacja z Arturo Vidalem, ale tak poza tym to o niczym więcej nie było słychać. Tak jak mówił T. Ćwiąkała - Ernesto Valverde to człowiek, który potrafi ugasić pożar i zaprowadzić spokój w trudnych momentach.
0
@VeB92Nov Jak widać tak...
4
Szkoda chłopa i niesamowity niesmak. Jak by ta Barca źle nie grała, tak nie powinien był zostać zwolniony w takim stylu. Na zbity pysk to się wywala w Realu, a nie tutaj...
0
@VeB92Nov Ale kiedy oni właśnie stoją murem za trenerem sądząc po ostatnich wypowiedziach, pytanie czy na boisku w końce zepną te opasłe gwiazdorskie tyłki.
1
@woro1 Nie każdy ma mentalność obrażonego bachora...
6
Hahaha, co to za pobożne życzenia o zwolnieniu trenera. Brednie!
Przecież tak samo piłkarze i włodarze klubu wypowiadali się po odpadnięciu z Liverpoolem. I faktycznie stanowisko Valverde było niezagrożone.
Teraz też zapewne tak jest. I słusznie, nie zwalnia się trenera w trakcie trwającej kampanii, gdy wciąż są szanse na najważniejsze trofea, i przede wszystkim, gdy nie ma sensownego następcy do wyciągnięcia.
0
@kejdzi Haha, co to za pobożne życzenia, przecież tak samo piłkarze i włodarze klubu wypowiadali się po odpadnięciu z Liverpoolem. I faktycznie stanowisko Valverde było niezagrożone.
Teraz też zapewne tak jest. I słusznie, nie zwalnia się trenera w trakcie trwającej kampanii, gdy wciąż są szanse na najważniejsze trofea, i przede wszystkim, gdy nie ma sensownego następcy do wyciągnięcia.
0
@Avada Kedavra Jakich terrorystów? Ograniczony człowieku, czy dla Ciebie każde państwo bliskiego wschodu to wylęgarnia terrorystów? Człowiek, którego zabili amerykanie miał swoje zasługi w walce z państwem islamskim, taki to był terrorysta...
0
@Tasde Balonik pękł? Co to za pieprzenie? Przecież on grał w Juve w tym sezonie do połowy grudnia we wszystkich meczach od deski do deski. Więc chyba sobie dobrze radzi, a jak obrońca sobie radzi w lidze włoskiej, to poradzi sobie praktycznie wszędzie. Co to za bajki o wkręcaniu w ziemię w Hiszpanii? Kto go ma tu wkręcać poza Messim? Benzemy? Suarezy? Czy niżej notowani napastnicy ze słabszych zespołów?
1
@fcb710 może być jeszcze Lorus jako że to budżetowa marka należąca do Seiko
9
@Adamski69 I dla takich ciekawostek tutaj warto wchodzić, warto żyć, a nie to co wrzuca Barcainfo czy ktoś tam.
0
@Pitlord Ciiii... przecież im się tak fajnie teraz wyzywa zarząd, w końcu mają pretekst.
4
@ramon59 Amatorka to jest Twój komentarz...
0
Pique jak robiony w drugiej połowie... Gdzie on jest głową? Na meczu tenisa?
0
@barteq szkoda że ostatnio raczej tylko z takimi ogórkami tak świetnie wygląda...