0

@nadachu Busquets raczej nie, może Umtiti.

5

Smutno, ale tak niestety trzeba. Już najwyższa pora, od jakichś 2 sezonów, to już nie ten sam El Pistolero...

0

@Tobi23 jakiego Tiranco?

1

@maciek36 "na ławce podczas meczu był większym smutkiem niż Valverde, a to już wyczyn"
O, jak bardzo w punkt. XD

5

To nie jest dobry moment na żegnanie się z Messim. Ta chwila nadejdzie prędzej niż później, ale wbrew temu co niektórzy sądzą, moment głębokiego kryzysu nie jest tym właściwym.

4

Jaki by ten Valverde zły nie był, nie zmienia się w trakcie sezonu trenera, który utrzymuje 1. miejsce w lidze oraz wciąż walczy o PK i LM. Jeśli nie zwolnili Valverde po poprzednim sezonie, to należało to zrobić PO tym, a nie panicznie zmieniać w trakcie sezonu. Było ch...owo, ale stabilnie, a po zmianie to jest katastrofa.

0

@BOSSS85 "bo to sa gwiazdeczki... Valverde siedzial cicho - zle, Sarabia krzyczal motywowal - zle. "

Krzyczał owszem, ale czy motywował?

0

Odnośnie ostatnich "niepowodzeń" Barcy - macie swoje zmienianie trenerów w trakcie sezonu.

1

Nie ma co sobie robić zbytnich nadziei... Chyba tylko Messi i Ter Stegen mogą nas uratować.

0

@cat_r37 chyba @Pax w Ciebie wstąpił...

0

@Scross Ja to bym mu już podziękował, ostatnimi laty to błyszczy więcej na twitterze niż na murawie, ale następców niestety nie widać. A tu jeszcze Umtiti ciągle połamany, więc to jemu należałoby chyba najpierw znaleźć godnego zastępcę...

0

@rafalnac87 a co to wtedy się wydarzyło? dziecko na świat przyszło? :D

3

To już 6 lat, ale ten czas zapierdziela... W 2014 byłem w środku studiów, pamiętam w czasie sesji te wieczory i noce, gdy łączyłem naukę do sesji z oglądaniem mundialu w Brazylii, to były czasy! :D

0

@Zoker

( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A pamiętam te zachwyty tutaj jak zaczynał, że taki ludzi potrzeba Barcelonie, albo jak coś się udało, to od razu gadka, że widać rękę Erica, przecież to jego zasługa! XD

2

@Piotr89Sand dla antyszczepionkowców powinno się jakieś specjalne rezerwaty albo obozy zorganizować

1

@Kurkmen Ryzykowne, ale z drugiej strony... On ma 27 lat wiec na pewno zdaje sobie z tego sprawę i zapewne jest to pewnie bardziej przemyślany wybór niż niejednego maturzysty, który wybrał studia prawnicze, bo się naoglądał The Suits albo ambitni rodzice go tam popchnęli.

0

@Coutinho007 O tym, że niedokończony to miałem na myśli kontynuację, to Unlimited. Bo ten pierwszy z Fox-Kids chyba nie urywał się tak po prostu i wszystkie wątki były dokończone?

1

@Hushovt @Coutinho007 Jak już tak sobie gawędzicie o dawnych komiksowych serialach animowanych, to wtrącę tutaj że ten Spider-Man puszczany na Fox Kids miał swoją kontynuację jako również serial animowany Spider-Man Unlimited: (https://www.filmweb.pl/serial/Spider-Man+Unlimited-1999-227542). Oglądałem go jakieś 3-4 lata temu na YouTube po angielsku, całkiem ciekawa historia, spodobał mi się, pomimo że nigdy wielkim fanem tego z Fox Kids nie byłem, ale doceniałem. Ostatecznie nie obejrzałem wszystkich odcinków, bo albo ich brakowało na YouTube albo coś mnie odciągnęło. Zresztą z tego co wyczytałem w necie, to ten serial był niedokończony, bo w pewnym momencie po prostu zawiesili produkcje ze względu na niską oglądalność czy coś...

0

Rakitić zasłużył na miejsce w TOP 10, szkoda ze go zabrakło.

0

No nie powiem, nazwiska Cavaniego, Mertensa i Meuniera brzmią interesująco...

6

https://streamable.com/a6g0x

Przyznać się asy, którego z Was to wyczyn? :D

A tak już na serio to współczuję takiej kobiety, dziecka też szkoda...

3

@fenix1983 Lata lecą, a ten tutaj dalej swoje Fantazje z football Managera uzewnętrznia XD

0

Kto był wiceprezydentem Barcy w 2004 roku?

Pytam, bo na polskiej stronie fanów Interu znalazłem ciekawy wywiad z Edgarem Davidsem (ma dzisiaj urodziny!), po tym jak podpisał z nimi kontrakt w 2004 roku:

"Dlaczego nie przyjąłeś propozycji Barcelony. Czy dlatego, że byłeś poirytowany tym, że Barca w tym czasie pozbyła się kilku Twoich rodaków?
- To nie jest prawdą, ta historia o holenderskich piłkarzach. Poszedłem do Barcelony grać, wygrywać, grać efektowny futbol z innymi Holendrami czy bez nich. Ważne jest grać dobrze z tymi co są. W Barcelonie było kilka sytuacji ,których nie lubię ale nie mogę o tym mówić. Mogę powiedzieć jedynie ,że tam jest vice-prezydent który robi rzeczy, których ja nie lubię..." [intermediolan.com]

0

Trzeba było zostawić Valverde do końca sezonu.

0

@Marjando Jaki średni bramkarz?

0

No i macie swoją zmianę trenera w trakcie sezonu...

4

Pamiętam, że kiedyś był łączony z Barcą, jeszcze za czasów Lucho. Solidny, dzkoda że nie przyszedł.

4

Komentarz usunięty

1

@nadachu to byś nie wygrał, bo to za mało medialne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?