QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nadachu Busquets raczej nie, może Umtiti.
5
Smutno, ale tak niestety trzeba. Już najwyższa pora, od jakichś 2 sezonów, to już nie ten sam El Pistolero...
0
@Tobi23 jakiego Tiranco?
1
@maciek36 "na ławce podczas meczu był większym smutkiem niż Valverde, a to już wyczyn"
O, jak bardzo w punkt. XD
5
To nie jest dobry moment na żegnanie się z Messim. Ta chwila nadejdzie prędzej niż później, ale wbrew temu co niektórzy sądzą, moment głębokiego kryzysu nie jest tym właściwym.
4
Jaki by ten Valverde zły nie był, nie zmienia się w trakcie sezonu trenera, który utrzymuje 1. miejsce w lidze oraz wciąż walczy o PK i LM. Jeśli nie zwolnili Valverde po poprzednim sezonie, to należało to zrobić PO tym, a nie panicznie zmieniać w trakcie sezonu. Było ch...owo, ale stabilnie, a po zmianie to jest katastrofa.
0
@BOSSS85 "bo to sa gwiazdeczki... Valverde siedzial cicho - zle, Sarabia krzyczal motywowal - zle. "
Krzyczał owszem, ale czy motywował?
0
Odnośnie ostatnich "niepowodzeń" Barcy - macie swoje zmienianie trenerów w trakcie sezonu.
1
Nie ma co sobie robić zbytnich nadziei... Chyba tylko Messi i Ter Stegen mogą nas uratować.
0
@cat_r37 chyba @Pax w Ciebie wstąpił...
0
@Scross Ja to bym mu już podziękował, ostatnimi laty to błyszczy więcej na twitterze niż na murawie, ale następców niestety nie widać. A tu jeszcze Umtiti ciągle połamany, więc to jemu należałoby chyba najpierw znaleźć godnego zastępcę...
0
@rafalnac87 a co to wtedy się wydarzyło? dziecko na świat przyszło? :D
3
To już 6 lat, ale ten czas zapierdziela... W 2014 byłem w środku studiów, pamiętam w czasie sesji te wieczory i noce, gdy łączyłem naukę do sesji z oglądaniem mundialu w Brazylii, to były czasy! :D
0
@Zoker
0
A pamiętam te zachwyty tutaj jak zaczynał, że taki ludzi potrzeba Barcelonie, albo jak coś się udało, to od razu gadka, że widać rękę Erica, przecież to jego zasługa! XD
2
@Piotr89Sand dla antyszczepionkowców powinno się jakieś specjalne rezerwaty albo obozy zorganizować
1
@Kurkmen Ryzykowne, ale z drugiej strony... On ma 27 lat wiec na pewno zdaje sobie z tego sprawę i zapewne jest to pewnie bardziej przemyślany wybór niż niejednego maturzysty, który wybrał studia prawnicze, bo się naoglądał The Suits albo ambitni rodzice go tam popchnęli.
0
@Coutinho007 O tym, że niedokończony to miałem na myśli kontynuację, to Unlimited. Bo ten pierwszy z Fox-Kids chyba nie urywał się tak po prostu i wszystkie wątki były dokończone?
1
@Hushovt @Coutinho007 Jak już tak sobie gawędzicie o dawnych komiksowych serialach animowanych, to wtrącę tutaj że ten Spider-Man puszczany na Fox Kids miał swoją kontynuację jako również serial animowany Spider-Man Unlimited: (https://www.filmweb.pl/serial/Spider-Man+Unlimited-1999-227542). Oglądałem go jakieś 3-4 lata temu na YouTube po angielsku, całkiem ciekawa historia, spodobał mi się, pomimo że nigdy wielkim fanem tego z Fox Kids nie byłem, ale doceniałem. Ostatecznie nie obejrzałem wszystkich odcinków, bo albo ich brakowało na YouTube albo coś mnie odciągnęło. Zresztą z tego co wyczytałem w necie, to ten serial był niedokończony, bo w pewnym momencie po prostu zawiesili produkcje ze względu na niską oglądalność czy coś...
0
Rakitić zasłużył na miejsce w TOP 10, szkoda ze go zabrakło.
0
No nie powiem, nazwiska Cavaniego, Mertensa i Meuniera brzmią interesująco...
6
https://streamable.com/a6g0x
Przyznać się asy, którego z Was to wyczyn? :D
A tak już na serio to współczuję takiej kobiety, dziecka też szkoda...
3
@fenix1983 Lata lecą, a ten tutaj dalej swoje Fantazje z football Managera uzewnętrznia XD
0
Kto był wiceprezydentem Barcy w 2004 roku?
Pytam, bo na polskiej stronie fanów Interu znalazłem ciekawy wywiad z Edgarem Davidsem (ma dzisiaj urodziny!), po tym jak podpisał z nimi kontrakt w 2004 roku:
"Dlaczego nie przyjąłeś propozycji Barcelony. Czy dlatego, że byłeś poirytowany tym, że Barca w tym czasie pozbyła się kilku Twoich rodaków?
- To nie jest prawdą, ta historia o holenderskich piłkarzach. Poszedłem do Barcelony grać, wygrywać, grać efektowny futbol z innymi Holendrami czy bez nich. Ważne jest grać dobrze z tymi co są. W Barcelonie było kilka sytuacji ,których nie lubię ale nie mogę o tym mówić. Mogę powiedzieć jedynie ,że tam jest vice-prezydent który robi rzeczy, których ja nie lubię..." [intermediolan.com]
0
Trzeba było zostawić Valverde do końca sezonu.
0
@Marjando Jaki średni bramkarz?
0
No i macie swoją zmianę trenera w trakcie sezonu...
4
Pamiętam, że kiedyś był łączony z Barcą, jeszcze za czasów Lucho. Solidny, dzkoda że nie przyszedł.
4
Komentarz usunięty
1
@nadachu to byś nie wygrał, bo to za mało medialne.